[Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

[Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2013-01-23, 11:33

Wkoncu postanowilem ze podziele sie zdjeciami ze swojej kolekcji. Niektore moga miec slabsza ostrosc bo robilem telefonem ale nie jest zle.

Obecnie moja kolekcja skupia sie w 100% na NDS i 3DS i jest to glowna atrakcja, aczkolwiek narazie nie wrzucam tych zdjec bo nie wszystko jeszcze przyszlo i musze z tej okazji przygotowac lepszy aparat, takze stay tuned! Za okolo 2 tygodnie wszystko powinno byc gotowe.

A tymczasem zapraszam do obejrzenia reszty gier ktore mam, konsol nie uwzglednialem bo mi sie nie chcialo, moze pozniej. To samo Dreamcast i Sega Saturn, nie udalo mi wyrobic ze zrobieniem zdjec tej kolekcji chociaz sega to tylko 2 gry z serii Panzer Dragoon.

Na poczatek zaczniemy z moja skromna kolekcja gier na Wii:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Tutaj jeszcze skromniejsza kolekcja Gamecube:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Limitowane edycje oraz premium PSP:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Reszta gier PSP:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Tutaj kolekcja na PS2:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja PSX, wersja PAL Final Fantasy VII to moj najwiekszy skarb, jeden z moich pierwszych jrpg w jakie gralem jako dzieciak i tak sie spodobala ze zostala zajumana z wypozyczalni gier (oczywiscie w zastaw byla dana inna gra jako zabezpieczenie ale kij z nia!):

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Tu tez PSX ale nieco wazniejsze dla mnie egzemplarze w idealnym stanie lub nowe:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Gry PS3:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Edycje Kolekcjonerskie itp:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

I kolekcja gier na XBOX 360:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

I to narazie tyle, jak tylko bede gotowy wrzuce cala kolekcje NDS i 3DS bo to z niej jestem najbardziej dumny :D

Dzieki za poswiecenie czasu.


-------------- AKTUALIZACJA --------------

Mialem troche czasu wiec po kilku latach nareszcie wrzucam moja skromna kolekcje na DS i 3DS :)

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Ostatnio zmieniony 2017-03-18, 13:55 przez Velsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ping
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1551
Rejestracja: 2009-08-29, 12:00

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: ping » 2013-01-23, 11:54

O, Ken to Mahou Gakuen Mono zlokalizowali. Mam dwie części na PS3. Zacna gra.
Sympatyczny RPGowy zbiór, szkoda, że u mnie to wszystko się zlewa wśród miliarda przedstawicieli innych gatunków. Czekam na zdjęcia NDSowych zbiorów.
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: kolo » 2013-01-23, 12:09

Chrzanić PS3, chrzanić PSP, chrzanić PS2... Jest Ogre Battle! Mówisz że gdzie mieszkasz? :angel:
Poza tym tak naprawdę zazdroszczę ci jeszcze tylko Lunarów, reszta to dla mnie nic nie znaczące, drogie gry.
Sega, Sega über alles
Obrazek

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: frodo666 » 2013-01-23, 12:38

Kurde Velsu, ale tytuły. Większości nie znam w ogóle :) A gdzie słynny Panzer Dragoon Saga? ;) Kolekcji DC pozbywasz się całkowicie? Czemu?
Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2013-01-23, 18:39

Zapomnialem zrobic zdjecie Panzerowi, ale zrobie to zanim sie sprzeda.

Tak, pozbywam sie kolekcji DC calkowicie poniewaz nie czuje do niej zadnego sentymentu, nigdy tak naprawde nie mialem wielkiej stycznosci z DC i nie ma u mnie jakiegos waznego miejsca.
Obrazek

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Keitaro » 2013-01-23, 19:17

Dla wielu to nic nie znaczące gry dla fanów jRPGów emocje jak cholera w oglądaniu tych zdjęć. Mistrzu rządzisz kolekcją :) Pozamiatało mną, wiele cukierków i znakomitych łupów. Jak zapodasz zdjęcia na DS to aż będę się bał je powiększać :D

Wydania na PSP mi się podobają. Nie ma to tamto nieco się do nich przekonałem, zwłaszcza w starciu z nowszymi edycjami z Vity które oglądałem u kumpla. Limitowane wersje bardzo fajnie wydawali. Choć do ATLUSa i DSa wciąż im daleko.

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: bono » 2013-01-23, 19:53

Zacna kolekcja jrpgow praktycznie w kazdego rowniez gralem i robi wrazenie calosc choc mnie brakuje tu TALES OF DESTINY na psxa :undecided:

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Blackie » 2013-01-23, 20:24

Super! W koncu mam godnego rywala :)
He only went so far as the subconscious.

