Legend of Zelda Ocarina of Time

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Forte » 2016-01-26, 08:51

Moje podejścia do Zeldy nigdy nie są kompletne. Rozpoczynałem kilka gier z serii a najdalej zaszedłem chyba w Twilight Princess.

Tak czy owak, miałem styczność z OoT na 3Dsie, i przez 3 miesiące nie mogłem się zmusić do przejścia. Nie wyszedłem nawet z drzewa na początku gry.

Nie wiem dlaczego. Jestem właśnie w trakcie ogrywania Maski Majory, i tytuł jest rewelacyjny. Dawniej bardzo przyjemnie grało mi się też w Wind Wakera. Coś jest w tej Okarynie co mnie odrzuca. Może kiedyś dam jej drugą szanse, póki co jednak jest to dla mnie przereklamowany tytuł.
Sega!

Kwaśny
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1222
Rejestracja: 2011-10-09, 13:08
Lokalizacja: BDG

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Kwaśny » 2016-01-26, 11:51

Jeśli chodzi o OoT i MM to mam odwrotnie :D Chociaż nie powiem, że nie lubie - po prostu te wszystkie questy są męczące (szczególnie miniquesty jak wyścig z kimś tam itp.).

A te bardziej retro? LTTP na przykład.
 Pokaż
Obrazek

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Storms » 2016-01-26, 14:37

MM to dla mnie najlepsza z Zeld. Smutna, dojrzała, dużo refleksji na temat śmierci, ludzkiej psychiki, atmosfera końca świata i podkreślająca to muzyka. Questy poboczne wyraźnie dominujące nad wątkiem głównym który jest dość krótki. Szkoda że N już nie prowadzi takiej cierpkiej narracji w tej serii.

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Forte » 2016-01-26, 17:30

Najbliżej do tego konceptu chyba właśnie TP.

Klimat zależy od danej gry, np. Wind Waker z tego co słyszałem zbierał straszne baty jako produkt "dla dzieci". Nie moge tego zrozumieć, bo gra jest naprawdę miodna i nie odbierałem jej nigdy w taki sposób

Nie obraził bym się, za kolejną "mroczniejszą" grę w serii. Mam dużo zeld do nadrobienia, aczkolwiek kiedyś przejde je wszystkie więc niech te mroczne w bibliotece też będą. :)
Sega!

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-28, 11:12

Gra faktycznie potrafi wciągać i jak na czasy w których się ukazała to była bardzo dobra gra.
Obrazek

Obrazek

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 332
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: siudym » 2023-03-31, 10:04

Pieknie to wyglada, fanowska wersja:
https://www.youtube.com/watch?v=P5qHPlbApJU

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Axi0maT » 2023-03-31, 16:02

Zaraz Nintendo zablokuje. Nigdy nie zrozumiem po co ludzie takie rzeczy robia miec takie umiejetnosci i tak marnowac swoj czas.... szok i niedowierzanie. A wystarczy zrobic klona takiej Zeldy. Sukces gier tego typu jasno wskazuje ze jest zapotrzebiwanie na gry tego typu nawet jesli Zelda nie sa.

ODPOWIEDZ