Conker's Bad Fur Day

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
orzelek
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 45
Rejestracja: 2007-01-23, 14:57
Lokalizacja: Lodz
Kontakt:

Conker's Bad Fur Day

Post autor: orzelek » 2008-04-05, 20:35

Witam,

Wlasnie dzis wygralem aukcje z w/w gra :smile:
sam cart, stan bdb, no i oczywiscie ze PAL,
wiec jako nowy nabywca mam kilka pytan do
tej gierki :wink:
1) Co sadzicie o tej grze?? Czy jest warta zajecia miejsca w kolekcji?
2) Czy jest warta swojej ceny?? (i w jakiej sie mniej wiecej ksztaltuje - cena)
3) Ilu z Was Uzytkownikow ma ta gre?
4) Jak na razie jest caly happy ze "mam" ta gre - ale czy po otrzymaniu moj entuzjazm sie nie zmieni??

Z gory dziekuje za rzetelne odpowiedzi..
Bede czekal na odpowiedz
--------------------------------
Pozdrawiam :)

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: Morden » 2008-04-05, 20:48

orzelek pisze:Co sadzicie o tej grze?? Czy jest warta zajecia miejsca w kolekcji?
Conker jest mistrzowski. Sama gra jest swietna zarowno od strony technicznej jak i w kwestii klimatu. Wyobraz sobie Banjo Kazooie z nieokrzesanym moczymorda w roli glownej zamiast niedzwiadka i strusia. Oto Conker. Niecenzurowane schematy, zakreceni bossowie, sama zabawa.
Czy jest warta swojej ceny?? (i w jakiej sie mniej wiecej ksztaltuje - cena)
Tu bywa roznie. W Polsce sprzedawcy tego tytulu nazarli sie chyba starych kielbas i wolaja gory kasy. Jesli zaplacilesz max jakies 50 zlocisza to mozesz byc spokojny.
3) Ilu z Was Uzytkownikow ma ta gre?
Mam zarowno wersje N64 jak i Xbox'owy remake. Polecam rowniez remake. To samo, ladniej, szybciej i przyjemniej.
4) Jak na razie jest caly happy ze "mam" ta gre - ale czy po otrzymaniu moj entuzjazm sie nie zmieni??
To zalezy. Jesli lubisz platformery w otwartych swiatach 3D [Spyro, Mario 64, Banjo Kazooie], gra nie moze sie nie podobac. Jesli oczekujesz strategii turowej, mozesz sie zawiesc.

P.S. - http://www.youtube.com/watch?v=nYPNq2AovZQ
Obrazek

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: soberpl » 2008-04-05, 21:06

Zawsze chcialem sprobowac pograc, ale nie bylo mi dane czyt. cena - dobrze prawisz Morden. Slyszalem wiele pochlebnych opinii tym bardziej mi szkoda, ze nie zagralem. Remake na Xboxa? Hmm predzej chyba zagram w ta wersje niz na starym, poczciwym N64 no chyba, ze wczesniej bedzie do sciagniecia na VC.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: Gimiak » 2008-04-05, 21:40

Ja bym chetnie zagral w Conkera na Xboxie, dlatego ze na N64 jego cena jest zabojczo wysoka. Na razie jednak nie mialem okazji aby ten tytul kupic, ale przyjdzie kiedys na niego czas. Gra ma fajny klimat, kiedys widzialem u znajomego - fotki nawet sa na retro (game gear + xbox).

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: Morden » 2008-04-05, 21:45

Gimiak pisze:game gear + xbox
To na GameGear tez wyszla? Mocne. Rare musialo zywic jakis sentyment do tego starego grata. Bede musial poszukac bo od czasow Gunstar i Headdy na Gear'a nic ciekawego nie mialem.
Obrazek

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: Gimiak » 2008-04-05, 21:50

No jasne! Nie wiedziales o tym? Oj Morden, Morden... ;)
Obrazek
A tak juz na zupelnie powaznie to zerknij tu: game gear + xbox

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: Morden » 2008-04-05, 22:12

Wiem wiem ... Kazdy posiadacz Game Gear i tunera bawil sie chyba w ten sposob. Szkoda ze ekranik niestety cienki. Mam wysokiej jakosci 7 calowy ekranik od systemu GPS - na tym mozna grac jesli juz bardzo chcemy na malym ekranie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: Mejs » 2008-04-05, 22:13

Wyszla tez na GameBoya Colora, mialem przyjemnosc pograc kiedys, naprawde dawno temu. Zdecydowanie sie roznila od wersji na N64 ale miala to cos...

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: Gimiak » 2008-04-05, 23:13

Mejs pisze:Wyszla tez na GameBoya Colora, mialem przyjemnosc pograc kiedys, naprawde dawno temu. Zdecydowanie sie roznila od wersji na N64 ale miala to cos...
Powaznie? Dla mnie ta gra to crap, kilka razy do niej siadalem i jakos nie przekonala mnie do siebie. Jakas taka ... dziwna.

