Legend of Zelda Ocarina of Time

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Senshu » 2006-05-16, 13:29

Ja dla odmiany wcale sie nie ciesze na nowa Zelde. Nintendo chce tylko kasy...w tamtym roku na wakacjach kupilem sobie GCN + RE4 (ponad 600 zl) z nadzieja, ze na jesien zagram sobie w najnowsza zelde, bo juz mieli wypusic, a tu co ? NIC powiedzieli, ze na swieta bedzie, na swietach, ze na wiosne - nie bylo na wiosne - zbulilem GCNa z jedna gra (kupiem wlasnie dla zeldy nowej, w nic innego nie inwestowalem) za 300 zl. Stracilem mnostwo szmalu, tylko dlatego, ze nintendo stwierdzilo, ze to super genialny pomysl jak nowa Zelda bedzie wykorzystywala kontroller Wii ! super ! a ja to widze tak, ze Nintendo wylozylo by sie na lopatki z tym "wii ni" gdyby nie Zelda jak tytul startowy, bo konkuencja jest naprawde mocna, ludzie coraz wiecej zarabiaja i nie beda zbytnio patrzyli, ze to kosztuje 200 a to 500 $ jak maja najnowsza technologie i bedzie dzialalo z ich najnowszym TV w salonie. Dlatego wlasnie stwierdzili, ze lepiej sie oplaci jak zrobia port Zeldy i na Wii i na GCN, dodadza od niechcenia jakas tam opcja machania pilotem i bedzie git, fani to zrozumieja...oczywiscie, ze zrozumieja ! bo wiekszosc to zasrani faszysci konsolowi, ktorzy zjedliby kupe Miyamoto gdyby takowa sprzedawali w sklepach.

Ile jest modeli GBA (SP, Mikro) ? Sorx, ale wolalem stare N, za czasow Snesa i Nesa.... Wolalbym pograc w najnowsza Zelde pod GCN z tym co juz zostalo zaprezentowane (walic pilota), ana Wii dostac calkowicie nowy produkt.

Nie jestem fanboyem Sony, Microsoft czy Sega, bo na konsolach N gram bardzo duzo i SNES jest moim wrecz skarbem, ale to forum i chcialem wyrazic moje sybiektywne zdanie na temat nowej Zerdy.

Przepraszam jesli kogos urazilem.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Axi0maT » 2006-05-16, 13:56

Senshu pisze:fani to zrozumieja...oczywiscie, ze zrozumieja ! bo wiekszosc to zasrani faszysci konsolowi, ktorzy
Oj nie przesadzaj... tylko posiadaczy konsolek Sony i Microsoft'u bym zabili.... :twisted:
Sega jest OK.
Senshu pisze: zjedliby kupe Miyamoto gdyby takowa sprzedawali w sklepach.
Mniam mnia... brzmi smakowicie... ze tez jeszcze nikt na to nie wpadl... to by sie calkiem niezle sprzedalo..


A tak na powaznie to robienie nowej Zeldy zajelo tyle czasu i wydanie jej na obie platformy jest chyba ok.... nic widze w tym nic zlego... a ze w GC zainwestowales to dobrze - szkoda tylko ze na tym sie skonczylo - przeciez jest na ten sprzet full swietnych gier... jak chciales kupic tylko dla Zeldy to trzeba bylo kupic GC pozniej, razem z Zelda kiedy juz wyjdzie... sam sie usmazyles na wlasne zyczenie :lol:

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Senshu » 2006-05-16, 14:12

Po czesci masz racje, dalem ciala, ale info bylo oficjalne, w przyadku sony dokladnie wiem kiedy bedzie gra (roznica msca max), nawet square nie przesuwa tak terminow jak jest w przypadku tej Zeldy. Na GCN jest sporo gier, owszem, ale nie mam nie wiadomo ile pieniedzy na gry i konsole zakupilem wlasnie dla niej, a sprzedalem bo mialem ciezka sytuacje finansowa. Pewnie i tak kupie jeszcze raz...

