Pokaz swoj smietniczek

Zablokowany
Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Ukukuki » 2009-07-03, 10:19

Z osobna żadna nie kładzie na kolana ale wszystko razem wygląda zacnie i widać że poszły na to nie małe pieniądze :smile: .

Awatar użytkownika
ZiQ
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 308
Rejestracja: 2009-01-31, 17:50

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: ZiQ » 2010-01-07, 14:44

To mój świąteczny zestawik:

http://img527.imageshack.us/i/seti.jpg/

wczoraj poczyniłem wstępne zakupy, czekam teraz na 3 paczki:
- z Polski: zestaw czarny remote+nunchuk
- z Anglii: house of the dead overkill i Lets Tap
- z Chin: dwa guny ( http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19570 ) + stacja dokująco-ładująca do dwóch remotów na USB + jeszcze jeden motion plus

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: ramzes64 » 2010-01-08, 23:07

to daj znac jak sie sprawuje ta elektronika z DealExtreme - bo ja mam Nunchaka z tego sklepu i cos mi sie rozlacza ;/ ... i jestem uprzedzony ... zabawki plastikowe (kierownice / pistolety - OK... ale leketronika - tzn Nunchuk mnie zawodzi)

* ale moze zle trafilem
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
ZiQ
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 308
Rejestracja: 2009-01-31, 17:50

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: ZiQ » 2010-01-09, 16:01

ramzes64 pisze:to daj znac jak sie sprawuje ta elektronika z DealExtreme - bo ja mam Nunchaka z tego sklepu i cos mi sie rozlacza ;/ ... i jestem uprzedzony ... zabawki plastikowe (kierownice / pistolety - OK... ale leketronika - tzn Nunchuk mnie zawodzi)

* ale moze zle trafilem
tak, też o tym czytałem, słyszałem ponoć kontrolery do Wii z dealextreme mają problemy z synchronizacją. Z kolei ładowarki mają same pozytywne opinie, pistolety to jak sam napisałeś kawałek plastiku więc ewentualnie może być źle odlany... czy coś.
Największe obawy mam co do motion+ ale ponoć wszyscy którzy go kupili w komentach piszą że wszystko gra.
Zobaczymy jak tylko przyjdą paczki na pewno dam znać . &"]

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Axi0maT » 2010-01-09, 18:08

ZiQ pisze:To mój świąteczny zestawik:
Calkiem ladnie ale mi i tak najbardziej podoba sie twoja paka gierek na Atari 2600... ze o ich fotkach nie wspomne, bo chyba juz nigdy sie ich nie doczekamy ;)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: ramzes64 » 2010-01-09, 20:38

akumulatorek do Wiilota tez mam z DE i mi odpowiada - Nunchuk natomiast dziala tak (jakby sie rozlaczal).
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: emde » 2010-02-17, 13:52

Ok, pomyślałem, że wrzucę moją mini-kolekcję, czyli to co dotychczas udało mi się zebrać (kolekcjonuję od niedawna).

Stawiam na oldschool - jak widać jedyną nowszą konsolą, do której gry kupuję jest N64 (a gier do niej i tak na razie mało). Moim faworytem jest SNES, pierwsza konsola w kolekcji. Bardzo lubię też Master System, równorzędnie z którym będę inwestował w NESa (już do mnie idzie kilka gierek na niego).

Nie fotografowałem konsol i akcesoriów, bo nie chciało mi się tego wszystkiego wyciągać, dodam że do wszystkiego posiadam oryginalne okablowanie. Mam też PSP, ale gier na nie raczej nie zbieram oraz Game Geara, ale trochę uszkodzonego i bez żadnych gier.

Ok, tu zdjęcie ogólne:
http://img682.imageshack.us/i/1001916w.jpg/

A tu wszystko, tylko na dokładniejszych fotach:
http://img691.imageshack.us/gal.php?g=1001909u.jpg

A już na wiosnę przeprowadzka mojego śmietniczka na poddasze, gdzie jest dużo półek na gry i wniosę tam stary telewizor. To dopiero będzie HC Room! :)

