Zamienniki padów z ebay'a

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: bono » 2011-03-05, 10:13

Axi0maT pisze:
bono pisze:Wątpie by wy chcieli byście robić coś za darmo na co trzeba nie tylko poświecic czas ale i pieniądze.
A wyobraz sobie ze sie baaaardzo mylisz. To jest spolecznosc retro - calkiem niewielka zreszta. Wiekszosc z nas dobrze sie tu zna. Nikt tu na nikim nie zarabia, chyba ze sprowadzenie gry na specjalna prosbe z doliczeniem 5pln za fatyge oznacza zarobek. Rozumiem ze robisz tu interesy, a nie jestes tu dla przyjemnosci... w takim razie niech Dred ktory zmuszony jest katowac sie do chwili obecnej na oryginalnym padzie kupi od ciebie tego padzika za 130, a reszta pozostanie przy oryginalnych i MakoPadach.. i wszyscy beda szczesliwi. Dla mnie cena pada.. nawet jaki by zajebisty nie byl to po prostu przeginka... Szczegolnie ze do sprzetu retro. To juz tansze sa do xbox360 czy Wii. No ale co kto lubi. Ja naprawde nie mam nic do ciebie, zebys mnie zle nie zrozumial (tym bardziej ze sa rzeczy ktore bym od ciebie kupil). Po prostu dla mnie temat padow Hori do N64 jest totalnie zamkniety w tym momencie, bo smiac mi sie chce tylko jak slysze te cene - jesli ktos je kupuje, ok. Ja spolecznosc retro wole miec za przyjaciol, a nie za klientow.
Niestety przy imporcie z Japoni to ja dużo ryzykuje zawsze mogą mi cło naliczyc,pczka może zaginąc czy uszkodzona. Ja się z grami nie reklamuję po forach.Kto chce pisze mi pw. To że ja mam tanie dojścia do gier słuzy mi do zarobku. Moge sprzedać tego pada nawet i za 50 a sprzedasz mi jakaś gre znacznie taniej niż wszędzie?Myśle że raczej nie. Te pady wszędzie są drogie. Ping jak widać dobrze zna realia importu wiec sam dobrze wie jakie to koszta i ryzyko.Ja jak sam czegoś potrzebuje też płace sporo by cos mieć i nikt mi promocji nie robi. Poza tym ja nie reklamowalem sie z tymi padami tylko o nich napisalem że śa dobre,ceny też nie podawałem tylko ty zapytałeś.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: Axi0maT » 2011-03-05, 10:51

bono pisze:Moge sprzedać tego pada nawet i za 50 a sprzedasz mi jakaś gre znacznie taniej niż wszędzie
Jasne. Jak cos taniej wyrwe to moge puscic taniej. Bywalo juz tak ze kupowalem cos za grosze na gieldzie i pozniej odsprzedawalem to komus z forum po takiej cenie, bo co mi szkodzi jak mam dubla. Tym sposobem ja mam tu dobrych znajomych z ktorymi spotykam sie rowniez poza forum wypijajac piwko przy wspolnym graniu, a ty zaledwie klientow.
bono pisze:Poza tym ja nie reklamowalem sie z tymi padami tylko o nich napisalem że śa dobre,ceny też nie podawałem tylko ty zapytałeś.
Zgadza sie, dlatego uwazam ze temat dla mnie jest zamkniety. Zapytalem sie i juz padow nie chce... nawet jakby kosztowaly polowe tego. Moze kiedys mi sie odmieni to sie zglosze po nie.
bono pisze:Niestety przy imporcie z Japoni to ja dużo ryzykuje zawsze mogą mi cło naliczyc,pczka może zaginąc czy uszkodzona. Ja się z grami nie reklamuję po forach.Kto chce pisze mi pw.
Nie przecze ze nie. Ale sa tu tacy ktorzy po prostu po znajomosci sprowadzic cos moga np z USA czy z UK. Jesli przesylka gdzies zaginie to kupujacy wtapia, a nie ty... No ale widze ze masz inne kryteria, bo jak napisales zasugerowales raczej nie jestes tu dla znajomosci a po to zeby zarobic.

