Seks perfum

ODPOWIEDZ
Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Seks perfum

Post autor: Kurt » 2016-08-08, 13:16

Choć początki używania perfum sięgają jeszcze czasów starożytnych, to rozkwit segmentu
zapachowego nastąpił stosunkowo niedawno. Trudno temu się dziwić, wszak ludzie, bez względu na płeć, lubią ładnie pachnieć. Warto więc pochylić się nad obecnymi na rynku perfumami, aby wybrać ten najodpowiedniejszy dla siebie.

Przyznam szczerze, że jeszcze w ubiegłym roku, nie przywiązując zbyt wielkiej wagi, sięgałem po pierwszy lepszy zapach. Wychodziłem z założenia, że prawie każdy dostępny produkt jest dobry i ukazując mnie jako osobę czystą i schludną, w pełni spełnia swoje zadanie.

I pewnie do dzisiaj żyłbym w tamtym przekonaniu gdyby nie podsłuchana rozmowa kobiet.
Wynikało z niej, że panie zachwycały się zapachem, który niczym namiętny kochanek dosięgał ich nosów. A źródłem przyjemnej woni był ich kolega. Po tamtym wydarzeniu zrozumiałem, że zapach może skutecznie wpłynąć na reakcję pań.

Zainteresowałem się więc perfumami. W ciągu ostatnich miesięcy wydałem niemal tysiąc złotych na próbki i pełne wersje zapachów. Wszystko po to, żeby wybrać ten, który nie tylko mnie się spodoba, ale również paniom.

Początek nie był łatwy. Nie wiedziałem od czego zacząć i nie bardzo rozumiałem, co znaczy że dany zapach najbardziej sprawdza się podczas upałów, a inny pasuje tylko w trakcie mroźnej zimy. Niekiedy również z bezsilności pragnąłem porzucić swe badania. Całe szczęście, mijanie na ulicy typowych Januszy, którzy wypsikali się połową butelki zwykłego adidasa, dodawało mi motywacji do kontynuowania swej pracy. W dodatku szybko stałem się świadomy, że pewne perfumy swoją słodyczą i intensywnością przy wysokich temperaturach mogą okazać się zbyt duszące dla innych, a inne lekkie i przyjemne nie nadają się na chłodniejsze dni.


I tak, po wielomiesięcznej analizie udało się mi wybrać kilka wartych uwagi zapachów, które w dodatku w zależności od sytuacji, dnia i pory roku, potrafię umiejętnie dobrać.

Pragnę podzielić się z Wami listą jednych z lepszych zapachów. Jeśli macie jakieś swoje ulubione perfumy, piszcie, może akurat innym też się spodobają.


Bleu de chanel - przyjemny, pasuje na każdą okazję i wszystkie pory roku. Podoba się kobietom.

Chanel allure home sport - sportowy, rześki, doskonały na lato. Panie się nim zachwycają.
Tańszy odpowiednik to Versace pour home.

Armani Code - latem zbyt męczący, poza tym jego parametry pozostawiają trochę do życzenia. Kiedyś zachwycał projekcją, ale obecnie zapach jest blisko skórny. Niemniej, kobiety go uwielbiają! Na randkę, zwłaszcza sam na sam, idealny :)

Yves Saint Lauren La Nuit de l`Homme - przyjemny, uwodzicielski, podoba się kobietom. Średnie parametry, sprawdza się na każdą okazję. Pasuje zarówno na lato jak i na zimę.

Trusardi uno - pachnie męsko, kojarzy się z pewnym siebie mężczyzną.

Dolce Gabbana the one - przyjemny zapach, podoba się kobietom. Pasuje na wszystkie pory roku. Wersja tylko edp, edt, ma kiepskie parametry.

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Seks perfum

Post autor: Kiriki-kun » 2016-08-08, 21:14

Czekam na jakieś wykresy i statystyki.
W dodatku masz literówkę, powinno być "Chanel Allure homme sport".

Tylko
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 87
Rejestracja: 2016-01-08, 18:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seks perfum

Post autor: Tylko » 2016-08-09, 17:23

Że też można tyle pisać o perfumach :o Ja używam teraz Adidas Active Bodies, ale jeszcze nigdy aż tak wnikliwie nie analizowałem tego zapachu :lol:

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Seks perfum

Post autor: Spyro1993 » 2018-05-30, 16:56

Z doświadczenia zauważyłem, że używając perfum James Bond 007 Seven, dość wiele kobiet ogląda się za mną, a i wiele razy słyszałem od znajomych, że pachnę bardzo ładnie i uwodzicielsko. 8)
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

ODPOWIEDZ