Pomysl z wydaniem jej na dwie konsole rownoczesnie wydaje mi sie poroniony za przeproszeniem i jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, ze chca tylko kasy...ciekawe jak to bedzie jak wyjdzie gra, kupisz na GCNa i bedziesz gral na zwyklym padzie wiedzac, ze co bogatsi juz maja Wii i delektuja sie przyjemnoscia jaka daje gra na nowym padzie z zyroskopem... to bedzie na pewno mile uczucie, szczegolnie dla tych ktorzy naprawde nie moga sobie pozwolic na nowa konsole :) powiesz, ze wlasnie dlatego jest na obie, bo innaczej by plakali, ze wcale nie ma...ale dlaczego niby, jak mieli miec ?? kasa, tylko i wylacznie kasa.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Blackie » 2006-05-16, 14:17

Widzisz. Przypieprzam sie, bo smiesza mnie Twoje wypowiedzi. I nie tylko mnie, ale ja potrafie powiedziec co mysle na dany temat. Jak pierdzielisz mi glupoty, ze TP przebije OOT (nie grajac w to w ogole) to az mi sie goraco robi. Beta OOT byla bardzo denna i przypominala bardziej nedzna przygodowo-platformowa pozycje nizli efekt koncowy. Poza tym gdybym sie nie przywalal to kto by to robil? Byloby nudno. A tak - zawsze mozna z kims podyskutowac w nieco odmiennej atmosferze. Ja juz taki jestem czepialski. Trzeba isc z duchem czasu napisales. Wiesz, to raczej nie do mnie te slowa, bo posiadam tez nowe konsole od dosc dawna i gram na nich czesto.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Mr Shadov » 2006-05-16, 19:15

Ja o TP powiem ylko to czego jestem pewien - Design jest Boski!!! I szykuje sie pod tym wzgledem najlepsza zelda. Swoja droga to grafa w TP jest taka sobie z technicznego punktu widzenia, ale design ciagnie calosc bardzo wysoko.
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: froger3 » 2006-05-16, 21:42

"Moze nie na zywo... ale bylo juz sporo pokazane... na E3 gosciu gral w beta wersje."

Prawde mowiac, jezeli o gry chodzi, to jakosc nowej Zeldy bedzie mi(i nam wszystkim) znana dopiero wtedy kiedy zagram w nia sama. Nawet najlepszy filmik nie odda tego jak sie gra, podobnie nawet jak najlepsza zapowiedz(na XenoSdze 2 sie niezle przejechalam :D).

Senshu: no nie gadaj ze tylko dla Zeldy klocka kupiles. Zarowno krotko mialam jak i gralam na klocku ale potrafie docenic potege tego stworka. I nie moie tu tylko o remakach RE i MGS1.

"Pomysl z wydaniem jej na dwie konsole rownoczesnie wydaje mi sie poroniony za przeproszeniem i jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, ze chca tylko kasy"

Napisz to na forum swiataN a ludzie wbija Ci noz w plecy :D
Inna sprawa ze N nie uprawia wolontariatu ani nie przynosi zbawienia ludizom. Ot to firma ktoa, jak kazda inna, chce zarobic. I odrobic straty. Bo maja co...

A motyw z wilkolakiem wieje mi jakos kiczem...Ale byl juz rozowy prosiaczek to czemu nie wilkolaczek?

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Gimiak » 2006-05-16, 21:44

Hm... to ja juz nie kumam was. :) Nie zrec sie, przeciez nie o to chodzi aby Zeldunia nas podzilila :P. W zasadzie to nie czekam chyba tak na nowa Zelda jak na kontroller.
Ale wracajac do wypowiedzi Senshu to tak sie zastanawialem, dlaczego nie moga zrobic takiego pada do GC? Chyba nie jest to niemozliwe, no chyba, ze juz nie chca rozwijac tej konsoli. Kurna dziwne. Ja tam lubie GC. :mrgreen:

[ Dodano: 2006-05-16, 22:46 ]
froger3 pisze:
Napisz to na forum swiataN a ludzie wbija Ci noz w plecy :D
Inna sprawa ze N nie uprawia wolontariatu ani nie przynosi zbawienia ludizom. Ot to firma ktoa, jak kazda inna, chce zarobic. I odrobic straty. Bo maja co...
Mysle, ze swiatloN mozemy zostawic na boku, dziwni ludzie tam pisza... jakby ukierunkowani czy jak :|... fanboy's

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: froger3 » 2006-05-16, 21:49

Gimiak pisze:Hm... to ja juz nie kumam was. :) Nie zrec sie, przeciez nie o to chodzi aby Zeldunia nas podzilila :P. W zasadzie to nie czekam chyba tak na nowa Zelda jak na kontroller.
Ale wracajac do wypowiedzi Senshu to tak sie zastanawialem, dlaczego nie moga zrobic takiego pada do GC? Chyba nie jest to niemozliwe, no chyba, ze juz nie chca rozwijac tej konsoli. Kurna dziwne. Ja tam lubie GC. :mrgreen:
Men, to tylko forum. Czasem dobrze jest jak troche ludzie siepokluca. Ruch jest:)
No i milo powymieniac opinie itp.