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: bono » 2011-03-05, 11:05

Axi0maT pisze:
bono pisze:Moge sprzedać tego pada nawet i za 50 a sprzedasz mi jakaś gre znacznie taniej niż wszędzie
Jasne. Jak cos taniej wyrwe to moge puscic taniej. Bywalo juz tak ze kupowalem cos za grosze na gieldzie i pozniej odsprzedawalem to komus z forum po takiej cenie, bo co mi szkodzi jak mam dubla. Tym sposobem ja mam tu dobrych znajomych z ktorymi spotykam sie rowniez poza forum wypijajac piwko przy wspolnym graniu, a ty zaledwie klientow.
bono pisze:Poza tym ja nie reklamowalem sie z tymi padami tylko o nich napisalem że śa dobre,ceny też nie podawałem tylko ty zapytałeś.
Zgadza sie, dlatego uwazam ze temat dla mnie jest zamkniety. Zapytalem sie i juz padow nie chce... nawet jakby kosztowaly polowe tego. Moze kiedys mi sie odmieni to sie zglosze po nie.
bono pisze:Niestety przy imporcie z Japoni to ja dużo ryzykuje zawsze mogą mi cło naliczyc,pczka może zaginąc czy uszkodzona. Ja się z grami nie reklamuję po forach.Kto chce pisze mi pw.
Nie przecze ze nie. Ale sa tu tacy ktorzy po prostu po znajomosci sprowadzic cos moga np z USA czy z UK. Jesli przesylka gdzies zaginie to kupujacy wtapia, a nie ty... No ale widze ze masz inne kryteria, bo jak napisales zasugerowales raczej nie jestes tu dla znajomosci a po to zeby zarobic.
NaN64 tylko 1 gra mnie interesuje. Jak masz Conker's Bad Fur Day i tanio mi go puściłbyś to tego pada też ci po cenie puszcze. Normalnie Conker's Bad Fur Day sprowadziłbym sobie z Japoni ale niestety nigdy go tam nie wydali
Ostatnio zmieniony 2011-03-05, 11:42 przez bono, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: Axi0maT » 2011-03-05, 11:11

Jak bede mial dubla to bede mial to na uwadze.

Master
Redaktor
Redaktor
Posty: 790
Rejestracja: 2007-01-13, 08:55
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: Master » 2011-03-05, 11:55

Ja mam dubla w ntsc.

Awatar użytkownika
boltzman
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 232
Rejestracja: 2008-08-20, 12:15

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: boltzman » 2011-03-06, 12:04

Dred pisze:Od kilku miesięcy widziałem tylko jednego Mako/Superpada na Allegro, który zresztą nie miał drążka analogowego, tylko jakiś drut. :/
Ej ej jaki drut zaraz. :D
Całe szczęście miałem starego pada do PCta InterActa. Leżał zdezelowany. Wymontowałem plastyk (zostawiając tym samym drut :P ) a wstawiłem do tego czarnego "mako". Działa jak należy.
Nie ma nic bardziej przerażającego, niż głupota w akcji.

FC GoldenEye 007 Wii - 128 736 299 761
Mario Kart DS - 481 340 722 337
StarFox Command DS 844 241 773 115

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: bono » 2011-03-07, 22:15

Jeszcze innym ratunkiem dla posiadaczy N64 jest ten kabelek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
boltzman
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 232
Rejestracja: 2008-08-20, 12:15

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: boltzman » 2011-03-07, 23:26

Musiałby być odwrotny. Znam tą pracę. Człowiek usiłuje w dalszym ciągu dostosować C - guziki do tego aby pracowały jak gałka w GameCubie
Nie ma nic bardziej przerażającego, niż głupota w akcji.

FC GoldenEye 007 Wii - 128 736 299 761
Mario Kart DS - 481 340 722 337
StarFox Command DS 844 241 773 115

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: ramzes64 » 2011-03-08, 07:48

boltzman pisze:Musiałby być odwrotny. Znam tą pracę. Człowiek usiłuje w dalszym ciągu dostosować C - guziki do tego aby pracowały jak gałka w GameCubie
no ja tez tu widze, ze to raczej pada od N64 mozna podlaczyc do GameCube --- a wszyscy chcielibysmy, aby bylo odwrotnie (pad od GC do N64)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
trol2008
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 30
Rejestracja: 2009-01-22, 21:32
Lokalizacja: z pola
Kontakt:

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: trol2008 » 2011-03-08, 12:38

no jezeli ten pad od firmy Hori naprawde jest taki dobry jak twierdzisz to moze on byc wybawieniem wszystkich wlascicieli n64 : -) gdybys sie zgodzil sprzedawac je po ok 90 zl to mysle ze mialbys wiele wiecej chetnych osob. ..... ten analogii naprawde jest niezniszczalny? a co z gwarancja ? bo niewyobrazam sobie dac 130 zl i nie miec pewnosci ze pad pochodzi troche czasu.

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: bono » 2011-03-08, 13:40

Nowe pady hori na N64 sa nie do zdobycia a i o uzywane ciezko jest. Firma Hori słynie z wysokiej jakości sprzętu a robią naprawdę dobre a nawet lepsze zamienniki do wszystich konsol.Ja te pady mam dość rzadko w tym roku miałem tylko 3 i poszły od ręki.

Woland_D
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 463
Rejestracja: 2010-08-10, 13:53

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: Woland_D » 2011-07-21, 12:48

A co powiecie o tym padzie:
Obrazek

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: Damjen » 2011-07-21, 12:53

Mój znajomy kiedyś takiego miał.
Niestety były z nim same problemy - nie centrował ( w sensie nie odbijał w pełni do pozycji neutralnej) i były kłopoty z precyzją ruchu.
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: bono » 2011-07-21, 13:06

To sa bodajze Hama pady. Nawet mam jednego z dawnych lat. Nic specialnego

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zamienniki padów z ebay'a

Post autor: Axi0maT » 2011-07-21, 13:15

Mam takiego jednego, a raczej mialem bo zdechl mi po niecalych 3 miesiaca katowania. Nie mam wiec o nich najlepszej opinii...

ODPOWIEDZ