Pokaz swoj smietniczek

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Gimiak » 2008-04-08, 18:52

Wg mnie debesciackimi pudelkami sa te z serii Bit Generations.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: ashka » 2008-04-08, 19:00

Tylko 3 gry na DSa? I NULL na PSP? Z handheldow uznajesz tylko Wonderswana? :wink:

Urocze, ze ulozyles gry na GC kolorystycznie. Myslalam, ze tylko ja tak robie, co by bylo ladniej :twisted:

I jeszcze pytanie za 100punktow: po co trzymasz kartony na wierzchu?

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Inlagd sill » 2008-04-08, 19:01

Axi0maT pisze:Pachnie konsekwencja - tylko DS :)
Mowisz - masz:

Obrazek

Zbieractwem wlasnych gier na DSa zajmuje sie jednak moja druga, lepsza polowa. Ja tylko podziwiam to zamilowanie do puzzli (Brain Age 2 uruchamiany jest juz tylko dla Virus Bustera: touchscreenowej wariacji Dr. Mario, nie uwierzylibyscie ile mozna nad tym przesiedziec :shock: ).

Zbieractwo Mordena przyjemnie przytlacza, ale szybsze bicie serducha wywoluja u mnie szczegolnie te wszystkie japonce typu WonderSwan i inne (polecam zerknac do bloga po wiecej).
Ostatnio zmieniony 2008-09-13, 12:10 przez Inlagd sill, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Morden » 2008-04-08, 19:19

ashka pisze:Tylko 3 gry na DSa? I NULL na PSP? Z handheldow uznajesz tylko Wonderswana?
Jest wiecej. Tez pobunkrowane sa tu i tam. Na zdjeciu sa w sumie 4 gry na DSa ale kupka jest nierowna i jedna jest zaslonieta. Hehe. Brain Training sie schowal pod kilkoma tytulami na Sat'a. Na PSP tez sa. Na samym dole widac kawalek Shaolin Soccer w wersji UMD. Pod nim jest pare gier PSP, min. Me & My Katamari. Ciezko bylo sie wczuc na poczatku ale teraz smigam jak szalony. Polecam.
Urocze, ze ulozyles gry na GC kolorystycznie. Myslalam, ze tylko ja tak robie, co by bylo ladniej :twisted:
Tu mozna zauwazyc pewna prawidlowosc. To samo tyczy sie filmow i tytulow Xbox.
I jeszcze pytanie za 100punktow: po co trzymasz kartony na wierzchu?
Bo w piwnicy juz nie mam miejsca. W szafach tez nie, a kartonow wyrzucac przeciez nie bede. To w sumie jedyne co moge miec "na widoku" na polce. Kartony w ktorych mam gry sa szare / brazowe i zbyt ciezkie. Po prostu nie mam gdzie tego wsadzic juz. Pomysly sie skonczyly.

P.S. - Fajnie trafilem z poprzednim postem na koncu strony. Hehe.

P.P.S. - Dzieki Inlagd, ze wspomniales o blogu. Sam o tym nie pomyslalem, ale wiele rzeczy mozna tam poogladac. Zwykle gdy robie jakies fajniejsze zakupy, trzaskam pare fotek i wrzucam na bloga wlasnie. Przyznam, ze bloga zaniedbalem ostatnimi czasy, ale mozna sprawdzic wczesniejsze wpisy.

Zwyklem dawac linki na forum w temacie "Okazje ..." ale moge puscic kilka tutaj.

Seria Touhou - http://morden.blog.shinobi.jp/Entry/86
Pare gier na WSa - http://morden.blog.shinobi.jp/Entry/88
Bioshock - http://morden.blog.shinobi.jp/Entry/75
Rozne Roznosci + WonderMega - http://morden.blog.shinobi.jp/Entry/66
Znow rozne roznosci - http://morden.blog.shinobi.jp/Entry/58

Fotek jest wiecej. Jesli komus sie chce to ogladac, wystarczy przeszperac bloga.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: ramzes64 » 2008-04-08, 19:47

Ingland juz myslalem ze masz Mario vs Donkey Kong 2 ... ale to chyba byla pierwsza czesc na GBA ;/

Morden - fajne polki

* dzis zrobilem foto moich gierek, schowalem, z karty chcialem wgrac i skasowalem przypadkiem ;/ ... moze jutro zrobie drugie podejscie
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Axi0maT » 2008-04-09, 08:04

Mi u Mordena w kolekcji spodobal sie WonderMega (pelen szacun master Morden)... Zawsze chcialem to miec, ale ceny tego sprzetu sa na tyle zaporowe ze skutecznie zniechecaja :cry:
Morden pisze:
Urocze, ze ulozyles gry na GC kolorystycznie. Myslalam, ze tylko ja tak robie, co by bylo ladniej :twisted:
Tu mozna zauwazyc pewna prawidlowosc. To samo tyczy sie filmow i tytulow Xbox.
Ja zamiast wrazen estetycznych wole funkcjonalnosc dlatego ukladam gry alfabetycznie - latwiej je potem odnalezc.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: ramzes64 » 2008-04-09, 09:25

http://ramzes64.nsurf.org/temp/smietniczek.JPG - TYLKO TYLE

(jeszcze 1 N64 i z 4 lub 5 GC)

