Switch-plany wydawnicze

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: M-Chan » 2017-10-03, 08:24

Ja planuję switcha na Święta, ale martwi mnie brak sensownego bundla np. z Zeldą czy nowym Marianem :/ Zamiast tego absurdy typu:

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-switch ... ey-edition

Gdzie taniej można kupić osobno konsolę oraz grę i to nie w wersji karteczki z kodem...

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-switch ... witch-grey

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-switch ... io-odyssey

Adonolam
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 114
Rejestracja: 2017-01-05, 13:49
Lokalizacja: Bemowo

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Adonolam » 2017-10-03, 17:05

Ultime sobie darujcie :) za wczasu aby nie rozczarować się.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: ramzes64 » 2017-10-03, 21:07

Ja nie rozumiem ludzi, którzy kupują w ultimie - NAJGORSZY SKLEP W POLSCE - Czy Wy nie znacie innych sklepów? Czy boicie się kupować w innych sklepach? Nie rozumiem. Nigdy w Ultimie nie kupowałem i nigdy tam nie kupie. To że sklep jest stary i znany, to nieznaczy że jest dobry.

POLECAM... jeszcze raz POLECAM najtanszy sklep w POLSCE z grami Nintendo
www.konsoleigry.pl Kupiłem tam duzo gier, kilka konsol Nintendo (NEW 3DS, Nintendo Switch) figurki amiibo, gry.

Dlaczego chcesz kupić Switch + Mario Odyssey w:
ultima - 1759zl
gdy
konsole i gry 1679
zl http://konsoleigry.pl/konsole-nswitch/9 ... 52391.html

80zl taniej. Nawet gdybyś miał ultime pod nosem to kurde zamów do domu z najlepszego / najtanszego sklepu w polsce z Nintendo, czyli z konsoleigry.pl

Jeśli znacie tańsze - SPRAWDZONE sklepy to dajcie znać!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Goomba
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 9
Rejestracja: 2016-11-30, 12:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Goomba » 2017-10-03, 22:34

Oprócz sklepu Konsole i Gry polecam również HDmarket i PowerPlay, mają świetne podejście do klienta w przeciwieństwie do wspominanej Ultimy.

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-10-04, 10:36

A ja nie polecam konsoleigry, zamówiłem przedpremierowo Rayman Legends, dotarł dwa dni później (co prawda wina kuriera, ale...) a za dwa dni gra była wystawiona 50zł taniej... Także... Obecnie polecam po prostu iść do Saturna, różnica 5zł, ale mam na miejscu i od ręki :D
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: M-Chan » 2017-10-04, 11:21

Ja nie twierdze, że Ultima to najlepszy sklep, ale nie raz tam kupiłem nowe konsole w najlepszych na rynku cenach w danym czasie, w ich "czasowych promocjach". A i w przypadku reklamacji bez zająknięcie przysłali kuriera zwrotnego i wymienili produkt na nowy.
Często kupowałem też w sieci Games4You, ale strasznie zdrożeli w ostatnim czasie.
Na sklep konsole i gry nie namówi mnie nikt! Poniżej mój post z wątku "czarna lista sprzedawców" - u mnie Kamil z Józefowa i jego sklep na czarnej liście już od 2016 roku.

"A ja dodaje Kamila z Józefów, Dębinka z OLX i radzę uważać na jego obecnie sprzedawaną kolekcję w stanie "idealnym" - połasiłem się i zapłaciłem 3 razy więcej niż na ogłoszeniu obok, żeby mieć grę w jak najlepszym stanie i dawno się tak nie dałem oszukać. Zdjęcia fachowo robione pod światło, a przyszła do mnie płyta z masą drobnych rys i dwiema głębszymi z których jedna jest naprawdę spora - oczywiście brak odzewu po wiadomości z mojej strony.

Przy okazji rozmowy telefonicznej gdzie prosiłem o rzetelne sprawdzenie płyty pod kątem czyszczarki i rys, Kamil strasznie polecał sklep http://konsoleigry.pl/, którego okazał się właścicielem bądź pracownikiem więc tu też radzę uważać na zakupy.

Poniżej link do ogłoszeń na OLX:

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/349E9/

Oczywiście wszystko jak w opisie "stan idealny" ;)"


Co do bundla zaś cena niższa, ale to nadal mniej opłacalne niż zakup wersji fizycznej gry i konsoli osobno - a chyba o "opłacalność" chodzi w bundlu w głównej mierze. Coś mi się wydaje, że na chwile obecną konsole, zbyt dobrze się sprzedają stąd też brak bundla zeldowego, który dla mnie byłby idealny.

