Switch-plany wydawnicze

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-12-17, 20:58

Witam serdecznie po długiej przerwie :D, na luty zapowiedziana została Bayonetta 2 (jest też wersja gry z Bayonetta 1) ;) zanim ktoś powie, że odgrzewany kotlet to jest to jedynie przedsmak, bowiem na 2018 zapowiedziana została trzecia część Bayonetty jako exclusive dla Nintendo Switcha :D.

EDIT: Warto również przypomnieć, że w grudniu wyszło drugie DLC do Zeldy :) także zapowiadają się ciekawe święta, pozdrawiam serdecznie.
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: ramzes64 » 2017-12-23, 11:52

Bayo 1 i 2 są na Wii U... DLC do Zeldy też jest na Wii U... także tylko Bayo 3 jest nowym tytułem... mnie jednak nie interesi.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Adonolam
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 114
Rejestracja: 2017-01-05, 13:49
Lokalizacja: Bemowo

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Adonolam » 2017-12-23, 12:21

Ja nie mogę się doczekać na Project Octopath. Demo gry jest świetne.

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-12-28, 12:34

ramzes64 pisze:Bayo 1 i 2 są na Wii U... DLC do Zeldy też jest na Wii U... także tylko Bayo 3 jest nowym tytułem... mnie jednak nie interesi.
Rozumiem Cię kolego :), ale ja osobiście Wii U nie mam (i raczej mieć nie będę), a że jest to temat o planach wydawniczych na Nintendo Switch to piszę o premierach gier na Switcha :)
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: ramzes64 » 2017-12-30, 23:20

Spoko ... jak nie masz Wii U i mieć nie będziesz to rozumiem dlaczego jarasz się tak Nintendo Switch ... bo ma fajne gry z Wii U - ja się jaram bardziej Wii U jak narazie. Także rozumiem.

Ja na Switcha mam
Mario Odyssey - fajna gra
Mario + Rabbids - fajna gra
Splatoon 2 - fajna, ale na Wii U było lepsze sterowanie (ekran).
Snake Pass jeszcze nie grałem.

... gdybym nie miał Wii U to też bym się jarał
Mario Kart 8 - fajna gra na Wii U (Ty sie jarasz na Switch)
Zelda Breath of the WIld - fajna gra na Wii U (Ty sie jarasz na Switch)
Rayman Legends - fajna gra na Wii U (Ty sie jarasz na Switch)
FAST - fajna gra na Wii U (Ty sie jarasz na Switch)
Lego Underground - fajna gra na Wii U (Ty sie jarasz na Switch)
... jest jeszcze kilka portów które mnie nie interesują ale też są ciekawe dla pewnych grup odbiorców Pokken, Bayo, L.A Noire (to mam na x360).

Ja ze starszych gier pewnie następną gre kupie ARMS (jako coś innego, w coś w co nie grałem na Wii U, na Wii lubiłem box z Wii SPort) ARMS troche jednak inne niż typowy box, ale jako nowa gra, inny mechanizm, sposob na gre... może byc ciekawa. Więc jestem zaintereowany. Doom jeszcze mnie ciekawi jako singiel, ale tu czekam na mocne obniżki i na Yoka Layle - ale to chcialbym w pudelku, a narazie jest tylko cyfrowo. Steam World Dig 2 też narazie czekam (najpierw musze ograć Snake Pass).

Na konsolą nie będę się zachwycał, ale osttanio masterując Super Mario Odyssey pomyślałem sobie, że może to być fajna platforma (Switch) do platformówek. ... ale to pewnie jakiś przebłysk przy fajnym Super Mario Odyssey.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-12-31, 05:41

Chyba nie do końca Cię rozumiem i Ty mnie. Nie jaram się każdą nową grą na Switcha, bo to nie ma sensu (gusta, te sprawy). Wii U nie mam, bo mam Wii i te +/- 1000zł na Wii U z grą wolę przeznaczyć na coś innego niż mocniejszą wersję Wii. Po prostu jestem zadowolony z obrotu spraw wokół Switcha, bo to dobrze wróży na przyszłość. W kwestii Swticha jara mnie po prostu to, że jadąc autobusem czy pociągiem mogę pograć w coś fajniejszego i ambitniejszego niż jakiś androidowy gniot.
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Skyline
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 37
Rejestracja: 2016-08-09, 10:42

