Analogi do padów Ninteodo 64

ODPOWIEDZ
frotek
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 8
Rejestracja: 2015-06-29, 11:09

Analogi do padów Ninteodo 64

Post autor: frotek » 2015-07-06, 09:09

Hej,

chciałbym wstępnie dowiedzieć się ile byłoby chętnych osób na nowe analogi do padów n64.

Analogi byłyby dostępne w dwóch wersjach:

- wersja 1 to powiedzmy ta oryginalna, która wygląda tak jak w nowym oryginalnym padzie. (około 20zł)

- wersja 2, to wersja przeprojektowana, zrobili to Chińczycy (oczywiste), analog wygląda jak np. analog z pada do ps2 / ps3 itd... krótki trzonek i taki element jak kulka, który jest już w padzie.
- Jeden wielki plus to taki, że jest praktycznie niezniszczalny jak te w nowych konsolach,
Minusy:
- podobno w dwóch grach zelda i mario smash występują pewne trudności w robieniu spinów podczas walki,
z opinii wyczytałem, że się da, ale trzeba to robić "inaczej".
- cena jest o 10 zł wyższa, co w sumie raczej nie powinno być problemem, bo prawdopodobnie nie będzie już potrzeby jego wymiany.

Obie wersję są na wtyczkę, zero lutowania, wypiąć stary i wpiąć nowy, zamknąć pada i grać.

Cena, jak to u Chińczyków bywa, zależy oczywiście od ilości. Moja firma ma agenta w Chinach, z którym jestem "in touch", jest w stanie mi to załatwić i wsadzić do kontenera, w którym przypływają do nas importowane towary.

Nie będę oczywiście sprzedawał tego zakładając, że na tym zarobię, nie mam działalności i nie zajmuję się takimi rzeczami. Chcę to zdobyć do naprawy moich własnych padów, a przy okazji gdyby było więcej chętnych, stworzy to okazję do zakupu owych analogów taniej.

Paragon / Faktura ... cokolwiek do tego dołączą jako potwierdzenie ceny oczywiście zeskanuję i wkleję.

Dawajcie znać.

Didzejek
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2013-03-21, 00:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Analogi do padów Ninteodo 64

Post autor: Didzejek » 2015-07-06, 14:44

Ja byłbym chętny na 2 sztuki jak będzie taka opcja. Jedną oryginał, a drugą do zarzynania wzmacnianą:)

kubawasko
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 52
Rejestracja: 2015-06-28, 10:08

Re: Analogi do padów Ninteodo 64

Post autor: kubawasko » 2015-07-09, 06:56

Byłbym zainteresowany jedną sztuką oryginalną.

eidems
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 1
Rejestracja: 2015-07-10, 18:28

Re: Analogi do padów Ninteodo 64

Post autor: eidems » 2015-07-10, 18:35

Hej! jestem tu nowy, ale piszę się na 1 sztukę do oryginalnego Pada nintendo;) (mam nadzieje że będzie pasować bez problemów), jeżeli to nie problem, sfinalizowanie zakupu przez allegro;)

ODPOWIEDZ