Import profili lokalnych z konsoli Xbox 360

ODPOWIEDZ
Q@sor
Sponsor
Sponsor
Posty: 281
Rejestracja: 2006-03-03, 09:30

Import profili lokalnych z konsoli Xbox 360

Post autor: Q@sor » 2017-01-19, 10:27

Kojarzy ktoś jak wygląd kwestia importu lokalnych profili z konsoli Xbox360 do Xbox One? Już wyjaśniam o co mi konkretnie chodzi. Grałem w Diablo 3 w trzy osoby, dlatego też dwóch graczy miało utworzone dodatkowe profile. Przy sprzedaży konsoli z poziomu gry dokonałem eksportu stanu rozgrywki oraz przeniosłem profile graczy na pen drive (domyślam się, że są one powiązane z postaciami na konsoli).

Problem zaczyna się w momencie próby importu. Diablo 3 na Xbox One jeszcze nie posiadam, chciałem więc tylko zaimportować lokalne profile, jednak po podpięciu pen drive-a nie widzę niestety takiej opcji. Ktoś coś?

Q@sor
Sponsor
Sponsor
Posty: 281
Rejestracja: 2006-03-03, 09:30

Re: Import profili lokalnych z konsoli Xbox 360

Post autor: Q@sor » 2017-01-19, 12:49

Dla potomnych:

- profili lokalnych (takich, które do logowania nie wymagają maila) NIE MOŻNA zaimportować bezpośrednio do konsoli Xbox One używając np. pen drive-a

Aby je przenieść należy wcześniej połączyć je z kontem live, do którego nie jest przypisany żaden profil. W uproszczeniu - najlepiej stworzyć nowego maila w usłudze live a następnie powiązać go z kontem. Wtedy logujemy się normalnie na naszej konsoli.

ODPOWIEDZ