Skad zdobyc srubolret do n64??

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Inlagd sill » 2006-12-04, 13:34

A ja zupelnie z innej beczki: czy mozna poprawic tytul tematu, bo to "z kad" w jego nazwie strasznie razi.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Gimiak » 2006-12-04, 13:38

Hehe, bawicie mnie. :) Nie wpadlbym na pomysl aby zrobic cos takiego. Jezeli mialbym faktycznie uzyc do tego gwozdzia to najpierw wyjalbym srube z karta np, ktory nie dziala a mam takie, ulozyl na mini-imadelku i dopiero wtedy formowal 'srubokret'.
Btw. to jakiej stali uzyles bo to tez ciekawe? O ile mnie pamiec nie myli, to stal rozgrzewa sie na dobre w temperaturze 600-800 *C. Wie ktos jaka temperature mozna osiagnac ogrzewajac na grzejniku?

EDIT: Pewnie, ze mozna. :)

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: siudym » 2006-12-04, 14:22

Taki srobokret kupisz w kazdym sklepie z dlugopisami i zapalniczkami ;P

Oto moje wkretaki do SNES/N64/GC: :D

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: mog123 » 2006-12-04, 17:33

siudym, zapomniales ze nie wejda w carta od SNES'a, musisz je nakladac na carta ;x

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: barman » 2006-12-04, 23:34

Barman, pokaz fotke tego "srubokreta"
ee? Ja podalem link do aukcji, dziad dal ten art z Emu Nes - niech on da zdjecie :wink:

Siudym jak zawsze daje rade :twisted:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Axi0maT » 2006-12-06, 08:38

Hmmm... powiem wam ze faktycznie cos jest nie tak z tym gwozdziem. O kant du.y obic taka zabawe... Powiem wiecej z tym dlugopisem tez mi nie wyszlo, bo zaczal sie topic po wcisnieciu w dziurke cart tez sie odksztalcil (nadtopil) :( Poza tym zrobionym w ten sposob srobokretem tak naprawde nic nie dalo sie odkrecic, wiec doswiadczenie z tej historii jest raczej nieprzyjemne. Na szczescie nadtopilem PaperBoy'a a nie jakas extra gierke... moze dlatego mi nie wyszlo? Gierka do du.y to i srubokret do du.y :?

Na swoja obrone mam to ze sam osobiscie tego nie probowalem, napisalem wyraznie ze gdzies ostatnio cos takiego czytalem :/

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Morden » 2006-12-06, 09:04

Ech, po co ludzie topia i psuja sobie konsole? Przeciez gamebit to nie az taki wielki majatek. Kup raz, a bedziesz mial porzadny sprzet ktory sie nie zniszczy. W necie jest cala masa sklepow oferujacych ten bajer za dosc male pieniadze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Axi0maT » 2006-12-06, 11:07

To moze podasz gdzie na przyklad mozna go kupic? Ja w polsce nigdzie nie moge znalezc, a na ebay'u kupowac nie zamierzam - wysylka w granicach 30 PLN za srubokrecik to juz lekka przesada nie uwazasz?

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Morden » 2006-12-06, 12:05

Axi0maT pisze:To moze podasz gdzie na przyklad mozna go kupic? Ja w polsce nigdzie nie moge znalezc, a na ebay'u kupowac nie zamierzam - wysylka w granicach 30 PLN za srubokrecik to juz lekka przesada nie uwazasz?
Google plus gamebit i szukamy. Miejsc na sieci jest wiele. W tym dla przykladu Play-Asia.

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-yp- ... -1iaq.html

Oferta dla europy.

Fakt ze gamebit nie kosztuje tyle, co zwykly krzyzak, ale lepiej wydac raz i miec na lata niz topic sobie obudowy konsol i cartow, nie uwazasz?
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Axi0maT » 2006-12-06, 12:52

Morden pisze: Google plus gamebit i szukamy. Miejsc na sieci jest wiele. W tym dla przykladu Play-Asia.

