Switch-plany wydawnicze

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: cissic » 2017-09-14, 12:35

Axi0maT pisze:Po wczorajszym Nintendo Direct jestem zaskoczony. Na prawde sporo gier planuja. Co prawda nadal nic dla mnie tam ciekawego nie ma, ale zapowiada sie ze jednak ta konsola nie bedzie cierpiala na brak softu jak WiiU. Doom i Wolfenstein sa niewatpliwie dobrym krokiem we wlasciwym kierunku. Rocket League rowniez. Do tego jest FIFA. No, no, no... jeszcze jakby World of Tanks mieli, Call of Duty i Assassin's Creed to jest cien szansy ze sie to jakos rozkreci. Ja w kazdym razie spojrzalem jakos tak przychylniej na tego Switcha po wczorajszym Direct. Moze kiedys sobie kupie uzywke z uszkodzonym ekranikiem (tak zeby dziala tylko jako stacjonarka) - przy niskim koszcie zakupu dostrzegam swiatelko w tunelu ;)
Pytanie ile klatek będą miały te hity ;) Szczerze wolałbym dedyki z których zawsze słynęło Nintendo niż uzupełnianie biblioteki o gry sprzed paru lat

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Kiriki-kun » 2017-09-14, 19:31

Switch ma przecież swoje dedyki. I to już kilka mocnych. Kolejne zapowiedziane.

Pewnie 30 klatek. Wszystko jest kwestią dodatków graficznych jakie będą i rozdzielczości. Myślę że większość ludzi nie będzie narzekać, tak jak do tej pory :)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Axi0maT » 2017-09-14, 19:32

Pewnie ze dedykowane tytuly lepsze ale tych jest jak na lekarstwo poki co a dodatkowo bez wydawania multiplatformerow nie ma co myslec o tym zeby Switch stal sie podstawowym sprzetem do grania. Jesli ogranicza sie tylko do dedykowanych tytulow to na zawsze pozostana tylko dodatkiem do Ps4/xone. Poza tym odswiezone stare tytuly czasem moga nabrac calkiem sporych rumiencow za sprawa chocby odmiennego sterowania... Najlepszym przykladem niech bedzie Bully na Wii (jesli grac to wlasnie najlepiej w te wersje).

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-09-15, 10:32

Mnie osobiście cieszą tytuły takie jak LA Noire i Skyrim, bo nie grałem w te gry, a chętnie bym zagrał :D. Zaktualizowałem pierwszego posta, bo część gier już premiery miała, a pojawiły się kolejne ciekawe atrakcje. Rayman na pewno nie będzie system-sellerem, ale Mario + Rabbits? Szczerze powiedziawszy myślałem, że to jakaś kupcia/wypełniacz, ale gra jest świetna- wciąga niesamowicie, a w dodatku typowa dla Nintedo dawka humoru :)). Myślałem, że Rabbitsy zabiją Mariana jak to było wcześniej z Raymanem, ale na szczęście pokazały nowy kierunek dla gier z serii Mario.
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: cissic » 2017-09-15, 11:29

Kiriki-kun pisze:Switch ma przecież swoje dedyki. I to już kilka mocnych. Kolejne zapowiedziane.

Pewnie 30 klatek. Wszystko jest kwestią dodatków graficznych jakie będą i rozdzielczości. Myślę że większość ludzi nie będzie narzekać, tak jak do tej pory :)
Polemizowałbym na temat tych mocnych dedyków ale Zelda, która kopie zady jest ;)

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: cissic » 2017-09-15, 11:31

Tanker pisze:Mnie osobiście cieszą tytuły takie jak LA Noire i Skyrim, bo nie grałem w te gry, a chętnie bym zagrał :D. Zaktualizowałem pierwszego posta, bo część gier już premiery miała, a pojawiły się kolejne ciekawe atrakcje. Rayman na pewno nie będzie system-sellerem, ale Mario + Rabbits? Szczerze powiedziawszy myślałem, że to jakaś kupcia/wypełniacz, ale gra jest świetna- wciąga niesamowicie, a w dodatku typowa dla Nintedo dawka humoru :)). Myślałem, że Rabbitsy zabiją Mariana jak to było wcześniej z Raymanem, ale na szczęście pokazały nowy kierunek dla gier z serii Mario.
Każda gra powinna cieszyć, ale odnoszę wrażenie, że Nintendo zmierza tą samą drogą co PS i Klocek. Jakoś mnie to nie elektryzuje