No i czekam na dwie gry F1 i Beyond Goood & Evil - i na figurke Yoshi ;)
Ostatnio zmieniony 2008-04-16, 21:56 przez ramzes64, łącznie zmieniany 2 razy.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Axi0maT » 2008-04-09, 11:18

No to ja sie zrewanzuje ramzesowi :P True Crime: New York City, Freedom Fighters i Prince of Persia Sands of Time sa moje... nie widzialem ich od listopada :P

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Morden » 2008-04-09, 11:32

Dlaczego jeden Double Dash ma czerwone oznaczenie? Moj Dash ma zielone [mam wersje bundle ale ta niczym sie nie rozni od pierwszego wydania poza tym, ze pudelko ma czarne zamiast czerwonego].
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Axi0maT » 2008-04-09, 11:56

Morden pisze:Dlaczego jeden Double Dash ma czerwone oznaczenie?
Jesli mowisz o tym kolorowym trojkaciku na grzbiecie box'a to jego kolor oznacza wersje jezykowa gry. Zielony to angielski, fioletowy - niemiecki, pomaranczowy - holenderski, itd... czerwonego akurat nie pamietam jaka to wersja jezykowa :undecided:

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Morden » 2008-04-09, 12:04

Na pewno? RE4 mam w wersji PAL kupione w Szwecji, wersja jezykowa angielska, ale trojkacik fioletowy. Harvest Moon rowniez ma fioletowe oznaczenie. Wersja tak samo PAL ale wloska - choc sama gra jest po angielsku a instrukcja jak i napisy na pudelku sa zarowno po wlosku jak i po angielsku.

Evolution Worlds to samo. Wersja PAL, angielsko jezyczna, a trojkacik fioletowy. Potem mam jasno zielone na RE Zero, RE i Viewtiful Joe 2. Rowniez lokalne wersje PAL. Zdecydowana wiekszosc ma oznaczenia zielone.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Axi0maT » 2008-04-09, 12:18

Jezyk w samej grze moze byc do wyboru, albo tylko angielski. Chodzi o to ze 3xA maja zielony trojkacik. Kolor okresla rowniez w jakim jezyku jest manual i box. Jesli wiesz ze dana gra wyszla tylko w jednym jezyku - po angielsku to jak nie zalezy Ci na BOXie i manualu to mozesz kupowac z innymi niz zielone, tym bardziej ze zazwyczaj sa tam informacje w 2 lub 3 jezykach. Co do oznaczen tych trojkacikow to jestem pewien ze oznaczaja one jezyk (lub ewentualnie region europy na jaki zostala wydana dana wersja gry)... kiedys nawet chcialem napisac o tym arta na retroage.net ale jakos tak wyszlo ze nic z tego nie wyszlo :(

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Blackie » 2008-04-09, 14:02

Nie do konca. Ja mam Ikaruge w pelni angielska i ma fioletowy (z tego, co pamietam) trojkacik. Oznacza to wersje multijezykowa, albo cos w ten desen.
He only went so far as the subconscious.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: soberpl » 2008-04-09, 14:22

Ja sprzedalem swoj smietniczek na rzecz 1 wielkiego - Wii. Pytanie do ramzesa: wiem, ze handlujesz czasami grami na allegro. Ta kolekcja gier na GC to prywatna czy na sprzedaz?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: ramzes64 » 2008-04-09, 16:06

To wszystko jest moje, do pogrania i na sprzedaz (jak przejde)

Fakt - Mario Kart sprzedalem w Marcu 2007 i do konca go nie rozpracowalem - bo mi sie nie chcialo. W listopadzie kupilem znow, chyba w jakims komplecie bylo i przeszelem do konca odkrywajac wszystko (ale nie robilem max punktow - tylko wszystko na zloto) i sprzedalem ... pozniej namowil mie AximaT na wspolna gre, ze mozna przetestowac Modemy na dwa TV wiec specjalnie kupilem Gre (byla z konsola) i dodatkowo modem .... i niemamy kiedy zagrac ;) i sprawdzic.

Teraz w komlecie mialem znow MK a wczesniej kupilem tez komplet z MK DD - wiec mam 3 (w domu dwie, a jedna znioslem do Komisu w miescie, aby poszlo do ludzi)

Kiedys sprzedam, te gry* - chwilowo chyba nic nie moge sprzedac, bo ostatnio nie gram na GC godzinami, bardziej na DSie, a jak nie pogram / nie sprawdze, nie przejde to staram sie nie sprzedac

A co cie interesuje soberPL?

*z wyjatkiem tych od Axi0maTa.


EDIT
wszystko jest na sprzedaz - ale coraz mniej sprzedaje, coraz mniej gram, a coraz wiecej kupuje - wpadlem w nalog - i fajnie to wyglada - mnie to juz cieszy ze tyle mam, a do was mi brakuje ;)

A ze jestem na tym wszystkim na plus - to moze sobie kiedys cos zostawie na stale ;) - ostatnio zastanwialem sie nad grami na DSa niektorymi, ale nie moge tak.

MvsDK odlozylem, bo w Diddy Kong Racing i Mario Kart znow gram i juz niemoge przysiasc do MvsDK2 - a mam duzo leveli posciganych - ale juz mi sie nie chce - WRACAC

Musze miec ciaglosc grania w jedna gre
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Zablokowany