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: mingan » 2013-01-23, 22:08

Wow, naprawdę pozamiatałeś system. Zazdroszczę wielu gier na ps2 (zaczynam teraz na nie polowanie). Cieszy mnie też, że posiadasz Tales of Eternia, która jest naprawdę świetną grą a jest przez wielu właścicieli psp pomijana.
Ale tak naprawdę, chyba nie przeszedłeś większości z tych gier? Bo 90% kolekcji to takie kobyłki na parędziesiąt godzin.

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: bono » 2013-01-23, 22:20

mingan pisze:Wow, naprawdę pozamiatałeś system. Zazdroszczę wielu gier na ps2 (zaczynam teraz na nie polowanie). Cieszy mnie też, że posiadasz Tales of Eternia, która jest naprawdę świetną grą a jest przez wielu właścicieli psp pomijana.
Ale tak naprawdę, chyba nie przeszedłeś większości z tych gier? Bo 90% kolekcji to takie kobyłki na parędziesiąt godzin.
Te wszystkie gry to kilka miesiecy czesc z nich przeszlo 100 godzin na gre.

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: mingan » 2013-01-23, 22:30

bono ale oboje wiemy, że jRPG to nie są gry jak np. Call of duty, które się kończy na szybko i wyłącza. Je się odkrywa i męczy do końca.
Sama saga .HACK to z dobre parę tygodni grania (nie takiego chorego po 10h dziennie :P ).

Kwaśny
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1222
Rejestracja: 2011-10-09, 13:08
Lokalizacja: BDG

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Kwaśny » 2013-01-24, 00:18

Dobrze rozumiem? Ten fajnal 7 ze zdjęcia to ten właśnie z wypożyczalni?
 Pokaż
Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2013-01-24, 08:44

@Keitaro

Ano, wydania na PSP sa zacne, zwlaszcza limitowane edycje w tych pieknych pudelkach. Grafiki tez wysokiej jakosci.

No i dzieki ale bez przesady, moja kolekcja nie jest jakas wielka :)

@bono

Wiem, jedna z moich ulubionych gier to wlasnie Tales of Destiny i Tales of Destiny 2 na PSX, kiedys moze nabede jezeli nie bede sie pozbywal kolekcji PSX.

p.s. Whoa, we WSZYSTKO grales? Zazdroszcze samozaparcia i dobrego zarzadzania wolnym czasem, u mnie z tym gorzej.

@Blackie

Czekam na Twoja kolekcje ;)

@mingan

Tales of Eternia/Destiny to jeden z najlepszych jrpg na swiecie imo i mnie tez dziwi jego niska popularnosc.
Wiekszosci nie przeszedlem, moze z polowe jakos (licze razem z grami NDS ktorych nie pokazalem jeszcze). Mam nadzieje ze do emerytury czyli przez najblizsze 30 pare lat dam rade wszystko zaliczyc.

Jak bys potrzebowal jakies pomocy z szukaniem jrpg na PS2 to nie wahaj sie pytac.

@Kwaśny

Tak, czemu pytasz?
Obrazek

ping
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1551
Rejestracja: 2009-08-29, 12:00

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: ping » 2013-01-24, 10:02

Velsu pisze:Mam nadzieje ze do emerytury czyli przez najblizsze 30 pare lat dam rade wszystko zaliczyc.
Życzeniowe myślenie, bo nowe gry wciaż będa wychodzić, więc bez drastycznego ograniczenia zakupów nie da się :).
Obrazek

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: bono » 2013-01-24, 10:15

Velsu pisze:
@bono

Wiem, jedna z moich ulubionych gier to wlasnie Tales of Destiny i Tales of Destiny 2 na PSX, kiedys moze nabede jezeli nie bede sie pozbywal kolekcji PSX.

p.s. Whoa, we WSZYSTKO grales? Zazdroszcze samozaparcia i dobrego zarzadzania wolnym czasem, u mnie z tym gorzej.



@mingan

Tales of Eternia/Destiny to jeden z najlepszych jrpg na swiecie imo i mnie tez dziwi jego niska popularnosc.
Wiekszosci nie przeszedlem, moze z polowe jakos (licze razem z grami NDS ktorych nie pokazalem jeszcze). Mam nadzieje ze do emerytury czyli przez najblizsze 30 pare lat dam rade wszystko zaliczyc.
wolnego czasu u mnie obecnie nie ma ale ja wiekszosc tych gier ogrywalem w ciagu kilku tygodniu po premierze ( jezeli chodzi o gry na psxa) a ze gry jrpg grywam od wielu lat zdarzylem ich mase ukonczyc. Osobiscie nie wierze ze uda ci sie te gry wszystkie ukonczyc troche za pozno sie za to zabrales. Jak ping wspomnial nowy wychodza i ciezko bedzie ci nadrobic straty patrz premiera ni no kuni czy tales of Xillia dlatego ja jrpgi staram sie w miare na biezaco grac bo zaleglosci nie da sie nadgonic :wink:

ODPOWIEDZ