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Axi0maT » 2017-09-19, 11:31

cissic pisze: Każda gra powinna cieszyć, ale odnoszę wrażenie, że Nintendo zmierza tą samą drogą co PS i Klocek. Jakoś mnie to nie elektryzuje
Dopoki miec beda swoje exclusivy to nic zlego przeciez. Super jesli mieliby to co u konkurencji (w formie przenosnej, bo to chyba najwiekszy plus dla ludzi ktorzy ten sprzet kupuja) + swoje gry ktorych nikt nie jest w stanie skopiowac i zblizyc sie chocby na kilometr do ich geniuszu. Nintendo musi przekonac developerow ze warto robic rowniez powazne gry na ich sprzet. Powoli im sie to udaje ale jestem ostrozny bo przeciez na Wii i WiiU tez byly powazne gry na poczatku, a pozniej coraz mniej. Nintendo musi przeprosic sie z cenzurami i stereotypem konsoli dla dzieci. Musza zagadac z Rockstar zeby powstal port GTA V na Switcha i wtedy dopiero bedzie uderzenie sprzedazowe z prawdziwego zdarzenia (zeby nie bylo, zaznaczam ze jestem wielkim przeciwnikiem tej gry ale zdaje sobie sprawe z tego ze jej sprzedaz moze pociagnac rowniez sprzedaz Switcha).

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: cissic » 2017-09-19, 16:44

Ok, ale mam dziwne wrażenie, że starocie będą dominować na tej konsoli, a tego chciałbym uniknąć bo wiele sobie obiecuję po Switchu. Zwłaszcza, że "na dzień dzisiejszy" PS4 to moja ostatnia konsola od Sony a klocka nie kupię choćby mi mieli dopłacać. Jestem totalnie rozczarowany tą generacją...

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-09-20, 19:38

Starocie nie są złe, bo albo ktoś sobie w nie zagra przenośnie i odswieży tytuł albo (jak ja) zagra pierwszy raz. Osobiście nie miałbym nic przeciwko jakby na Switchu zagościły takie "starocie" jak GTA V, Assassin's Creed IV: Black Flag czy choćby The Legend of Zelda: Skyward Sword, bo <uwaga> w te gry nie grałem, a BARDZO chciałbym zagrać bez konieczności kupowania ich na systemy starszej generacji (bo Xklocka 360 nie mam, a wydawać 200zł na grę na Wii no... są ciekawsze gry do kupna).
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: cissic » 2017-09-20, 23:32

"zagościły" to słowo klucz

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-10-01, 07:40

Mam przyjemność ogłosić, że producenci serii gier Final Fantasy/Dragon Quest zamierzają wydać jako exclusive dla Nintendo Switch swoją produkcję: Project OCTOPATH TRAVELER! W eshopie dostępne jest demo gry. Gra RPG 2D HD- jak nie przepadam na RPGami tak bardzo chętnie ograłem demko i wydaje się, że jest to porządna gra. Super muzyka, historia dupy nie urywa. Data wydania planowana an 2018!

EDIT: Dwa dni temu premiera miała FIFA 18, kupiłem wersję na Switch i dwie pozytywne wiadomości: oczywiście polski komentarz Dariusza Szpakowaskiego oraz Jacka Laskowskiego! I to nie jest aż taka kalka z PC/X/PS, tylko czasem uda nam się usłyszeć "Witamy na meczu EA FIFA 18 na Nintendo Switch" :O Superowe.
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: cissic » 2017-10-01, 21:10

Kurde balans święta idą, chyba sobie kupię to cholerne Nintendo ;)

Aris
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 95
Rejestracja: 2017-02-23, 08:48

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Aris » 2017-10-01, 21:40

Miałem szalony pomysł aby brać na przedłużenie abo w Play ale nie kalkuluje się. :P

Skyline
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 37
Rejestracja: 2016-08-09, 10:42

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Skyline » 2017-10-01, 23:15

Też mam plan zdobyć konsolkę na święta. Pojawiło się już tam wystarczająco dużo interesujących rzeczy dla mnie. :)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: ramzes64 » 2017-10-02, 22:59

FIFA 18 na Switch z doniesień ludzi w to grających wiem, że nie ma możliwośći gry ze znajomymi po friendsach. Można grać online, ale z randomami, albo lokalnie. Chyba, że będzie jakaś łatka później.

Project OCTOPATH TRAVELER - sprawdziłem demko i ... i się zanudziłęm. Klikam, czytam, czytam, klikam, czytam, czytam, czytam iiii... wyłączyłem. Chyba jednak RPGi nie są dla mnie. Za dużo czytania, mój poziom angielskiego nie trawi tego na bieżąco, tylko przerabia na nasze i takie czytanie mnie męczy, a obraz statyczny. ... Grafika mi się podobała, fajnie to wymyślili 2D-HD. No ale jednak gatunek nie dla mnie. Wole jak się coś dzieje (wyścigi, ruch, zakręty / albo platformówki, skok, unik, zebrana monetka, bieg... dynamika. STrzelanie, uniki, przeładowanie.... a tekst tylko w menu, albo 2-3 zdania jako cel misji.

Czytanie gry nie jest dla mnie. Wole rozgrywke niż fabułe.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