[K'] K'-chan no Game Tengoku

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
K_slash
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 383
Rejestracja: 2013-02-07, 19:14
Lokalizacja: 天国

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: K_slash » 2013-12-15, 12:25

Dzięki chłopaki :)

Bodzio - powiększam zbiory tylko tytułami, które uważam za wartościowe + ciągłe zacięcie w odrzucaniu platynowych edycji... Gdybym zostawił sobie platynki które przeszły przez moje ręce zbiory byłyby na pewno na ten moment z 50 % większe...

Manifesto - coś czuję, że narobisz boomu jak zaprezentujesz swoje zbiory : D Wiem co tam może się znajdywać także będzie miazga ;)

Awatar użytkownika
Doolo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 180
Rejestracja: 2012-07-28, 16:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: Doolo » 2013-12-16, 09:03

Piękna kolekcja PSone :) Naprawdę dużo gier, trochę unikatów i bardzo grywalnych tytułów. Najbardziej "zazdraszczam" Brave Fencer Musashi. Sam planuję w nadchodzącym nowym roku wziąć się za szaraka. Gratuluję ;-)
Obrazek
Obrazek

K_slash
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 383
Rejestracja: 2013-02-07, 19:14
Lokalizacja: 天国

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: K_slash » 2013-12-22, 02:11

Brakuje tam jeszcze Elemental Gearbolta - jednak mam tylko samą płytkę do tego w stanie "do regeneracji" :/ i nie wiem czy regeneracja jej pomoże :(

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dorzucam skromne zbiory GC, Wii

GameCube

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć


Brakuje mi najbardziej Residentów (0 i 1), Pikminów, Tales of Symphonia oraz MGS: Twin Snakes...

Wii


obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

K_slash
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 383
Rejestracja: 2013-02-07, 19:14
Lokalizacja: 天国

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: K_slash » 2014-01-12, 03:04

Nowy rok więc wrzucam to co zebrałem na PS2 w poprzednim : )

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Najbardziej brakuje mi tu jeszcze najlepszych platformerów czyli Jak & Daxter, Ratchet & Clank oraz Sly Racoon, ale cały czas zbliżam się do solidnego zestawu.

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: mentor93 » 2014-01-12, 03:24

Jest w co grać :D Ja bym chyba nie wyszedł z pokoju, dopóki bym nie ograł kilku z tych tytułów (Project Zero, Silent Hill, Grandia, Okami, Star Ocean, No One Lives Forever...).
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

WilkBialy
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 95
Rejestracja: 2013-06-25, 22:05

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: WilkBialy » 2014-01-12, 04:09

Pierwsza fotka dobre tytuły, kilka konkretów :)

MrRzepa
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 156
Rejestracja: 2013-07-24, 16:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: MrRzepa » 2014-01-12, 15:24

Nie znam się zbytnio na PS2, ale widać, że same solidne pozycje :)
For the king, for the land, for the mountains,
For the green valleys where dragons fly,
For the glory the power to win the black lord,
I will search for the emerald sword!

Zapraszam: http://www.jrkrpg.pl

Awatar użytkownika
Doolo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 180
Rejestracja: 2012-07-28, 16:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: Doolo » 2014-01-12, 23:03

Pięknie z tym PS2 :) To jest najlepsza konsola to kolekcjonowania mnóstwo gier, mnóstwo perełek i prawie wszystko za pół darmo :)
Obrazek
Obrazek

K_slash
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 383
Rejestracja: 2013-02-07, 19:14
Lokalizacja: 天国

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: K_slash » 2014-01-16, 12:07

Teraz jest wg mnie najlepszy moment na kolekcjonowanie rzeczy z PS2 - głównie z uwagi na dostępność tytułów. Oczywiście jest dużo tytułów ciężko dostępnych, ale nijak ma to się z niedostępnością różnych must have'ów na inne platformy.

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: mingan » 2014-01-16, 12:46

Gratuluję!
PS2 to moja ulubiona konsola do kolekcjonowania i naprawdę zazdroszczę paru perełek (REZ, fantavision, rogue galaxy, shinobi) oraz cieszę się, że tak jak ja i parę osób na forum, doceniasz te mniej znane tytuły (ghost hunter, darkwatch, fahrenheit, maximo, getting up i kim posibble. Tak, ta ostatnia gra to na całkiem dobry platformer).
W całej twojej kolekcji PS2 (która trochę przypomina gatunkami/tytułami moją ;) ) brakuje świetnego tytułu jakim jest Odin sphere. Ciężko ją dorwać ale naprawdę warto.
Przy okazji, fajne jest red ninja i shinobi? Bo zastanawiałem się nad kupnem, ale jakoś mnie zniechęcił gameplay.