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Skyline » 2018-01-03, 01:34

Na święta dorwałem własnego Switcha, mam póki co Splatoon 2 i Mario+Rabbits i jestem konsolą podekscytowany. :D

Gier na Switcha zrobiło się dużo. Bardzo dużo. I tych ekskluzywnych jak i też 3rd party, które zyskują na mobilności.

Ogłoszenie Bayonetty 1, 2 i 3 była dla mnie jak zbawienie. Jestem wielkim fanem serii DMC i bardzo chciałem zagrać w Bayo. Teraz będzie okazja!
Z nadchodzących gier to czekam na Rocket League w wersji pudełkowej, Worms WMD w wersji pudełkowej oraz Bloodstained, co do którego mam pewne oczekiwania, jednak nie spodziewam się drugiego Symphony of the Night. ^^Do tego oczywiście Kirby i Pokemony, ale nawet nie wiemy kiedy mniej więcej mają być.

Nadchodzące gry to jedno, jednak są jeszcze te które już wyszły, a trzeba dorwać. Zeldo! Dlaczego kompletnie nie taniejesz?!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Axi0maT » 2018-01-04, 07:49

Tanker pisze:W kwestii Swticha jara mnie po prostu to, że jadąc autobusem czy pociągiem mogę pograć w coś fajniejszego i ambitniejszego niż jakiś androidowy gniot.
I to jest strzal w dziesiatke. Autobusem i pociagiem nie jechalem chyba z co najmniej 5-6 lat... stad dla mnie ta mobilnosc konsoli jest kompletnie pozbawiona sensu. Wciaz czekam na okrojonego Switcha bez mobilnosci ale chetnie kupilbym tez takiego z uszkodzonym ekranem (ale dzialajacy w docku). Gier troche juz wyszlo wiec moznaby zaryzykowac stwierdzenie ze jest juz w czym wybierac. Paradoksalnie nie interesuje mnie chyba zaden z wiekszych tytulow a jedynie indyczki :D

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2018-01-04, 17:10

Skyline pisze:Na święta dorwałem własnego Switcha, mam póki co Splatoon 2 i Mario+Rabbits i jestem konsolą podekscytowany. :D
Gratuluje świetnego zakupu :D
Skyline pisze:Nadchodzące gry to jedno, jednak są jeszcze te które już wyszły, a trzeba dorwać. Zeldo! Dlaczego kompletnie nie taniejesz?!
To jest właśnie super pytanie, bo to jedyna gra, której nawet używki nie tanieją :), ale zdecydowanie cena warta zakupu.
Axi0maT pisze:I to jest strzal w dziesiatke. Autobusem i pociagiem nie jechalem chyba z co najmniej 5-6 lat... stad dla mnie ta mobilnosc konsoli jest kompletnie pozbawiona sensu.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to mówią, dlatego mi ta mobilność bardzo leży, bo dojazd do i z pracy zajmuje mi dziennie coś około 3h (kochane korki), więc granie w tym czasie np. w Mario + Rabbits mega poprawia odczuwanie tego czasu ;) Co do zakupu konsoli z uszkodzonym ekranem i używaniem jej tylko w doku- super pomysł :)
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: ramzes64 » 2018-01-05, 22:06

tracić 3h na dojazd do pracy - MASAKRA ... ludzie wyprowadzcie sie z tych wielkich miast... nie szkoda Wam czasu. Gdybym tracił 3h na dojazd, a mam dziennie 2h na granie... to nie grałbym wcale.

Ja do pracy z buta mam 27min ... autobusem 15 + 15 na dojście na przystanki i z przystanku.... czasami po prostu lepiej się przejść dla zdrowia gdy się siedzi 8h przed kompem.

