gry po niemiecku

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

gry po niemiecku

Post autor: artemis » 2008-08-07, 16:14

Na ktore gry szczegolnie uwazac na allegro? wlasnie wtopilem sie z turokiem:/.... podejrzewam ze sa gry ktore szczegolnie czesto mozna spotkac sprowadzone z niemiec i bez mozliwosci wyboru jezyka angielskiego...:/ a czy banjo-tooie tez wystapil kiedys w wersji tylko niemieckiej?

desperation

Re: gry po niemiecku

Post autor: desperation » 2008-08-07, 16:38

Banjo-Tooie niemiecki, ma chyba do wyboru jezyk angielski :) Przynajmniej ja tak mialem..

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: gry po niemiecku

Post autor: Rondel Spears » 2008-08-07, 16:47

Z pewnoscia Shadowman. Chyba tylko raz na allegro widzialem PALowego po angielsku. Wiekszosc to okrojone niemieckie wersje.
Blah, blah, blah :/

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: gry po niemiecku

Post autor: ramzes64 » 2008-08-07, 18:18

artemis pisze:Na ktore gry szczegolnie uwazac na allegro? wlasnie wtopilem sie z turokiem:/.... podejrzewam ze sa gry ktore szczegolnie czesto mozna spotkac sprowadzone z niemiec i bez mozliwosci wyboru jezyka angielskiego...:/ a czy banjo-tooie tez wystapil kiedys w wersji tylko niemieckiej?
artemis: sprawdz ten artykul - http://www.retroage.net/index.php?optio ... Itemid=156 -wiele wyjasnia - jedna glupia literka "P" a juz wiemy ze gra jest po angielsku.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: gry po niemiecku

Post autor: tbxx » 2008-08-07, 18:53

Gry posiadajace specjalna wersje francuska:

Holy Magic Century
A Bug's Life
Defi au Tetris Magique {magical tetris challenge]
Disney's Tarzan
Duke Nukem - ZER0 H0UR
F-1 World Grand Prix
Fighter's Destiny
Les Razmoket - La Chasse Aux Tresors
Mission Impossible
Pokemon Puzzle League
Pokemon Snap
Pokemon Stadium
Pokemon Stadium 2
Shadow Man
Spacestation Silicon Valley
Telefoot Soccer 2000
Toy Story 2
Vigilante 8

Gry posiadajace specjanlna wersje niemiecka:

F-1 World Grand Prix
Carmageddon 64
Carmageddon 64
A Bug's Life
Armorines - Project S.W.A.R.M.
Command & Conquer
Disney's Tarzan
Fighter's Destiny
Forsaken 64
Hexen
Holy Magic Century
Magical Tetris Challenge
Mission Impossible
Nuclear Strike 64
Pokemon Puzzle League
Pokemon Snap
Pokemon Stadium
Pokemon Stadium 2
Racing Simulation 2
RTL World League Soccer 2000
Shadow Man
South Park
Tom Clancy's Rainbow Six
Toy Story 2
Turok - Dinosaur Hunter
Turok - Legenden des Verlorenen Landes [RAGE WARS]
Turok 2 - Seeds of Evil
Vigilante 8
WWF Attitude

gry posiadajace specjalna wersje wloska:

Mission Impossible
Pokemon Snap

gry posiadajace specjalna wersje hiszpanska:

Mission Impossible
Pokemon Snap
Pokemon Stadium
Pokemon Stadium 2

gry w wersji niemiecko francuskiej:

Gex 3 - Deep Cover Gecko
Shadowgate 64 - Trials of the Four Towers

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: gry po niemiecku

Post autor: Axi0maT » 2008-08-08, 06:15

No to juz mnie tbxx wyprzedzil... a chcialem napisac o tym arta na retroage (z lista gier ktore maja niezalezne wersje jezykowe) :angry:

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: gry po niemiecku

Post autor: artemis » 2008-08-08, 07:10

Dzieki za odpowiedz:) bardzo mi to pomoglo:) no i przestane juz szukac tego wyboru jezyka w turoku;p. Niestety fakt faktem ale wiekszosc sprzetu ze snesa i z N64 jest sprowadzane od naszego bardzo bliskiego niezbyt lubianego sasiada a ja sam mam awersje do niemieckiego:/. Zreszta w sumie toleruje tylko angielski w grach;p. W gry po polsku tez nie lubie grac;p. A z ebaya niestety jeszcze nie korzystam.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: gry po niemiecku