Do GC nie zrobia.

1) chyba z punktu widzenia technologii jest ot nie mozliwe.
2) wola pakowac wszystko lacznie z wysilkami i kasa w nowy gadzet niz reanimowac trupa. Retro-trupa juz dodajmy.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Gimiak » 2006-05-16, 22:02

froger3 pisze:Do GC nie zrobia.

1) chyba z punktu widzenia technologii jest ot nie mozliwe.
2) wola pakowac wszystko lacznie z wysilkami i kasa w nowy gadzet niz reanimowac trupa. Retro-trupa juz dodajmy.
No wlasnie nie mam pojecia jak to wyglada technicznie. Moze i mozliwe tylko chca zarobic wiecej kasy. Bo przeciez o to chodzi. :twisted:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Axi0maT » 2006-05-17, 07:28

froger3 pisze:Do GC nie zrobia.
1) chyba z punktu widzenia technologii jest ot nie mozliwe.
Oj nie wydaje mi sie... sedno tkwi raczej w samym padzie, anizeli w samej konsoli. Ciekaw jestem czy juz opatentowali ten kontroler, bo jak nie to za jakies pol roku bedziemy mieli taki sam gadzet do XBOX/XBOX360 i PS2/PS3.
froger3 pisze:wola pakowac wszystko lacznie z wysilkami i kasa w nowy gadzet niz reanimowac trupa. Retro-trupa juz dodajmy.
Ten wariant wydaje mi sie bardziej prawdopodobny. mowiac szczerze to chyba chca pogrzebac GC za zycia (tak jak zrobili z N64 kiedy wyszedl GC)... z jednej strony taka np. Zelda wyjdzie na obie konsole, wiec technicznie nie sa od siebie az tak bardzo rozne (na GC z pewnoscia bedzie nieco "pocieta")... to nie jest taka roznica technologiczna jak np. miedzy PSX a PS2.
Z punktu widzenia firmy, to jesli wypuscili by takiego pada do GC to kto by kupil Wii, jesli mialby rowniez konwersje tych gier na GC. Nintendo znwo byloby w plecy i tego pewnie sie boja.
Blackie pisze: Jak pierdzielisz mi glupoty, ze TP przebije OOT (nie grajac w to w ogole) to az mi sie goraco robi. Beta OOT byla bardzo denna i przypominala bardziej nedzna przygodowo-platformowa pozycje nizli efekt koncowy
Chyba cos ci sie pomieszalo, jest spora roznica pomiedzy trailer'em (zapowiedz gry) a grywalnym demem. w przypadku OoT mowisz chyba o trailer'ze, ktore faktycznie nie bylo niczym szczegolnym, a co do Zeldy TP to bylo pokazane jak gosc w to gra i robi to naprawde niezle wrazenie.
Trzeba isc z duchem czasu - mialem na mysli raczej: "Daj szanse tym gosciom - maja nowe pomysly - moze sie przyjma moze nie". Niektorzy maja juz dosc odgrzewania tego samego kotleta w kolko, czasem potrzeba jakiegos powiewu swiezosci. I nie mam tu na mysli nowinek technologicznych typu szybszy procesor, wiecej pamieci, ktore to gwarantuja coraz lepsza grafike itd. Bardziej chodzi mi o jakies innowacje ktore zmienia sposob rozgrywki... i tak moze byc z nowym kontrolerem od Wii i tak moze byc rowniez ze zmiana Link'a w wilka... nie podoba ci sie? Czyzbys narobil w majty ogladajac ta animacje? Blackie... moze idz poogladaj teletubisie.. to jest takie fajne - i ciagle to samo w kolko - nigdy nic nowego - to cos dla ciebie.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: froger3 » 2006-05-17, 08:12

"Oj nie wydaje mi sie... sedno tkwi raczej w samym padzie, anizeli w samej konsoli. Ciekaw jestem czy juz opatentowali ten kontroler, bo jak nie to za jakies pol roku bedziemy mieli taki sam gadzet do XBOX/XBOX360 i PS2/PS3."