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Ukukuki » 2010-02-17, 14:01

Pudełka do gier na SMS i SMD są świetne, gdyby Nintendo wtedy pomyślało :). Świetna kolekcja zbieraj dalej i pamiętaj nie samym retro człowiek żyje ^^. Podoba mi się ,że nie kupujesz gier na SMS bez pudełka. Są dosyć łatwo dostępne gry z boxem i wydaje mi się ,że nie warto inwestować w same carty.
Famicom!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Axi0maT » 2010-02-17, 14:20

emde pisze:pomyślałem, że wrzucę moją mini-kolekcję
fiu, fiu... troche ci sie nazbieralo tego smiecia. Fajnie ze inwestujesz w konkretne tytuly i nie wydajesz kasy na byle co. Pamietam ze mialem swego czasu taki okres ze kupowalem z ebaya jak leci wszystko po 1$... ale co z tego jak w kazda z tych gier nie pogralem dluzej niz 15-20 minut. Dobra tendencja z wyborem mocnych tytulow.
Ukukuki pisze:nie samym retro człowiek żyje
Wlasnie wyruszyla w kierunku twojego domu krucjata. Dobrze wyposazona przede wszystkim w narzedzia do torturowania heretykow. Jak zobaczysz w oddali pochodnie to mozesz zaczac odmawiac ostatnie paciorki :P

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: emde » 2010-02-17, 14:33

Ukukuki pisze:Podoba mi się ,że nie kupujesz gier na SMS bez pudełka. Są dosyć łatwo dostępne gry z boxem i wydaje mi się ,że nie warto inwestować w same carty.
Pudełka to dla mnie duża część zajawki na to wszystko... Szczególnie że te od SEGi były najfajniejsze i wyprzedziły w tym konkurencję o dobre pare lat. A to Ghostbusters, które poniewiera się bez pudełka gdzieś tam kosztowało mnie chyba 2zł gdzieś na giełdzie, więc mimo braku boxa postanowiłem brać.

Co do zbierania konkretnych tytułów, to fakt, raczej staram się nie pakować kasy w przeciętniaki, ale zdarzają się mniej zajawkowe rzeczy, najczęściej kupowane za grosze, albo dołączone do jakichś zestawów, ale potem jakoś żal mi sie ich pozbywać ;)...

Właściwie to tylko na SMS'a biorę wszystko jak leci, lecz staram się zaczynać od najlepszych tytułów (nie bić za crapowate Back To The Future - dwójkę podarował mi kumpel, a trójka była w zestawie).

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Ukukuki » 2010-02-18, 17:28

Axi0maT pisze:Wlasnie wyruszyla w kierunku twojego domu krucjata. Dobrze wyposazona przede wszystkim w narzedzia do torturowania heretykow. Jak zobaczysz w oddali pochodnie to mozesz zaczac odmawiac ostatnie paciorki
Życzę powodzenia, śniegu po kolana a zaspy po ramiona ;p.
Famicom!

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: tbxx » 2010-02-25, 10:34

Mały śmietniczek, w sumie 95% tego można zobaczyć w galerii retroage, ale jeszcze nigdy nie było dane im wystąpić razem ;)

Obrazek

Obrazek

Do fotografii nie pozowali:
GameBoy Classic Przeźroczysty
Illuminator Pro do GBA
Donkey Konga Bongos Pak
Jungle Beat Bongos Pak
Rogue Squadron II na GC

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Ukukuki » 2010-02-25, 11:48

The Neverhood miałem kiedyś od kolegi świetna przygodówka. Do tego jeszcze dawna Extra Klasyka. I jak zawsze pudełka świetnie się prezentują :grin: , prawie wszystko masz z pudełkiem. Z początku myślałem ,że N64 jest w foli ale chyba żadna konsola nie była foliowana. Dobry patent, zawsze to jakaś ochrona przed kurzem.
Famicom!

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: tbxx » 2010-02-25, 13:10

Małe objasnienie:
1. Do pudełek posiadam konsole/gry ;)
2. Wszystko co ma pudełko posiada instrukcje (z wyjątkiem SNES'a, Donkey Kong 64 i Harvest Moon)
3. W zestawie z SNES'em nie mam Super Mario All Stars :(
4. Na fotce ze sprzętem nie ma Expansion Pak i Rumble Pak (Bundle z DK64 i Lylat Wars)
5. Mały dodatek, no bo co to za śmietniczek bez papierko-pierdółek:

Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Axi0maT » 2010-02-25, 13:18

tbxx niczym stuprocentowy harcerz... Zbiera makulature :P

Zablokowany