PS4 PRO CE-34878-0

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

PS4 PRO CE-34878-0

Post autor: M-Chan » 2017-11-15, 13:40

Czy ktoś z Forumowiczów borykał się z tym błędem?

Po przeanalizowaniu kodów błędu w konsoli, wiem, że pierwszy raz błąd ten (automatycznie zamykający aplikację) napadł mnie jednorazowo w lipcu podczas ogrywania AC Chronicles na co nawet nie zwróciłem większej uwagi - zdarza się.
Następnie w październiku, 9 razy uprzykrzał mi ten błąd ogrywanie Pillars of Eternity- jednak kto ogrywał wersję konsolową ten wie, że ten port to istny festiwal bugów i cud, że w bardziej cywilizowanym kraju Paradox Arctic nie skończyło w sądzie w ramach zbiorowego pozwu po wypuszczeniu tak zepsutego produktu do sprzedaży.
Ostatnio jednak sytuacja 6 razy powtórzyła się przy okazji Sleeping Dogs Definitive Edition niemal całkowicie rujnując przyjemność z grania.
I tak o to po przeszukaniu googli stwierdzam, że nie tylko ja mam podobny problem, jednakże nie wyczytałem nigdzie o rozsądnym rozwiązaniu, które komuś pomogło poza zwrotem konsoli w ramach gwarancji.
Napomknę jeszcze, iż zgodnie z poradami producenta (https://www.playstation.com/pl-pl/get-h ... e-34878-0/), zainicjowałem moje PS4 i podczas którejś z kolei próby uruchomienia Sleeping Dogs zostałem znów wywalony do menu konsoli przez błąd CE-34878-0.

ODPOWIEDZ