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: cissic » 2017-10-04, 12:59

Dodaj gościa do naszej listy nieuczciwych sprzedawców

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: M-Chan » 2017-10-04, 13:02

cissic dodałem od razu po tym jak urwał się z nim kontakt w 2016 roku, post zacytowany własnie z tego tematu ;)

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: cissic » 2017-10-04, 21:41

M-Chan pisze:cissic dodałem od razu po tym jak urwał się z nim kontakt w 2016 roku, post zacytowany własnie z tego tematu ;)
I dobrze. Z kombinatorami nie należy się pieścić :)

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-10-11, 11:56

Witam ponownie! Jesteście fanami pudełkowych wydań? Macie lekko ponad 100zł w portfelu i chcecie sobie coś kupić? Mam świetną wiadomość! Już 10 listopada tego roku w sklepach pojawi się Snipperclips Plus! Cut it out, together! Czyli hitowa pozycja z eshopu w okolicach premiery gry pojawi się w wydaniu pudełkowym, dlaczego PLUS? :> będziemy mieli do dyspozycji kilkadziesiąt dodatkowych plansz! Bajka! Gra dostępna w sklepach konsoleigry oraz ultima, ale myślę, że w Saturnie jak się ładnie zapytacie to też będzie!

Przy okazji zmiana daty premiery Skyrima! Miało być w Boże Narodzenie, ale będzie 17 listopada, ewentualnie może w grudniu wyjdzie jakieś epic wydanie gwiazdkowe! :D

#Switch #nie_bądź_dupa_graj_jak_sułtan
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-10-24, 12:04

Przepraszam za double posta, ale Doom wychodzi 10 listopada tego roku. Jak ktoś się zastanawia nad kupnem Switcha to ceny gier lecą pomału w dół na allegro ^^. Splatoon/Arms można dorwać nawet do 150zł nówki w foliach, a demo Joy Conów (1 2 Switch) można wyrwać za 115zł, a Mario KArt 8 widziałem już za 175, także zachęcam do zapoznania się z biblioteką Switcha, bo zaczyna tam się robić gęsto od fajnych pozycji.
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Axi0maT » 2017-10-24, 13:24

Jak czytam kolejne posty Tankera to zaczynam odnosic wrazenie ze on pracuje w Nintendo i prowadzi tu jakas forme reklamy :) Zlego slowa o Switchu od niego nie uslyszymy... Nie wydaje sie wam to nieco dziwne? :D

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-10-24, 16:07

Nie, nie spokojnie, nie reklamuję niczego. Dla równowagi dodam, że denerwuje mnie menu, które jest biedniejsze niż ja tydzień przed 10'tym. W eshopie nie ma podziału na kategorie gier, więc trzeba wiedzieć czego się szuka (+ Fast RMX dalej stoi za kurde 86 zł...). Po prostu jaram się Switchem, bo jest fajny ^^ :D

EDIT: Poza tym nie tylko ja doceniam wartość Switcha: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106175 :D
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: Tanker » 2017-10-31, 20:50

Witam ponownie! Z zapowiedziami gier chwilowo posucha, ale nie ma co się dziwić! Na Nintendo Switch trafiła ostatnio masa świetnych gier i kilka kolejnych pozycji zostanie wypuszczone do końca roku, a właśnie koniec roku... grudzień... mówi to Panu coś? Otóż mam przyjemność zaprezentować cudo, które prawdopodobnie w grudniu trafi do sprzedaży, a mianowicie... OJO

Obrazek

Mianowicie jest to Projektor, który będzie działał jak dock konsoli, czyli wkładamy Switcha i możemy cisnąć na ścianie bloku :D Jedyny minus to cena, bo mimo, że jest to projektor cena będzie wynosić ponad 1000zł :/, czyli troszkę lipka... Niemniej z pewnością któregoś pięknego dnia zawita od do progu mych drzwi :D
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Switch-plany wydawnicze

Post autor: ramzes64 » 2017-11-06, 22:41

Dla mnie szał nie jest zrozumiały. Wydaje mi się, że ludzie zapomnieli o Nintendo przy WiiU - myśleli że to nadal Wii i olali. A teraz nowa nazwa, nowa konsola stacjonarna, a traktują ją jako przenośną.

