Legend of Zelda Ocarina of Time

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Damjen » 2007-11-29, 07:58

Widzialem te obrazy/plakaty jak gralem pierwszy raz w Okaryne, daaaawno temu. Wtedy jeszcze wierzylem w bajki typu "pokonaj 10 szkieletow na Hyrule Field, zagraj jakas tam melodie, wejdz do Lon Lon Ranch, wyjdz, zagraj jakas tam melodie (...) znajdz obraz Mario i strzel do niego z procy a bedziesz mogl zagrac jako Mario" :lol:
Oj, co ja sie nastrzelalem w to okno... :twisted:
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: ramzes64 » 2007-11-29, 14:43

Rozumiem miszczu ze masz ta gre PERFEKT obcykana ;> ... w jednym iejscu w wulkanie, skakalem po tych roznych korytarzykach, aby otworzyc paszcze tego jaszczura, aby tam wejsc, tam gdzie trzebabylo zrzucic z mostu bomby w jego oczy, aby byly czerwone i mogly sie otworyc, pamietasz? .. to na nizszym poziomie, w korytarzach, tam gdzie wychodza takie male zielone gady, ktore po uderzeniu wybuchaja ... tam jest w jedym miejscu luka w scianie i tam cos jest, al nie ma jak tam wejsc, nawet nie ma miejsca aby cos zasiac, aby kiedys wrocic - kojarzysz o czym mowie - bo zamieszalem ;)

jelsli nie kumasz - to KIEDYS tam wroce i wtedy zrobie foto ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Damjen » 2007-11-29, 23:35

Podejrzewam, ze chodzi Ci o taka wneke do ktorej mozna sie dostac tylko po zagraniu Scarecrow Song. Dzieki temu na krawedzi wneki pojawi sie strach na wroble i wtedy dostaniesz sie tam za pomoca Hookshota. Scarecrow Song zdobedziesz odwiedzajac jeziorko i gadajac wlasnie z tym strachem. A co jest we wnece? Hm, nie pamietam ale byc moze jeden z Gold Skultullas...wszak dawno juz w Okaryne nie gralem, a obecnie koncze Majore :smile:
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: ramzes64 » 2007-11-30, 11:11

Ok - sprawdze to w pozniejszym etapie gry ... a mam jeszcze pytanie - tak sprawdzam wiele moliwosci ... w Goron City, ten krecocy sie WAZON - mozna do niego wskoczyc? - a tak sprawdzalem z 10 azy i ni ma jak. Wrzucalem bomby to wypadly trzy rupee, pozniej 3 bomby, pozniej znow 3 krysztalki, pozniej znow 3bomby ... wiec nic efektywnego z tego raczej nie uzyskam.

Ty i przypomnij mi czy bumerangiem (jesli jest bumerang - o ile pamietam to jest) w ocarynie, to czy nim bede mogl przyciagnac do siebie Gold Skultullas? ... bo chyba w Deku Three - cofnalem sie i wysadzilem bomba sciankei tam jest Gold Skultullas - ale wysoko. Jak bede mial bumerang to sie tam cofne i sprawdze ;)

W sumi ekiedys ta gra wydawala mi sie MEGA DUZA i jej obszar a teraz wszedzie mozna wrocic, pojsc i szybko idzie ;)

Podoba mi sie odswiezenie tej gry po 7latach ;) - narazie idzie jak po masle
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: mog123 » 2007-11-30, 13:00

ramzes64 pisze:Ok - sprawdze to w pozniejszym etapie gry ... a mam jeszcze pytanie - tak sprawdzam wiele moliwosci ... w Goron City, ten krecocy sie WAZON - mozna do niego wskoczyc? - a tak sprawdzalem z 10 azy i ni ma jak. Wrzucalem bomby to wypadly trzy rupee, pozniej 3 bomby, pozniej znow 3 krysztalki, pozniej znow 3bomby ... wiec nic efektywnego z tego raczej nie uzyskam.
Wskoczylem tam, trzeba niezle sie nabiegac bo ten turlajacy sie goron mogl Cie zrzucic w kazdej chwili wiec trzeba bylo wyczuc timing. Wskoczylem, i co sie okazalo? czarny ekran i trzeba walnac resa ...