Samochodem to nawet nie opłaca się jechać ;) ... rowerem 10min pod górke, a 7min z górki.

U mnie Switch jest praktycznie cały czas zadokowany... sporadyczne przypadki w trybie mobilnym.... Szkoda, że konsola nie ma wbudowanego licznika czasu gry w trybie stacjonarnym/mobilnym... szkoda, że ma mało takich aplikacji. Wii U i 3DS mają fajne liczniki czasu.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2018-01-16, 15:41

Właśnie dopiero wprowadziłem się do większego miasta :), a dojazd taki, bo potrzebowałem pracy od razu na start żeby utrzymać płynność finansową i móc sobie pozwolić na coś fajnego.

Niemniej Panowie 11stego stycznia mieliśmy Mini Directa Nintendo. Co szczególnie przykuwa uwagę to brak większych tytułów na Nintendo 3DS w początku roku, bo na prezentacji pokazane były tylko "gry" na Nintendo Switch. W związku z powyższym pomalutku wchodzimy w moment, gdy Switch będzie jedyną wspieraną konsolą przez Ninę.

Podczas prezentacji pokazane były 2 DLC do Pokken Tournament zawierające nowe Poksy oraz nowe custom avatary, pokazane zostało DLC do Mario + Rabbits: Kingdom Battle, gdzie grywalną postacią będzie Donkey Kong. Skoro już jesteśmy przy gorylu to kolejna gra z Wii U zagości na Nintendo Switch- Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Innymi słowy kto ma Wii U nie musi się spieszyć z zakupem Switcha, kto ma Switcha nie musi kupować Wii U by nadrabiać tytuły (czekam jeszcze na Star Fox Zero). Pokazane zostało jeszcze kilka gier, które osobiście u mnie nie przykuły uwagi, ale część z Was może zainteresować fakt zapowiedzianej gry na 25 maja: Dark Souls Remastered :) W Directcie nie było wspomniane ani o Metroidzie 4 ani o Pokemonach RPG na Switch, więc można zacząć przypuszczać, że albo Nina nie odsłania wszystkich kart albo te gry zaliczą lekki poślizg i wylądują na półkach w okolicach Bożego Narodzenia (w końcu ostatnie dwa lata przyzwyczaiły mnie do premier Pokemonów w listopadzie).

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania.
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Adonolam
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 114
Rejestracja: 2017-01-05, 13:49
Lokalizacja: Bemowo

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Adonolam » 2018-01-17, 19:18

Dzis tj 17.01.2018 g.22 bedzie cos ciekawego ogloszonego na ich yt.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: ramzes64 » 2018-01-21, 20:44

To co Nintendo zapowiedziało, było skierowane do dzieci

Nintendo LABO
https://www.youtube.com/watch?v=P3Bd3HUMkyU

zobaczyłe, widziałęm, nie mój target... także nawet niechce tego komentować, pewnie nigdy niebede miał możliwości to zobaczyć. Taki bzdet.

Co do wcześniej wspomnianego Direct Mini to DLC do Mario + Rabbits: Kingdom Battle jest najciekawsze... ale ja to kupie na jakiejś wyprzedaży może, więc za kilka lat pewnie będą ciekawe obniżki.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: ramzes64 » 2018-04-11, 23:17

Tu jest chyba temat ogólny o grach na Switch, więc czy słyszeliście o Urban Trial Playground?
https://www.youtube.com/watch?v=vzNszr9h5Es
Tytuł wyszedł 5.04.2018 - napisałem recenzje. Jest na goomba.pl więc zapraszam do poczytania.
http://www.goomba.pl/polskie-gry-na-nin ... layground/
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Adonolam
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 114
Rejestracja: 2017-01-05, 13:49
Lokalizacja: Bemowo

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Adonolam » 2018-06-24, 10:09

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5BB513C6
Nadchodzace plany wydawnicze.
Osobiscie czekam na Octopath, ktore juz dwa miesiace temu zostalo opłacone.

ODPOWIEDZ