[Forte] Moja mała konsolekcja

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

[Forte] Moja mała konsolekcja

Post autor: Forte » 2014-06-15, 10:16

nwc zapytał mnie ostatnio na shoutboxie czemu nie pokazuje swojej kolekcji, no to cyknąłem kilka fotek :) . Dużo tego nie ma, ale każdy od czegoś zaczyna :lol:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
PS3 Super Slim, SMS II i Saturn model-1. SMS ma tą okropnie wystającą diodę, bo czeka na poprawki LED Moda :wink:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Wii, SNES i nagrywarka DVD. Czasem pod nią podłączam którąś z maszynek i jadę Gameplaye :)

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Niedawno kupiony PSOne, dalej czeka na swój zasilacz. Został ochrzczony mianem "Dzisiusia" przez moją dziewczynę i w sumie się przyjęło :P

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Stacja numer 2. Póki co jest tutaj podłączony tylko Satek model-2, ale nie wykluczam dołączenia innych sprzętów. Prawdopodobnie dojdzie DC jeżeli uda mi się zdobyć zamiennik lasera.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Półeczka z grami Sony. Niestety RE6 i Castlevania:LoS są pożyczone, to też ich nie uwieczniłem.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Nad Sony znajduje się Sega.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Wyżej za to literaturka związana z grami. Książki RE, które mają wedle mnie nieco mieszaną ale raczej pozytywną opinię, komiksy z Sonic'em i stara encyklopedia kodów Playa.... + inne książki.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Jak już o Sonic'u mowa...

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Game Gear + Gry na SMS w drugiej części segmentu.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Wyżej trzymam kilka gier na PC'ta.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
A jeżeli ktoś się zastanawia gdzie są wszystkie pady, to znajdują się w szufladzie pod telewizorem :lol:

EDIT: Oho, widzę, że zdjęcia się pokiełbasiły na serwerze. Będzie trzeba zrobić kilka nowych w najbliższym czasie :)
Ostatnio zmieniony 2016-09-09, 13:22 przez Forte, łącznie zmieniany 3 razy.
Sega!

Awatar użytkownika
Kaplitov
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 456
Rejestracja: 2013-11-02, 13:52
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: [Forte] Moja mała konsolekcja

Post autor: Kaplitov » 2014-06-15, 13:02

Rzeczywiście, jeszcze (JESZCZE!) dość skromnawo, ale pochwalić się czym też jest. Ja osobiście zazdroszczę GameGeara (sprawny?).

PS. Te pluszaki Sonica są boskie, skąd masz?
Pegasus IQ502/MT777DX | SNES | Playstation [Fat] | Playstation 2 [Slim] i [FAT] | Playstation Portable [Street] | Xbox Classic x2 | Wii | DS Lite | Nintendo 3DS | Nintendo 64 | Gameboy Color |

nwc
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 275
Rejestracja: 2014-01-08, 11:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: [Forte] Moja mała konsolekcja

Post autor: nwc » 2014-06-15, 13:14

Na GG masz jakieś gierki? :) Ja zazdroszcze całej tej meblościanki haha, przydała by mi sie taka bo mieszkanko mam dość puste (tak to jest jak sie już z rodzicami nie mieszka :( ) Kolekcja powoli sie rozrośnie, fajna figurka mario :D
https://www.youtube.com/c/niezdecydowanymultihobbysta

Kolekcjonuję telefony komórkowe, masz coś? Pisz.

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: [Forte] Moja mała konsolekcja

Post autor: Forte » 2014-06-15, 13:57

Kaplitov pisze:Rzeczywiście, jeszcze (JESZCZE!) dość skromnawo, ale pochwalić się czym też jest. Ja osobiście zazdroszczę GameGeara (sprawny?).

PS. Te pluszaki Sonica są boskie, skąd masz?
Konsol trochę jest, ale gierek mało niestety :). Co do GG, niestety nie. Trzeba wymienić kondensatory, bo ekran szaleje - ale kupiłem go za 20 zł.razem z zasilaczem i jest w naprawdę niezłym stanie więc się opłacało.

Pluszaka Sonica dostałem od kuzyna, który znalazł go w jakimś lumpeksie, a czapeczkę od koleżanki z Anglii
nwc pisze:Na GG masz jakieś gierki? :) Ja zazdroszcze całej tej meblościanki haha, przydała by mi sie taka bo mieszkanko mam dość puste (tak to jest jak sie już z rodzicami nie mieszka :( ) Kolekcja powoli sie rozrośnie, fajna figurka mario :D
Jeszcze nie, ale na dniach chyba kupię Kaczora Donalda :roll: żeby sprawdzić czy po naprawie będzie wszystko działało. Co do meblościanki, to brałem taką z racji, żeby mieć gdzie sprzęty poustawiać właśnie :D. A figurka z Mario pochodzi z McDonalds'a. Nie mogłem się oprzeć :lol:
Sega!

meres
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 93
Rejestracja: 2014-05-02, 18:46

Re: [Forte] Moja mała konsolekcja

Post autor: meres » 2014-06-15, 14:04

Ładny Gamegear muszę się wziąść i kupić swojego do kolekcji :) Z czasem mysle ze kolekcja sie rozrosnie pozdrawiam
Obrazek

MrRzepa
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 156
Rejestracja: 2013-07-24, 16:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: [Forte] Moja mała konsolekcja

Post autor: MrRzepa » 2014-06-16, 12:08

Forte pisze: Konsol trochę jest, ale gierek mało niestety :)
Ja i tak zazdroszczę :) Lepiej najpierw kupić kilka konsol, a potem do nich gry.

Ten Sonic jest lekko przerażający... i tak go chcę!

Ztaptaltaczone za pomocą miotacza cząstek alfa.
For the king, for the land, for the mountains,
For the green valleys where dragons fly,
For the glory the power to win the black lord,
I will search for the emerald sword!

Zapraszam: http://www.jrkrpg.pl

ODPOWIEDZ