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: ramzes64 » 2007-11-30, 13:24

mog123 pisze:
Wskoczylem tam, trzeba niezle sie nabiegac bo ten turlajacy sie goron mogl Cie zrzucic w kazdej chwili wiec trzeba bylo wyczuc timing. Wskoczylem, i co sie okazalo? czarny ekran i trzeba walnac resa ...
Aha - moze wskocze ;) - samoboj ;) - czyli NIC z tego nie ma
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: ramzes64 » 2007-12-06, 11:06

Siemanoooo - gdzie dostane LUK? ;) - nie pamietam ... wyszedlem z swiatyni czasu jako dorosly, poszedlem do Kokiri Village, scigalem sie z Dampe - dostalem ten HAK ... teraz ide do Lost Woods tam gdzie byla Saria, ale sa te DUZE "potwory" te male pokonalm, ale pozniej na dlugiej prostej jest jeden co wali w ziemie i mnie odpycha, pamietam kiedys ze z luku do niego strzelalem - a niechem sie meczyc latami - pomoze ktos? ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Mejs » 2007-12-21, 23:28

Luk dostaje sie w Forest Temple.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: ramzes64 » 2007-12-22, 15:47

spoko, juz sobie poradzilem - ale dzieki, w sumie, to odlozylem a gre - nieche mi sie juz w nia grac ;p
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
3bik_z
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 108
Rejestracja: 2008-04-05, 21:03

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: 3bik_z » 2008-08-27, 15:20

Wczoraj z VC sobie zassalem, jest super ^^ Ide na razie bez zaciecia, zobacze jak bedzie dalej;)

Awatar użytkownika
gibo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2010-04-25, 15:14
Lokalizacja: skątowni

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: gibo » 2011-04-07, 21:12

Mam problem.
Po wielu próbach i wielu godzinach udało mi się wczoraj przejść Water Temple. Skałałem do sufitu jak małe dziecko. Niestety panna kazała wyłączyć, bo już nie mogła słuchać. Ja oczywiście musiałem jeszcze rundkę na eponie po polu zrobić. Ona w międzyczasie wyłączyła konsole. Ost. save zrobiłem po wyjściu z jeziora.
Dziś włączam i nie ma sejwa. Są dwa inne ale tego najważniejszego nie ma. Czy jest jakaś kombinacja klawiszy, żeby tego sejwa przywrócić? Coś się da z tym zrobić? Jak z tym dalej żyć? Nie chce grać od nowa;(
Pytam wujka googla ale nie chce mi jasno odpowiedzieć:/

Gram na n64
tylko spokój może nas uratować

Awatar użytkownika
trol2008
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 30
Rejestracja: 2009-01-22, 21:32
Lokalizacja: z pola
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: trol2008 » 2011-04-07, 21:47

kolego , czeka Cie podróż od nowa, ale nie przejmuje się to przecież taka piękna epicka opowieść :grin:

Awatar użytkownika
gibo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2010-04-25, 15:14
Lokalizacja: skątowni

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: gibo » 2011-04-07, 23:31

w takim razie cóż. Będę próbował walczyć od nowa. Drzewo opowiedziało mi już piękną historię i idę do zamku. Musze tylko pamiętać, że w wodnej świąyni jest takie jedno prącie które zabiera część ekwipunku.. mimo wszystko szkoda. szkoda.
tylko spokój może nas uratować

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: Storms » 2011-04-08, 07:43

gibo pisze:, że w wodnej świąyni jest takie jedno prącie które zabiera część ekwipunku
Like Like a nie prącie jak go zabijesz od razu to odzyskasz ekwipunek.

Awatar użytkownika
gibo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2010-04-25, 15:14
Lokalizacja: skątowni

Re: Legend of Zelda Ocarina of Time

Post autor: gibo » 2011-04-08, 17:14

No to już jest coś. Wcześniej jak mnie ograbił to wyłączyłem w stresie konsole na dobre dwa tygodnie ;) czyli zatłuc, a odda. Dzięki poradcy:)
tylko spokój może nas uratować

ODPOWIEDZ