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-yp- ... -1iaq.html

Oferta dla europy.

Fakt ze gamebit nie kosztuje tyle, co zwykly krzyzak, ale lepiej wydac raz i miec na lata niz topic sobie obudowy konsol i cartow, nie uwazasz?
Wyobraz sobie ze znam cos takiego jak Google :evil: i niestety nadal nie moge znalezc nic w Polsce w tej kwestii. Ponownie wiec napisze to co wyzej:
"wysylka w granicach 30 PLN za srubokrecik to juz lekka przesada nie uwazasz?" Nawet jak mialbym nadtopic kilka jakichs kiepskich gier to i tak nie ma dla mnie sensu sciagac tego zza granicy - dla mnie jest to chore zeby placic tyle kasy za taka drobnostke. Jesli bedzie dostepne w Polsce to pewnie sie skusze, ale cena jest po prostu niedopuszczalna.

PS: Z tego co sie zorientowalem to sa dostepne dwa rodzaje tych gamebit'ow. 3,8 i 4,5 pierwszy glownie do rozkrecania cartow, drugi uzywany przy konsolkach. To tylko taka informacja dla tych ktorzy juz sie skusza na taki zakup za ok 70 PLN a jak im sprzet przyjdzie to sie zdziwia bo nagle okaze sie ze nie pasuje i nic nie da sie tym odkrecic :P

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Inlagd sill » 2006-12-06, 13:19

Axiomat, przyznaj sie, ze nawet nie sprawdziles ile kosztuje wysylka na Play-Asia (szczegolnie przedmiotow oznaczonych shipped within EU), tylko a priori narzekasz, ze drogo. :P
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Axi0maT » 2006-12-06, 14:45

Na playasia faktycznie nie sprawdzalem, ale faktem jest ze nie moge nigdzie takiej infomacji na stronce znalezc :(
Cene wnioskuje po doswiadczeniu - zdarzalo mi sie juz kupowac cos za 1 EURO a przesylka wynosila 5 EURO... troche srednio mi sie podoba takie zdzierstwo.
Jesli bedziesz taki dobry Inlagd Sill to mnie oswiec i podaj ile ta przesylka kosztuje.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Morden » 2006-12-06, 15:59

Sam sobie podaj. Zarejetruj sobie konto na Play-Asia i wrzuc srubokrecik do koszyka. Kliknij na checkout i zobaczysz ile przyjdzie ci zaplacic z przesylka [Cena zalezy od tego co kupujesz. Dlatego nie podaja uniwersalnych stawek]. Przy rejestracji wybierasz kraj. I nie ma problemu.

P.S. - Hehe. Najlepiej jechac i narzekac. A ja chcialem tylko pomoc. "Dziekuje Morden". Alez nie ma sprawy ;)
Obrazek

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: Inlagd sill » 2006-12-06, 23:48

Niecale 5$ srubokret i niecale 5$ przesylka. Za 30 zl masz wiec nie tylko oplacona przesylke, ale srubokret o ktorym mowa dostarczony do wlasnej skrzynki.

Jak napisal Morden, wszystko zalezy od wagi zamowienia. Ceny przesylki sa wiec rozne, ale zawsze przyzwoite. Np. gry wysylaja juz za niecale 3$. Drogo jak na paczke z Chin?
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Skad zdobyc srubolret do n64??

Post autor: siudym » 2006-12-07, 03:26

Morden pisze: Fakt ze gamebit nie kosztuje tyle, co zwykly krzyzak, ale lepiej wydac raz i miec na lata niz topic sobie obudowy konsol i cartow, nie uwazasz?
Nic sie nie "stopi" gdy ktos ma juz taka srubke pod reka ;) Natomiast jak ktos nie ma, to musi taki plastikowy dlugopis wsadzic do otoru ze srubka i wtedy mozna sobie "zasprodzic" nieco otworki :)

Ja nigdy tak nie robilem, bo srubki juz mialem wczesniej i mialem czym zrobic "odlew" :D

ODPOWIEDZ