Post autor: Axi0maT » 2008-08-08, 08:26

artemis pisze:Niestety fakt faktem ale wiekszosc sprzetu ze snesa i z N64 jest sprowadzane od naszego bardzo bliskiego niezbyt lubianego sasiada
Jest na allegro paru sprzedawcow ktorzy sprowadzaja gierki z Anglii. Nie bede im tu robil reklamy i nie napisze ktorzy to, ale u nich jest pewnosc ze gra jest po anglielsku (albo przynajmniej informacja o tym w jakiej wersji jezykowej jest gra).
artemis pisze:mam awersje do niemieckiego:/. Zreszta w sumie toleruje tylko angielski w grach;p
Nie tylko ty. Wiekszosc osob zdecydowanie preferuje angielski. Poza tym ze sprzedaza niemieckojezycznej gry jest potem spory problem.
artemis pisze:z ebaya niestety jeszcze nie korzystam
A powinienes, bo np sciagajac gry z USA masz 100% pewnosci ze gra w NTSC bedzie po angielsku (no chyba ze kupisz japonca). I do tego nawet z wysylka wychodzi sporo taniej niz zakup takiej samej gry w PAL na Allegro :D

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: gry po niemiecku

Post autor: artemis » 2008-08-08, 09:43

Jezeli transakcja dojdzie do skutku (tzn jezeli na poczatku przyszlego tygodnia dostane obiecana paczke) to nie omieszkam sie pochwalic nowym zestawikiem jaki sobie sprawilem:))) wlasnie z allegro:) i niekoniecznie drozej niz z ebaya:) ale zgadzam sie ze pewnie to po prostu byla okazja i drugiej takiej nastepnej to na ebayu szukac... Poza tym pojedynczej gry takiej jak sie chce na allegro a na dodatek jeszcze z pudelkiem to naprawde ciezko dostac:/ dlatego napisalem na forum "kupno" ze szukam Yoshi Story.... Moze Ty Axiomat chcialbys sie pozbyc? Widzialem ze kiedys chciales sporo gier sprzedac a od pewnego bywalca forum taki zakup to jak bez ryzyka:)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: gry po niemiecku

Post autor: Axi0maT » 2008-08-08, 10:46

artemis pisze:Moze Ty Axiomat chcialbys sie pozbyc? Widzialem ze kiedys chciales sporo gier sprzedac a od pewnego bywalca forum taki zakup to jak bez ryzyka:)
Prawda, swego czasu chcialem sie pozbyc sporej liczby gier. Sprzedalem juz jednak wystarczajaco duzo, aby uzbierac potrzebna mi kwote. Na chwile obecna nie zamierzam sie pozbywac juz gier na N64, a juz napewno nie Yoshiego :P

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: gry po niemiecku

Post autor: artemis » 2008-08-08, 10:58

hehe:P no trudno;p poczekam mam na razie w sumie w co grac. Predzej czasu brakuje;p.... na allegro widze i to calkiem czesto yoshiego ale zawsze w jakims beznadziejnym zestawie;p (wszystko od tych Niemcow ze strychu;p) moze jak nie Ty to ktos inny poratuje. Kupilem 1,5 miesiaca temu GB micro + Ez flash IV+ 2 gry i zaczelem grac w Yoshi's Island ale niedokonczylem bo uznalem ze piracenie to nie dla mnie.... Juz wole sie naszukac a potem z zadowoleniem siegnac po upragniony tytul i zawsze jakby przyjemnosc z grania duzo wieksza. Wszystkie gry na raz to nie dla mnie;p. Wiec zamienilem na N64 z 6 gramii dwoma padami... Troche przeplacilem ale chcialem sie juz tego pozbyc;p. A zwyklego GBA tez mam z 3 moimi ulubionymi grami. Na nieszczescie na allegro yoshi na gba to prawie same piraty chyba:/. na n64 tylko w zestawach widze:/ ale drugi zestaw ktory kupilem to znowu bez Yoshiego.... Wiec moze ktos inny by mnie poratowal:) bo na gba bardzo mi sie podobalo:) nawet w niemieckiej wersji pudelko moze byc byle jezyk byl angielski:)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: gry po niemiecku

Post autor: Axi0maT » 2008-08-10, 12:04

artemis pisze:na gba bardzo mi sie podobalo:)
Na N64 powinno podobac ci sie jeszcze bardziej. W koncu to gra na DUZYM ekranie :D
artemis pisze:na n64 tylko w zestawach widze:/
Poczekaj troche wytrwale to na pewno trafisz. Nie jest to jakas wyjatkowo rzadka gra wiec za 40pln prawdopodobnie predzej czy pozniej kupisz.

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: gry po niemiecku

Post autor: artemis » 2008-08-10, 12:15

Chyba tak zrobie:) ale na razie zmienilem taktyke:) bede probowal odkupic te gre od kogos kto wylicytuje zestaw:) no chyba ze pojawi sie sama na allegro w jakiejs uczciwej cenie. yoshi to jedna z niewielu gier w jakie kiedys gralem na N64. Kiedys gra jak i sama konsola byla dla mnie nieosiagalna a dzisiaj musze po aukcjach grzebac zeby ja znalezc;p

aaaaaaa ostatnio zakupilem (z niemieckim pudelkiem i instrukcja) Mario football na GC. za 40 zl:) polecam wszystkim swietna gra

ODPOWIEDZ