Premiera nowej konsoli Microsoftu

pain_a
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 131
Rejestracja: 2013-01-31, 13:48

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: pain_a » 2013-05-22, 20:06

Ja dalej liczę na WII U, bo jak widać MS zajmuje się produkcją dekoderów na masową skalę + ewentualna mozliwość grania, a sony jak nie poleci za mocno w stronę grafiki poświęcając przy tym grywalność, to biorę PS4. A zresztą WII U też musi być :D
A taką dziwną zależność zobaczyłem na innych forach odnośnie tej wojenki ps4 vs xone vs wii u, masa jest ludzi która uważa, że next generation konsol ma mieć super hiper grafikę, a sama grywalnośći w dany tytuł może kuleć. Chyba jestem dziwny ale uważam, że wpierw grywalność bo to wpływa na satysfakcję z danego tytułu, sam co roku na nowy reset leadera do diablo 2 wracam, aż miło pociupać pikselowego baala :D

dominator
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 204
Rejestracja: 2012-10-28, 16:06
Lokalizacja: dziki zachód

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: dominator » 2013-05-22, 20:58

a ja myślę, że ta generacja XBoxa może z powodzeniem rywalizować z dekoderami polsatu pod względem nowoczesnego designu :P
Tanie gry są dobre bo są dobre i tanie

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: Ukukuki » 2013-05-22, 21:57

Axi0maT pisze:Zgadza sie, do tego dochodzi przerzucenie obliczen do chmury - a co sie stanie kiedy ktos serwerki w chmurze wylaczy? Juz nie pogramy? (pisalem o tym na shoucie)

Taka wizja póki co wydaje mi się zbyt odległa, jakie łącze trzeba do tego mieć? Do tego bardzo stabilne i bez zakłóceń.


Naprawdę liczyłem na Xboxa nowego, byłem prawie pewien ,że go kupie bo co może się stać. A tutaj takie pasmo fatalnych informacji. Przesiadłem się z Dreamcasta na Xboxa i byłem związany z tą marką dekadę a teraz musze sobie szukać nowej plaformy. PC odpada bo gram na nim w stare hity które uwielbiam nowe gry mnie nie kręcą. Wii U odpada bo nie ma GTA, Dark Souls i wielu innych gier które lubie. Zostaje Sony które nie ma Halo:( Killzone było fajne ale to nie to samo, nie ma herosa i epickości w tym wszystkim. A Halo jest tak pompatyczne jak żaden inny film co strasznie lubię. I ostatnie chwile gdy używamy jeszcze pada w Halo Reach, świetna scena. Kurde ale gierki od Sony mi tak średnio podchodzą, wszystkie bardzo dobre ale żadnej nie przeszedłem więcej niż raz a Gearsy albo Halo po kilka razy. Jedynie God of War to jest to.

Fajne zdanie na forum xboxowym przeczytałem. Coś w deseń zagłosować sercem i kupić Xboxa One czy rozumem i kupić PS4:P

Czekałem na nową generacje a teraz mam ją w dupie:P Jako ciekawostkę powiem ,że procki w Xboxie One i PS4 nazywają się Jaguar.
Famicom!

Awatar użytkownika
Brzostek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2011-01-08, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: Brzostek » 2013-05-22, 22:27

Z racji, że nie chce mi się dużo pisać, wstawiam ten link:
http://www.youtube.com/watch?v=KbWgUO-Rqcw
A tak jeszcze w kwestii wyglądu: podoba mi się, że pad wygląda jak ulepszony od X360 (chociaż może jakieś innowacje by się przydały?), a sam design konsoli... po prostu mi się nie podoba. Zbyt kanciaste, no i to co już każdy powiedział: przypomina dekoder, a nie konsolę.
No i Kinect już w zestawie...hmm, hura...?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: ramzes64 » 2013-05-22, 23:32

TV ;) - ktoś gdzieś napisał, że gorzej już być nie może i na E3 może być tylko lepiej... no zobaczymy za niecałe 3 tygodnie - co z tego wyjdzie.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: frodo666 » 2013-05-23, 11:27

Jest już pierwsza na świecie recenzja wykradzionego egzemplarza ;)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 1F-Nglsb0E
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: Axi0maT » 2013-05-23, 14:24

To nie bede gorszy i dorzuce cos co wygrzebalem... W podobnej tonacji co filmik froda:
Obrazek

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: tbxx » 2013-05-23, 14:36

Ktoś kiedyś powiedział że 8 generacja konsol będzie ostatnią - chyba miał rację :/

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: Ukukuki » 2013-05-23, 17:06