EDIT:
Wiem wiem ... Kazdy posiadacz Game Gear i tunera bawil sie chyba w ten sposob. Szkoda ze ekranik niestety cienki. Mam wysokiej jakosci 7 calowy ekranik od systemu GPS - na tym mozna grac jesli juz bardzo chcemy na malym ekranie.
Wyswietlacz GG jest faktycznie beznadziejny, ale co tu sie dziwic, przeciez konsola ma juz swoje lata. A GPSa chyba nie masz od tego samego czasu co GG. :P

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: Damjen » 2008-04-09, 16:05

Gratuluje zakupu Orzelek! :smile:
Zeby nie powtarzac tego co juz bylo napisane - Conker spodoba Ci sie na pewno jesli lubisz klimaty wczesniejszych platformerow Rareware na N64. Co do ceny to musze powiedziec, ze za swoja wersje NTSC full box bdb stan zaplacilem nienajmniej...ale to bylo kilka lat temu. Wersja PAL schodzi na allegro po jeszcze wyzszych cenach...czasem wrecz szalonych. Z pewnoscia nie zaluje wylozonych na te gre pieniedzy, gralem w nia do tej pory niewiele ale z pewnoscia kiedys to nadrobie. :grin:
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
orzelek
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 45
Rejestracja: 2007-01-23, 14:57
Lokalizacja: Lodz
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: orzelek » 2008-04-09, 16:13

dzieki bardzo wszystkim za info

na razie nic nie moge powiedziec.... gdyz oczekuje na paczuszke


a wlasnie do AdamaGilmora, mysle ze cena nie jest zla choc to sam cart ale PAL (wysle Ci PW z kwota :P ) bo co racja to racja gry PAL na allu trzymaja wysrubowana - wysoka cene (szczegolnie te unikaty)

---
a propos
wlasnie pojawil sie na allegro PAPER MARIO (pal sam cart - pewnie widzieliscie ;P) narazie kwota ponad 50zl, ale gosc zgodzi sie zamknac przed czasem za .......
.... 280zl, wiec jak chcecie to kupujcie :wink: bo dla mnie za drogo
Bede czekal na odpowiedz
--------------------------------
Pozdrawiam :)

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: Gimiak » 2008-04-09, 19:00

Na ebay.de po 20-30 eu, wiec po co sie splukiwac z kasy.:P

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: ramzes64 » 2008-05-02, 23:54

Morden pisze:Mam zarowno wersje N64 jak i Xbox'owy remake. Polecam rowniez remake. To samo, ladniej, szybciej i przyjemniej.
Ja tu czegos nie kumam - teraz cos do mnie dociera, ale nie jestem pewien czy dobrze rozumuje.

Conker: Live & Reloaded to tak jakby dwie gry?
Singiel - to odswiezona wersja z N64, tzn Conker's Bad Fur Day?
Multi - to taki shooterek o nazwie Conker: Live & Reloaded?

czy mi sie wydaje?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: Morden » 2008-05-03, 07:52

ramzes64 pisze:Conker: Live & Reloaded to tak jakby dwie gry?
Singiel - to odswiezona wersja z N64, tzn Conker's Bad Fur Day?
Multi - to taki shooterek o nazwie Conker: Live & Reloaded?
Po pierwsze, zastanow sie co moglby oznaczac podtytul. Conker na Xbox to ten sam platformer ale z poprawiona grafika i dzwiekiem oraz dodanym trybem multiplayer. Jak nazywa sie usluga sieciowa Xbox? Live. Jak mozna nazwac jeszcze raz to samo, ale w lepszej oprawie? Reloaded. Nowa edycja, raz jeszcze, reloaded, restocked and ready to roll.

Tryb multi po sieci [ktory zreszta jest niesamowity] to nowosc ktora napisano dla wersji Xbox. Tryb na jednego gracza to te same plansze i te same przygody co w Conker's Bad Fur Day.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Conker's Bad Fur Day

Post autor: ramzes64 » 2008-05-03, 09:18

No a ze mnie interesuje ta platformowka, a ze jest odswiezona, ladniejsza i bede mialxboxa - to ta gra niemoze mi uciec ;D - tyle ze na allegro bede czekal i czekal az ktos wystawi

Kutde ja myslalem ze to calkiem inna gra, wczoraj do mnie dotarlo, ze tryb multi to multi, a singiel to stary dobry Conker z N64 (w ktorego niegralem, a zagrac = duzo wydac)

* Widzialem na Ebay.pl wystawiane z Angli gry, nawet za 36zl (pewnie do tego jakas przesylka i ten, teges zaplata PayPalem - hmm - trzeba sie bedzie zastanowic, bo tanio, w porownaniu z tym co w Polsce) Moze trzeba bedzie nauczyc sie korzystac z zagranicznych serwisow ;D
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