Nintendo Switch Online/Nintendo Account - wybór kraju

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Y2K
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-02, 14:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Nintendo Switch Online/Nintendo Account - wybór kraju

Post autor: Y2K » 2019-03-07, 13:19

Jak w temacie.

1. Na jaki kraj najlepiej ustawić swoje konto?

2. Co jeżeli zdecyduję się na Polskę, natomiast moje Nintendo Network ID z Wii U i Nintendo Account jest na UK?
- zmienić NN ID i NA na PL zanim połączę się na NSO?
- czy po zmianie na PL będę miał dalej dostęp do zakupionej wcześniej zawartości?

3. Gdzieś wyczytałem, że kupując abonament roczny, dostaje się możliwość zakupu NES-owych padów do Switch'a. Czy będę miał możliwość ich kupna wybierając PL, czy będzie trzeba jednak wybrać UK lub GER?

Jeżeli coś pomieszałem, to mea culpa.

Z góry dziękuję za pomoc :)
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nintendo Switch Online/Nintendo Account - wybór kraju

Post autor: ramzes64 » 2019-03-16, 15:08

Y2K pisze:
2019-03-07, 13:19
1. Na jaki kraj najlepiej ustawić swoje konto?
Na Polske. Za czasów Wii i DS miałem konto UK, później na WiiU i 3DS wybrałem konto PL. Ceny gier w eShop (cyfrowy sklep Nintendo) były tańsze niż na UK/Irlandia. Dla przykładu gra tam za 45zł w PL kosztowała 40zl. Żadnej różnicy nie ma, to nie te czasy, gdy aby korzystać ze sklepu, trzeba było mieć konto UK (jak na Wii).
Y2K pisze:
2019-03-07, 13:19
2. Co jeżeli zdecyduję się na Polskę, natomiast moje Nintendo Network ID z Wii U i Nintendo Account jest na UK?
- zmienić NN ID i NA na PL zanim połączę się na NSO?
- czy po zmianie na PL będę miał dalej dostęp do zakupionej wcześniej zawartości?
Dostęp powinieneś mieć, ale to było 100 lat temu, że już nie pamiętam. Ja chyba połączyłem konto, bo mam dwa różne maile przypisane do konta Nintendo.
Y2K pisze:
2019-03-07, 13:19
3. Gdzieś wyczytałem, że kupując abonament roczny, dostaje się możliwość zakupu NES-owych padów do Switch'a. Czy będę miał możliwość ich kupna wybierając PL, czy będzie trzeba jednak wybrać UK lub GER?
.
Padów nie dają. Jak masz abonament to masz możliwość kupienia padów za 60 euro albo funtow - nie oplaca sie. To jest taka ekskluzywność niby. Nie ma ich w sprzedazy, ale możesz kupić. Nie opłaca się, chyba ze do kolekcji i cena i zastosowanie Ciebie nie interesują.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