Potrwa przynajmniej 5 lat może 8 także nie jest źle. Do tego Nintendo jest do tyłu o jedną więc jeszcze z 10-16lat normalnego grania:P Czyli przy najbardziej optymistycznym wariancie pogram do 39 roku życia a później gry staną się taką samą rozrywką jak TV.
Famicom!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: Axi0maT » 2013-05-23, 17:15

Jakby ktos mial Twitteraz i chcial wylac swoje gorzkie zale to moze tutaj zaglosowac co mu bardziej odpowiada - PS4 czy xbox one:
http://www.gamespot.com/twitter-battle/xbox-vs-ps4/

Ja juz glos oddalem.. nie bedzie chyba zdziwieniem na co ;) Powiem tylko ze na miejscu M$ jakbym zobaczyl te statystyki (na chwile obecna 89% za PS4 i 11% za xbox one) to by mi chyba jednak zmiekla faja i napredce postaralbym sie u udobruchanie potencjalnych kupujacych...

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: tbxx » 2013-05-23, 17:45

Ukukuki pisze:Potrwa przynajmniej 5 lat może 8
Nowych konsol już nie będzie - jak tym zabraknie mocy to się je dopali chmurką ;)

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: Ukukuki » 2013-05-23, 18:14

Zawsze zostaną pockety opóźnione w stosunku do stacjonarek o te 2 generacje;) Jakoś nie wydaje mi się ,że chmurka to pieśń przyszłości niby stwarza ogromne pokłady mocy obliczeniowej ale do przesłania tego czy obrazu w dobrej jakości trzeba mieć bardzo potężne złącze a to wymaga infrastruktury której wydaje mi się ,że nie będzie się nikomu opłacało utrzymywać. Nie wiem w jakiej odległości będzie trzeba się znajdować od serwera i jak gęsto będą musiały być rozsiane żeby to miało sens. Do tego opóźnienia konsola(terminal?)>serwer>informacja zwrotna. Wątpie na rozwój technologii w następnej dekadzie pozwalającej na takie coś. Chociaż patrząc na przemysł komórkowy i jego postęp w ostatniej dekadzie :wink:

Axi0maT pisze:Jakby ktos mial Twitteraz i chcial wylac swoje gorzkie zale to moze tutaj zaglosowac co mu bardziej odpowiada - PS4 czy xbox one:
http://www.gamespot.com/twitter-battle/xbox-vs-ps4/

Ja juz glos oddalem.. nie bedzie chyba zdziwieniem na co ;) Powiem tylko ze na miejscu M$ jakbym zobaczyl te statystyki (na chwile obecna 89% za PS4 i 11% za xbox one) to by mi chyba jednak zmiekla faja i napredce postaralbym sie u udobruchanie potencjalnych kupujacych...

A niech jadą w zaparte nawet lepiej jak mocniej się przejadą na tym:) Całkiem możliwe ,że nowa generacje to będzie ponowne panowanie Sony, ale co by nie mówić zasłużenie chyba ,że też coś wymodzą no ale zobaczymy co E3 przyniesie.
Famicom!

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: Bodzio » 2013-05-23, 19:10

Ciekaw jestem, czy jeśli tak chłodne przyjęcie nowego Xboxa przełoży się faktycznie na wyniki sprzedaży, to czy Microsoft nie zmieni może tych najbardziej kontrowersyjnych wydawałoby się "nowości" , jak choćby pomysłu z płaceniem za używki. Nie znam się, ale taka blokada to chyba będzie miała podłoże systemowe, a nie sprzętowe? więc teoretycznie wydaje się że nie powinno być trudno jej się pozbyć przy okazji późniejszej aktualizacji softu lub czegoś w tym stylu. Z drugiej strony oznaczałoby to przyznanie się do jakiejś tam porażki, więc nawet ostra krytyka nie zmieni pewnie stanowiska Microsoftu.

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: bono » 2013-05-23, 19:29

Ja bym bardzo chcial by nowy xbox byl taki jakim go planuja. Zamiaru i tak nie mam go kupowac ale licze bardzo ze skonczylby jak dreamcast

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Premiera nowej konsoli Microsoftu

Post autor: kolo » 2013-05-23, 20:02

Tia, ale Dreamcast był innowacyjny w trochę inny sposób (tak jakby w troszkę bardziej pozytywny sposób).
A klocka łan kupować nie zamierzałem, nie zamierzam i w dalszej przyszłości to pewnie też się nie zmieni (inna sprawa że PS4 też mi zwisa).
Sega, Sega über alles
Obrazek

ODPOWIEDZ