[Ukukuki] Winners Don't Use Drugs / Recycle It, Don't Trash

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
BloodyClaw
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 354
Rejestracja: 2011-12-31, 13:20
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: [Ukukuki] Winners Don't Use Drugs / Recycle It, Don't Tr

Post autor: BloodyClaw » 2016-09-24, 13:09

Dzięki za niezwykle pouczający wykład. Przyznam, że nie wiedziałem, że typki produkują jeszcze gierki na NG. O dreamcastowych portach wiem, ponieważ to jeden z moich ukochanych sprzętów, do którego mam olbrzymi sentyment. Co więcej mimo, że nie jestem jakimś hardkorowym fanem shumpów, rozglądam się za jakąś grą z tego gatunku na DC, bo chciałem pograć trochę na sticku (w bijatyki wolę na padzie ciorać). Ceny oczywiście niszczą, ale coś tam może wysupłam na jakiegoś shooterka. Niestety nie orientuję się zbytnio w tuzach gatunku i nie wiem, który shumps byłby dla mnie dobry, jakieś sugestie?

Ja mogę polecić Waku Waku, Garou (top 3 moich ulubionych bijatyk 2d). Podzielam sympatię do Last Blade - też jest kozackie. Art of Fighting i Double Dragon to trochę niższa liga, ale są jak najbardziej ok. Z mniej znanych World Heroes też daje radę. KOFów z kolei nie znoszę. Sztywne to, postaci mi nie podchodzą (prócz tych z FF oczywiście).

Kraut Buster soczyście się prezentuje i faktycznie to może być jedyna gra, choć moim zdaniem to też przesada, warta swej ceny.

Uwielbiam konsolki Neo Geo i mimo, że to nie moja bajka cenowa, kibicuję każdemu, kto się w to bawi. Mam nadzieję, że ogarniesz te wszystkie pudełkowe sprawy jak najtańszym kosztem i wrzucisz zdjęcia kolekcji w jedynej prawilnej wersji w sympatycznych pudełekczkach z kolorowymi okładeczkami, haha.
Obrazek

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: [Ukukuki] Winners Don't Use Drugs / Recycle It, Don't Tr

Post autor: Ukukuki » 2016-09-24, 14:42

Co do DC kompletnie nie wiem co polecić. Ja ogólnie do stateczków mam podejście Metal Slugowe, niech będzie ładne 2D i duża rozpierducha. Kompletnie nie podchodzą mi gry typu Ikaruga czy Radiant Silvergun :P nie bijcie! Tytuły oczywiście doceniam, po prostu wole inny styl. Ja z tego gatunku lubię, R-Type, Aero Fighters 2,3, Blazing Star, Last Resort, Pulstar, Strikers 1945 Plus, Zed Blade, Andro Dunos, Salamander.

Pierwsze 2 części Art of Fighting to faktycznie niższa liga jednak trójeczka jest bardzo przyjemna. Co do Double Dragon, zdaje sobie z tego sprawę, jednak tutaj niestety miesza się w moim przypadku sentyment do tej gry:P World Heroes jest dla mnie trochę sztywne ale też doceniam. Jednak zdecydowanie druga liga chociaż jeszcze nie grałem jedynie w odsłonę Perfect.
Famicom!

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: [Ukukuki] Winners Don't Use Drugs / Recycle It, Don't Tr

Post autor: Ukukuki » 2017-03-03, 17:26

Od września przybyło mi kilka rzeczy w temacie retro. Xboxa, PC i 360 plus mini kolekcję PSP pokaże innym razem.

Na Famicoma przybyło mi sporo fajnych tytułów, powoli zamykam listę zakupów na ten system. Również zrezygnowałem z zakupów gier do których nie mam sentymentu a które są hitami.

https://drive.google.com/open?id=0B_cbe ... 0tTZU50R1U

Na GB/GBC słabiutko ale zostało mi tylko kupić SolarStriker i mam wszystko co chciałem.

https://drive.google.com/open?id=0B_cbe ... TBxXzBneWs

Na Neo Geo niestety słabo z zakupami, same dobre tytuły jednak jak na główną platformę którą jestem zainteresowany to nie jest dobrze. Mam już sporo gier i ciężko wyrwać w dobrej cenie coś czego nie mam. Tytuł z krzakami to KOF98, mam już wszystkie oficjalnie wydane części na MVSa.

https://drive.google.com/open?id=0B_cbe ... zhOUWxqSGc

Natomiast na jamma wpadło mi mnóstwo hitów w tym Shadow of Mystara które udało mi się naprawić:D Kupione jako uszkodzone i całe szczęście było padnięte to co myślałem. Dwa tytuły kupione od forumowicza;] Wpadł mi też GunForce, bardzo chciałbym jeszcze zdobyć Geo Storm (na zachodzie GunForce 2) i In The Hunt. Zobaczcie sobie grafiki z Geo Storm czy In The Hunt i od razu rozpoznacie rękę mistrzów. O ile na In The Hunt może się szarpnę tak Geo Storm jest koszmarnie drogi!

https://drive.google.com/open?id=0B_cbe ... 2ttOV9oSGs

Wklejam listę gierek na jamma:
Teenage Mutant Ninja Turtles
Asterix: The Arcade Game
Bomberman
HACHA MECHA FIGHTER
GunForce
Magic Sword
Street Fighter 2 Champion Edition
Super Street Fighter 2 New Challengers
Dungeons and Dragons: Shadow of Mystara
Vimana
Truxton
Rolling Thunder
Famicom!