Co do kolekcjonowania PS2 to macie rację, że teraz jest dobry okres, ale i tak nie jest to już ten najlepszy czas. Jeszcze z rok temu sporo gier nie kosztowało więcej niż 20zł a np. SOTC spokojnie można było wyrwać za 40zł. Teraz gry trochę zdrożały i niektóre perełki już się nie pokazują tak często (ciągle pluję sobie w brodę za to, że odpuściłem Rez'a za 14zł :/ ).

K_slash
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 383
Rejestracja: 2013-02-07, 19:14
Lokalizacja: 天国

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: K_slash » 2014-01-16, 14:43

Kim Posibble to hidden gem i dobrze o tym wiedziałem kupują tę grę ;)

Red Ninja jest "tylko" dobrą grą, jeśli ktoś lubi Tenchu to ten tytuł na pewno przypadnie mu do gustu. Głównym motywem trzymającym przy konsoli jest oczywiście seksowna kunoichi odziana w czerwone wdzianko skrywające bogaty balast ;) - to miało sprzedać ten tytuł i muszę przyznać w pewnym stopniu się to twórcą udało. Jednak musimy się przygotować, że oprócz dobrego klona Tenchu z boing boingsami (no i może ciekawego patentu z linka) nie znajdziemy tu nic wybitnego.

Shinobi za to to wg mnie must have - wymagające i trudne levele i świetny klimat rozgrywki. Można poczuć się jak za dawnych lat kiedy to nie było check pointów i każdy błąd groził powrotem do początku levela :) Jest jeszcze druga część na PS2 pt. Kunoichi gdzie podobnie jak w Red Ninja kierujemy powabną niewiastą - na nią jednak jeszcze przyjdzie czas : >

Odin Sphere jak i wiele innych tytułów cierpliwie czeka na swój czas, aby do mnie zawitać. Niemniej dzięki za tipy - czekam właśnie na tytuły gier których nie znam, a są niezmiernie warte pogrania :D

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: mingan » 2014-01-16, 15:06

K_slash, wejdź sobie na wątek o mojej kolekcji, może tam wypatrzysz jakieś tytuły, które niezbyt kojarzyłeś, większość z tego co mam polecam (oczywiście jeśli lubisz jRPG, RPG, action itd. a nie przepadasz za sportówkami i wyścigami :P ).

Tak z rękawa polecam jeszcze uzupełnienie kolekcji o digital devil saga, the red star i the mark of kri. Ta ostatnia jest dość tania a naprawdę jest to spoko tytuł.

Btw. Jeśli chcesz możesz mi podesłać jakąś wishliste to jak będę szukać gier dla siebie i trafie na którąś to Ci podeślę ( raczej Ci nic nie wykradnę, bo teraz szukam rouge galaxy w jakiejś sensownej cenie i SO, a widzę, że obie już masz).

EDIT:
Przy okazji szukam gry Blood will tell. Podobno bardzo fajna, ale za cholerę jej nie potrafię nigdzie wyszukać :sarcasm:

K_slash
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 383
Rejestracja: 2013-02-07, 19:14
Lokalizacja: 天国

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: K_slash » 2014-01-16, 15:46

Twój wątek już widziałem ;) Dużo dobrego stuffu !

Mark of Kri akurat posiadam tylko nie znalazło się na fotce, DDS jak i reszta jRPGó od ATLUSa również poszukiwana, Red Star wyszedł (choć nie do końca) również na XBOXa - mega klawa gierka :D

Rogue Galaxy i Star Ocean możesz ustrzelić do 40 zł za sztukę (ja mniej więcej za tyle kupiłem razem z przesyłką - każda w idealnym stanie) - tak więc poszukaj, a na pewno znajdziesz :D

K_slash
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 383
Rejestracja: 2013-02-07, 19:14
Lokalizacja: 天国

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: K_slash » 2014-12-12, 01:01

Koniec roku się zbliża, a więc zrobiłem mały Update :) Jakieś 80 % rzeczy udało mi się obfocić :) Trochę gier niestety zostało w moim drugim mieszkaniu więc nie mogłem zaprezentować wszystkiego w pełnej krasie, ale zapewniam, że to co jest nacieszy oczy każdego retro-maniaka :D

Awatar użytkownika
Natavian
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 240
Rejestracja: 2012-12-22, 23:43

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: Natavian » 2014-12-12, 21:52

Widać masę konkretów, zwłaszcza na PSXa widać sporo konkretnych RPGów (szkoda tylko że tak wysoko), jak i na N64 (brofist z Sin & Punishment :P (też od bono?)). Co do gameCube to nawet nie wiedziałem, że na to wyszło tyle gier :lol: Grałeś w PN03 i Turok Evolution? Dobre to jest w ogóle?

ODPOWIEDZ