Dużo portów z Wii U - ci co nie grali, to dla nich nowe gry. Dużo badziewia w eshopie...

Ja narazie mam Mario + Rabbids Kingdom Battle, gre kupiłem za 200zl, po miesiącu za 120 lata na allegro.

Po 6 miesiacach od premiery kupiłem 1-2-Switch, pograłem 4-6h na kilku imprezkach/spotkaniach - zobaczyłem i sprzedałem ten słaby produkt - demko pokazowe.

Kupiłem Splatoon 2 po 3miesiącach od premiery używane za 150zl

Kupiłem premierowy Super Mario Odyssey i na tym koncze kupowanie gier na premiere (bo szybko tanieją). Dużo osob kupuje swicza zachlysniete Zelda, grajace na Xboxach i Playstation. Grają i sprzedają gre 10zl taniej... pozniej kolejna osoba kupuje i sprzedaje kolejne 10zl tanie.... i tak już gry zaczynają być w przystępnych cenach troche ponad 100zl.

Ostatnio kupiłem Snake Pass 50% taniej... teraz czekam na obniżki w eShopie i na jakiegoś szpila ktorego wezme na premiere - pewnie nie szybko. Może Metroid 4... bo Nintendo robi zajebiste giery ostatnio, grafika, mechanika.

SPlatoon 2 wygląda obłędnie, farba jest bardziej wodnista, leista, błyszcząca, więcej detali - no podoba się.

Zelda - ale na Wii U to rozpierducha na maxa. Ten świat, te zależności, te możliwości.

Mario Odyssey - momentami kojazy sie z Super Mario 64 (układy plansz, niektóre postaci), z Super Mario Sunshine - możliwość eksploracji, zbieranie monet i innych przedmiotów, z Super Mario Galaxy opcje z grawitacją, z Super Mario Bros (elementy 2D). Ogólnie bardzo podoba mi się połączenie 3D z 2D. Są momenty że gra jest dobra, a jak wejde do małej planszy, ale ładnie wykonanej mordka sama się cieszy. Piękne jest też połączenie świata Mario (bloczki, bloczki ze znakiem zapytania), które nie są wszędzie, tylko delikatnie nałożone na światy.

Napewno nie kupie Kirbiego 2D, Yoshiego kartonowego na premiere... mam dużo platformówek 2Dna Wii/WiiU ktorych jeszcze nie ruszylem (Rayman origins, Rayman legends, DK TF, Yoshi Wooly World w połowie, NEW SMB U w połowie). Także ja kilka gier, ale konkrety... kilka już mocno potaniała, jeszcze chwilka i ARMS już około 100zł, czekam na kilka przecen w eShop: Steam World Dig 2 - napewno będzie, kwestia czasu kiedy. Pierwsza czesc kilkukrotnie byla przeceniana. Spokojnie poczekam - i tak nie mam czasu ogrywać.

Mi Switch dupy nie urwał.

W Mario Odyssey dopiero teraz wygodnie mi się gra na joy conach. W Mario + Rabbids joycony w gripie dają rade, ale to gra strategoczna/turowa, wiec cos galke przechyle, cos klikne, wybiore, ustawie i jest ok... W splatoon ten uklad mi nie pasuje wcale. Gra jest dynamiczna, wymaga trzymania pada, szybkiego wciskania roznych kombinacji przyciskow i tu juz nie jest tak wygodnie, a nie zamierzam kupowac pro controlera. Gram na dedykowanym, a ten tu nie jest w 100% wygodny.
Wygodny to był duży GamePad do Wii U - nigdy na niego nie narzekalem, nigdy nie narzekalem na Wii Remotey, na GC kontroler i na N64 pada - nigdy na zadnego, ale tu w splatoon 2 na Switch czuje lekki dyskomforty (joy con w gripie). Osobno niewygodnie sie gra, ale za to rewelacyjnie sprawdzaja sie w Mario Odyssej.

Są + i -. Konsoli zachwalać niebede, bo najgorsza technicznie (mało aplikacji, ubogie opcje), ale gry ma zajebiste technologicznie. Wyciskają więcej z konsoli niż ona oferuje. Konsole kupiłem dla tych gier i przy Metroid 4 bede rozpływał się w tym co zrobią, a rozjebią system na 100%. Zelda i Mario pokazały że jest MEGA.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