Buck Bumble

ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Buck Bumble

Post autor: ramzes64 » 2008-02-20, 01:01

;) - heh skonczylem ta gre - nawet fajna ... za czasow, gdy bylem gnojem i mialem N64 to o tej grze przeczytalem w neo+ jakos 98, lub 99rok w jakims numerze - mam jeszcze szczatki tamtego numeru - ocene dali 6, ze gra kiepska, no albo ze srednia ... ale ze malo sie pislao o ukochanje konsoli to chcialem, bo latanie pszczola / osa - ciekawa sprawa z pistolecikiem

Jakies pol roku temu kupilem sobie N64 znow - i na Allegro byl Buck Bumble z Shadows of the Empire - a co, Kupilem, Shadowsa sprzedalem i w bucka sie zagrywalem, od 5misji mi sie spodobal juz tak na maksa, bo levele wieksze noi ogolnie fajnie - niemyslalem ze bede wracal do starszych gier - no ale - stare jest Jare.

Wlasnie skonczylem gre - 20misji - pkonalem krolowa - fajne

Tu macie filmik ponizej

http://pl.youtube.com/watch?v=UWtoCee9D2c

Gral ktos w ta gre?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Buck Bumble

Post autor: Damjen » 2008-02-20, 08:17

Ja gralem ale nie wciagnela mnie na dluzej. Grafika ponizej przecietnej ale grywalnosc dosc dobra - i zdecydowanie ma ten charakterystyczny europejski klimat :P Mam ja w kolekcji i na pewno kiedys do niej wroce... :smile: tymczasem czekaja na mnie Ogre Battle 64, Starcraft 64, Mystical Ninja Starring Goemon 2 i Perfect Dark :wink: Bo jestem w nich dopiero na samym poczatku...
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Buck Bumble

Post autor: Axi0maT » 2008-02-20, 09:54

Buck Bumble dopiero mam w planach kupic na dniach (prawda Ramzes? :D ). Kiedys juz ta gierke widzialem i jakosc niespecjalnie przypadla mi do gustu. Ma jednak dosc specyficzny klimat ktory powoduje ze chce ja miec w swojej kolekcji. Nie wiem czy innym osobom rowniez, ale mi pierwsze co przyszlo na mysl to wizja gdzie tworcy tej gry wciagneli troche bialego proszku i ogladneli kilka odcinkow Pszczolki Maji :P
AdamGilmore pisze:tymczasem czekaja na mnie Ogre Battle 64, Starcraft 64, Mystical Ninja Starring Goemon 2 i Perfect Dark :wink: Bo jestem w nich dopiero na samym poczatku...
Hehe... Starcraft 64 rzadzi na maksa (nawet oryginalna wersja na PC wymieka)... Przykowa do konsoli lepiej niz lancuch ;) wkrotce recenzja tej niesamowitej gierki na retroage :D

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Buck Bumble

Post autor: Gimiak » 2008-02-20, 11:25

Axi0maT pisze:Hehe... Starcraft 64 rzadzi na maksa (nawet oryginalna wersja na PC wymieka)... Przykowa do konsoli lepiej niz lancuch ;) wkrotce recenzja tej niesamowitej gierki na retroage


No prosze ! :grin:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Buck Bumble

Post autor: ramzes64 » 2008-02-20, 14:12

No mnie ta gra po 5misji sie tak spodobala juz bardziej, kiedys chcialem to zrobic i zrobilem -mialem, zagralem, przeszedlem ;)

Do tego jeszcze jest element - ze jak ma sie malo gier to sie gra w co jest ... a ze mam tylko Buck Bumble, Glovera i Zelda Majoras Mask - to wiecie ... (zreszta Zelda przysla jak bylem w polowie Buck'a - wiec mialem dwie gry).

No AxiOmaT - Buck Bumble juz jest twoj.

Co do gry - to troche rozczarowany bylem wczoraj wieczorem, gdy ja przeszedlem - po przejsciu nie bylo nic ciekawego - tylko pszczolka z przodu widoczna i napisa jakis ze mi sie udalo ... myslalem ze jakies Creditsy ... ale nic - pojawilo sie glowne menu ;/

No i w sieci ogolnie malo jest o tej grze informacji, kilka screenow na tych IGN, GameSpot - niewiele info
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Buck Bumble

Post autor: Axi0maT » 2008-02-20, 14:47

ramzes64 pisze:No i w sieci ogolnie malo jest o tej grze informacji, kilka screenow na tych IGN, GameSpot - niewiele info
Przydaloby sie ta gierke opisac. Faktycznie niewiele o niej jest w necie w porownaniu do innych gierek na N64.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Buck Bumble

Post autor: ramzes64 » 2008-08-07, 19:48

Axi0maT pisze:
ramzes64 pisze:No i w sieci ogolnie malo jest o tej grze informacji, kilka screenow na tych IGN, GameSpot - niewiele info
Przydaloby sie ta gierke opisac. Faktycznie niewiele o niej jest w necie w porownaniu do innych gierek na N64.
odswiezajac temat - Axiu - graj i pisz - specjalnie nie pisalem o tej grze, bo ty jestes EXPERT od opisywani agier na N64 =)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Buck Bumble

Post autor: Axi0maT » 2008-08-08, 06:12

ramzes64 pisze:jestes EXPERT od opisywani agier na N64 =)
ramzes.... nie podlizuj sie :P
ramzes64 pisze:Axiu - graj i pisz - specjalnie nie pisalem o tej grze
Bucka narazie nawet nie mam w planach bo gram/gralem w mase innych pozycji o ktorych recki chce naskrobac. Jak chcesz to mozesz o nim napisac bo w koncu przeszedles gierke i pojecie jakies tam o niej masz :D

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Buck Bumble

Post autor: ramzes64 » 2008-08-10, 10:42

eee - mysle ze zostawie to tobie - wtedy, po przejsciu nie wiedzialem od czego zaczac i jakos nic nie napisalem ... ale jeszcze wtedy ciezko mi szlo.

* chwilowo mam inne plany "redaktorskie"
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Buck Bumble

Post autor: artemis » 2008-08-10, 11:29

Ramzes;> przyznaj sie.... grales w Yoshi's Story? Czytajac Twoje wczesiejsze posty nie kolekcjonujesz gier tylko grasz wiec jezeli wygrasz pewna aukcje to moze mi odsprzedasz co;>? (pisze tak jakby co zeby sie ustawic w kolejce;p)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Buck Bumble

Post autor: ramzes64 » 2008-08-10, 17:48

OFFTOPujac (odpowiedz na pytanie)
No N64 to konsolka na ktora staram sie nie kupowac (Axi0maT mieszka blisko) - ale co z tego, skoro nie mam czasu grac w jego gry - pozyczylismy sobie po 3 w listopadzie, jedna tylko przeszedlem, inne leza, sprawdzilem tylko chwilke).

W Yoshi Story gralem i jest swietna gra, a poziomy z woda to w tamtym czasie byla REWELKA, ta woda bardzoo mi sie podobala - teraz jak sobie przypominam, to pewnie tez bym sie zachwycal.

Wiec jesli juz cos mam zamiar sprzedac, to raczej zamieszcze info na forum (zamowien nie zbieram - bo nie robie tez tego masowo)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