[Skyline] Własna stronka z kolekcją

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
ODPOWIEDZ
Skyline
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 37
Rejestracja: 2016-08-09, 10:42

[Skyline] Własna stronka z kolekcją

Post autor: Skyline » 2017-09-05, 00:44

Stworzyłem sobie stronkę z własną kolekcją... a właściwie śmietnik na swoje myśli o nich i pierdołach. Pomyślałem, że warto by się podzielić tym z ludźmi których interesują podobne tematy. Gdzieś już raz chyba podawałem, ale widzę że jest specjalny dział dla atencjuszy. :)

https://skloni.wordpress.com

Dlaczego coś takiego, pewnie spytacie? Teraz przecież nagrywanie na jutuba jest modne. A no mi ta forma nie odpowiadała. Pisząc czuję większą swobodę, lepiej zbieram myśli i jest to mniej czasochłonne, a nadal zapisuję gdzieś swoje przemyślenia, do których łatwo wrócić i łatwo posegregować, ewentualnie zmienić, co okazało się dla mnie często przydatne. Nagrywanie filmików... cóż, może kiedyś ponownie spróbuję, jak znajdę na to czas i wymyślę odpowiednią formę.*

Piszę to po angielsku, jako dodatkowa forma utrzymania mojego poziomu języka. Tak zdecydowałem i tak przyjemnie mi się to prowadzi. Tutaj chętnie przyjmę krytykę. :)

Kolekcjonować zdecydowałem się jakoś rok temu. Gdybym zdecydował się nieco wcześniej to kolekcja byłaby większa o X360 i kilkadziesiąt gier, a gdyby od małego to okurdewpin większa. Kolekcja rośnie powoli, ponieważ chce każdy tytuł na swojej półce znać. Nie widzę powodu aby mieć więcej niż jest się w stanie kiedykolwiek ograć. Dodatkowo, każde pudełko może wtedy przywoływać wspomnienia z daną grą, a fizyczne rzeczy najlepiej to robią (przez to mały hoarder ze mnie). Ot taka moja filozofia. :)

Jeśli kogoś zainteresowałem, to można łatwo mnie śledzić przez stronę na fejsie gdzie wszystko automatycznie leci: https://www.facebook.com/skloniplayeroni/

* - wątpię

Aris
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 95
Rejestracja: 2017-02-23, 08:48

Re: [Skyline] Własna stronka z kolekcją

Post autor: Aris » 2017-09-05, 16:20

Dla mnie strona skreślona przez angielski. Nie sądzę aby problemem byłoby zamieszczać wpisy w dwóch językach. Nie każdy biegle czyta po angielsku. Chyba, że naprawdę traktujesz stronę jako szlifowanie języka tylko.

Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: [Skyline] Własna stronka z kolekcją

Post autor: Melvin.FoX » 2017-09-05, 16:39

Nie musisz byc to szlifowanie jezyka bo rownie dobrze moze poslugiwac sie angielskim tak samo swobodnie jak polskim z ta roznica, ze po angielsku czyta zdecydowanie wiecej ludzi. Ogolnie spoko ale tematy do mnie nie trafily. Niemniej zycze powodzenia :)
xo - that was for the players

ODPOWIEDZ