[Natavian] Podsumowanie

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
Awatar użytkownika
Natavian
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 240
Rejestracja: 2012-12-22, 23:43

[Natavian] Podsumowanie

Post autor: Natavian » 2014-12-08, 02:02

Zarejestrowałem się na forum prawie dwa lata temu i jeszcze nie miałem okazji pochwalić się swoim dołkiem. W najbliższym czasie mam zamiar to niedopatrzenie zlikwidować :wink: Uprzedzam, że nie jestem wielkim maniakiem wersji kolekcjonerskich, kompletnych, nie jestem też nastawiony na zebranie kompletnych kolekcji na jakąkolwiek konsolę. Maniacy konsol w pudełkach również poczują się niezaspokojeni, chociaż mam i kilka kompletów tych sprzętów. Najważniejsze dla mnie jest zebranie najciekawszych, ale też najoryginalniejszych gier na daną konsolę. Mam również czasem dziwne ciągoty w kierunku gier słabych i odkrywania w nich mocniejszych stron, nawet jeśli zakopane są bardzo głęboko. Z reguły zbieram gry europejskie, poszerzając swój zbiór o wersje NTSC w przypadku gdy w PALu nigdy nie zostały wydane bądź też gdy ceny osiągają szalone granice. Od początku nastawiony byłem na gry 8 i 16-bitowe ze SNESem i NESem na czele, z czasem dołączając do zbioru kolejno MegaDrive, Nintendo 64, Master System, Dreamcasta, GameCube, PlayStation, PlayStation 2, Xboxa oraz Segę Saturn. Gdzieś po drodze wpadły mi też w ręce GameBoy Colory i Nintendo DS. PS3 i Wii mam w sumie od roku. Zbieram gry już od 8 lat, a zaczęło się od prozaicznego "ciekawe co jeszcze było na tym systemie". Miałem objazd przez emulatory, cały czas traktuję PC jako najlepszą platformę, ale nie powstrzymało mnie to przed intensywnym powiększaniem kolekcji. Na razie mam kilka ogólnych zdjęć sprzed kilku miesięcy oraz kilka zdjęć kompletnych gier na SNESa. Niedługo powinienem mieć wystarczająco dużo wolnego czasu, żeby pokazać co ciekawego się u mnie w mieszkaniu kurzy :wink:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć