Strona 1 z 1

[Skyline] Własna stronka z kolekcją

: 2017-09-05, 00:44
autor: Skyline
Stworzyłem sobie stronkę z własną kolekcją... a właściwie śmietnik na swoje myśli o nich i pierdołach. Pomyślałem, że warto by się podzielić tym z ludźmi których interesują podobne tematy. Gdzieś już raz chyba podawałem, ale widzę że jest specjalny dział dla atencjuszy. :)

https://skloni.wordpress.com

Dlaczego coś takiego, pewnie spytacie? Teraz przecież nagrywanie na jutuba jest modne. A no mi ta forma nie odpowiadała. Pisząc czuję większą swobodę, lepiej zbieram myśli i jest to mniej czasochłonne, a nadal zapisuję gdzieś swoje przemyślenia, do których łatwo wrócić i łatwo posegregować, ewentualnie zmienić, co okazało się dla mnie często przydatne. Nagrywanie filmików... cóż, może kiedyś ponownie spróbuję, jak znajdę na to czas i wymyślę odpowiednią formę.*

Piszę to po angielsku, jako dodatkowa forma utrzymania mojego poziomu języka. Tak zdecydowałem i tak przyjemnie mi się to prowadzi. Tutaj chętnie przyjmę krytykę. :)

Kolekcjonować zdecydowałem się jakoś rok temu. Gdybym zdecydował się nieco wcześniej to kolekcja byłaby większa o X360 i kilkadziesiąt gier, a gdyby od małego to okurdewpin większa. Kolekcja rośnie powoli, ponieważ chce każdy tytuł na swojej półce znać. Nie widzę powodu aby mieć więcej niż jest się w stanie kiedykolwiek ograć. Dodatkowo, każde pudełko może wtedy przywoływać wspomnienia z daną grą, a fizyczne rzeczy najlepiej to robią (przez to mały hoarder ze mnie). Ot taka moja filozofia. :)

Jeśli kogoś zainteresowałem, to można łatwo mnie śledzić przez stronę na fejsie gdzie wszystko automatycznie leci: https://www.facebook.com/skloniplayeroni/

* - wątpię

Re: [Skyline] Własna stronka z kolekcją

: 2017-09-05, 16:20
autor: Aris
Dla mnie strona skreślona przez angielski. Nie sądzę aby problemem byłoby zamieszczać wpisy w dwóch językach. Nie każdy biegle czyta po angielsku. Chyba, że naprawdę traktujesz stronę jako szlifowanie języka tylko.

Re: [Skyline] Własna stronka z kolekcją

: 2017-09-05, 16:39
autor: Melvin.FoX
Nie musisz byc to szlifowanie jezyka bo rownie dobrze moze poslugiwac sie angielskim tak samo swobodnie jak polskim z ta roznica, ze po angielsku czyta zdecydowanie wiecej ludzi. Ogolnie spoko ale tematy do mnie nie trafily. Niemniej zycze powodzenia :)