Tylko ze widzisz. Sensor ruchu to praktycznie stara sprawa. Nintendo zapoczatkowalo po prostu nowy trend(jak w przypadku wibracji w padzie). A patentu raczej nie ma.

"Ten wariant wydaje mi sie bardziej prawdopodobny. mowiac szczerze to chyba chca pogrzebac GC za zycia (tak jak zrobili z N64 kiedy wyszedl GC)... z jednej strony taka np. Zelda wyjdzie na obie konsole, wiec technicznie nie sa od siebie az tak bardzo rozne (na GC z pewnoscia bedzie nieco "pocieta")... to nie jest taka roznica technologiczna jak np. miedzy PSX a PS2.
Z punktu widzenia firmy, to jesli wypuscili by takiego pada do GC to kto by kupil Wii, jesli mialby rowniez konwersje tych gier na GC. Nintendo znwo byloby w plecy i tego pewnie sie boja. "

Tylko mnie nadal dziwi to wypuszczanie Zeldy na GC, pewnie okrojonej. Zobaczymy jak to bedzie i przyznac musze ze jestem nei tyle ciekawa samej gry co obydwu wersji.

"Bardziej chodzi mi o jakies innowacje ktore zmienia sposob rozgrywki... i tak moze byc z nowym kontrolerem od Wii i tak moze byc rowniez ze zmiana Link'a w wilka... "

mnie doszly sluchy ze jednak nie bedzie sie machalo kontrolerem ze wzgledow zdrowotnych(szybkie zmeczenie sie podczas gry itp). Ale nie szukalam informacji na tym polu. Wiec z ogromnej innowacji nici. Ale musze poszukac dokladniejszego infa.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Blackie » 2006-05-17, 09:00

Axi0maT:
Wiem, ze trzeba wprowadzac innowacje, ale nie wszystkim sie one musza podobac. Jak Ty sie podniecasz trailerem i od razu twierdzisz, ze gra bedzie najlepsza to chyba z Toba jest cos nie tak. Widze tutaj jakies dziwne podejscie do sprawy. Jezeli chodzi o OOT to byla to grywalna wersja, pokazywana m.in. w Londynie. A Teletubisie to sam sobie ogladaj.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Axi0maT » 2006-05-17, 09:35

Blackie pisze:Jak Ty sie podniecasz trailerem i od razu twierdzisz, ze gra bedzie najlepsza to chyba z Toba jest cos nie tak.
Czlowieku... przeciez juz chyba trzeci raz pisze, ze to nie byl trailer tylko grywalne demo i mozesz sobie sam obejrzec ze gosciu gral przed publika i naprawde super to wygladalo. Juz samo to co widzialem swiadczy o tym ze TP jest godnym pretendentem do miana gry lepszej niz OoT. Ze mna jest wszystko ok... to moze ty nie mozesz dopuscic do swojej malej glowki ze w koncu pojawi sie cos lepszego niz twoje ukochane gierki z PSXa?

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Blackie » 2006-05-17, 09:53

Mi chodzi ogolnie, ze podniecasz sie filmikiem nie grajac nawet w te gre. Btw. moje ukochane gierki na PSXa. Dobre sobie. Znam jedna ukochana gre na PSXa, ktorej nie przytoczylem jeszcze i nie mam zamiaru. A moja najlepsza konsola pozostaje SNES (plus PSX), tak dla Twojej wiadomosci. I skoncz juz.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Axi0maT » 2006-05-17, 10:01

Blackie pisze:Mi chodzi ogolnie, ze podniecasz sie filmikiem nie grajac nawet w te gre.
Bo to co widze na filmiku, jak ten gosciu gra to w zupelnosci mi wystarcza!
Blackie pisze:A moja najlepsza konsola pozostaje SNES (plus PSX), tak dla Twojej wiadomosci.
No patrz... a ja myslalem ze jestes takim Nintendowym Antychrystem... teraz to mnie zaskoczyles... sorry... zwracam honor.
Blackie pisze: I skoncz juz.
Ok... koncze :evil:

ODPOWIEDZ