Twój nowy nabytek w kolekcji v2

InstantFailure
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 28
Rejestracja: 2016-10-01, 20:49

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: InstantFailure » 2017-12-14, 15:15

Kilka Virtua Fighterowych pierdół.
Stawiam bardziej na statuetki, ale te Virtua Fighterowe figmy mnie podkusiły. Obydwie były z ponad 50% rabatem na AmiAmi. Film animowany też chodził mi po głowie od lat.
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Awatar użytkownika
Kaplitov
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 456
Rejestracja: 2013-11-02, 13:52
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Kaplitov » 2017-12-17, 22:35

O takie coś znalazłem na szmatach za niecałe 3 zł. Zabawna sprawa, bo byłem już bardzo bliski ściągania tej samej edycji z USA za wiele, wiele więcej.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Pegasus IQ502/MT777DX | SNES | Playstation [Fat] | Playstation 2 [Slim] i [FAT] | Playstation Portable [Street] | Xbox Classic x2 | Wii | DS Lite | Nintendo 3DS | Nintendo 64 | Gameboy Color |

Awatar użytkownika
Baero
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 63
Rejestracja: 2012-08-28, 09:28

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Baero » 2018-02-01, 13:04

Gry na PC: W sumie najbardziej chciałem z nich Tony Hawka, ale, że wysyłka by była większa, niż cena gry wziąłem jeszcze resztę Duży uśmiech
Długo wyczekiwany Gameboy Advance z podświetlonym wyświetlaczem. Trochę się nim zawiodłem, bo d-pad i przycisk A trochę ciężko chodzi. Po za tym brakuję jednej śrubki, a druga jest niedokręcona. Muszę napisać do Chinczyka, aby wyciągnąć trochę $ ze zwrotu.
EZ-Flash IV, aby nie targać ze sobą tony cartów. Sztuk dwie, bo jedna leci na sprzedaż.
Oraz chyba największa okazja tego roku. Golden Sun i Advance Wars, oryginalne za 30zł!
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Awatar użytkownika
adrek_zxc
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 170
Rejestracja: 2013-02-04, 22:53

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: adrek_zxc » 2018-02-03, 00:51

Obrazek

Moje retro łupy, gry na Jaguara to była czysta okazja i fart jaki przydarza się raz w roku, dałem za nie grosze a Alien vs Predator chciałem mieć odkąd zobaczyłem Jaguara w latach 90.

Gry na Saturna są od pinga, swojego czasu można było nabyć po dobrych cenach na forum. Deadalus (Robotica) jest praktycznie w całości w języku angielskim, Enemy Zero już tylko w kilku procentach, ale i tak idzie pograć.

Jajeczka niestety jak to jajeczka, część obrazu się wyświetla a część nie, w każdym razie godzinę i budzik daje radę ustawić ;)
Ostatnio zmieniony 2018-04-13, 23:05 przez adrek_zxc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Quake96
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 229
Rejestracja: 2012-08-19, 15:19
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Quake96 » 2018-02-08, 16:05

Oto najnowszy konsolowy nabytek:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Oprócz tego co na zdjęciu w zestawie dostałem jeszcze czerwony pad DS4, kable i płytę z FIFĄ 17.

Cena? 580zł i to jeszcze z darmowym dowozem do domu, bo gość miał u siebie chyba remont i przyjechał do mnie pokazać konsolę :)
PSX>PS2>PS3>PS4>PSP>PSV

XBOX>X360>XONE

SFC>NGC>GB>GBA

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Axi0maT » 2018-02-22, 10:37

Quake96 - niezla cena. Ja swoja kupilem za 650 ale w pakiecie mialem Uncharted Kolekcja Natana oraz Assassins Creed Syndicate.

W ramach rozruszania najpopularniejszego tematu na tym forum wrzucam moje zakupy. Niby nic szczegolnego ale zakupione od jakiegos osiedlowego Sebixa w calkiem rozsadnych cenach:
Kingdom Under Fire Heroes [Xbox] - 10pln
Lost Planet [X360] - 10
Motor Storm [PS3] - 10
Star Wars Death Star Battle [A2600] - 10
pad do VTech V.Smile Pro - 5
Zasilacz do N64 z angielska koncowka - efekt wymiany golego N64 na zasilacz

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kolo » 2018-02-22, 12:43

U mnie jak zwykle niewiele się dzieje, kupiłem kiedyś GTA 4+Stories oraz GTA 5 na PS3 - gierki poprzekładane do nowych pudełek, ale za taką cenę inaczej kupiłbym pewnie same płytki więc nie jest tak źle, nie licząc tego że gry są już dla mnie dość nudne.
Poza tym przymusowy zakup nowej karty graficznej do stacjonarki - przesiadka z Radeona 3850 na Radeona 2400 - dużo słabszą, ale bardziej oszczędną i przede wszystkim ze zdecydowanie rozsądniejszym chłodzeniem - 3850 podczas grania pracował jak wiertarka a i tak był ciągle przegrzany. Skorzystałem też z okazji i rozbudowałem RAM z 2GB na 3GB (miało być 4, ale okazało się że jedno z gniazd jest uszkodzone), dodatkowo ciągle brakowało mi miejsca na dysku więc kupiłem dwa "uszkodzone" dyski do laptopów - mniejszy nadaje się w zasadzie na śmietnik, większy na szczęście działa na razie bardzo sprawnie i przydaje się do przechowywania tymczasowych plików.
Poza tym oczywiście cyfrówki na PC, z ciekawszych rzeczy Sickness, Kindred Spirits on the Roof, Super Trench Attack! (zabawny indyk inspirowany Cannon Fodder), Death Road to Canada, Crimson Gray i The Typing of the Dead: Overkill (co prawda mam celowniczek na Wii, ale jakoś bardziej odpowiada mi zabijanie zombiaków na klawiaturze).
Wracając jeszcze do konsol - kupiłem sobie Tembo the Badass Elephant (świetna) i złożyłem preorder na Yakuzę 6 - teraz tylko czekać do kwietnia aż ją wreszcie wydadzą.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
philipo
Sponsor
Sponsor
Posty: 258
Rejestracja: 2006-12-26, 11:32
Lokalizacja: Lipnica k/ Kolbuszowej
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: philipo » 2018-02-22, 13:23

Mi ostatni dosyć przypadkowo wpadła w ręce OUYA, nie miałem jeszcze dosyć czasu aby dokładnie się z tym sprzętem zapoznać, ale postaram się to szybko nadrobić.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Axi0maT » 2018-02-22, 14:13

Tez kupilem zacny zestawik jakies dwa lata temu w dosc okazyjnej cenie. Mysle ze Ouya to pomysl na fajny nowy temat. Mozna o nim troche popisac, bo powiem szczerze ze jak bylem uprzedzony do tego sprzetu to jak juz to zdechlo to nabralo calkiem innego ksztaltu i.... powiem szczerze ze mi sie spodobalo i troche czasu przy tym sprzecie spedzilem.
Ostatnio zmieniony 2018-02-22, 16:08 przez Axi0maT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
philipo
Sponsor
Sponsor
Posty: 258
Rejestracja: 2006-12-26, 11:32
Lokalizacja: Lipnica k/ Kolbuszowej
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: philipo » 2018-02-22, 14:53

O fajnie, że jest ktoś kogo można podpytać :-) bo szczerz mówiąc to nie bardzo wiem jak się za tą konsolkę zabrać, bo emulacja to trochę nie moja bajka. Istnieje jakaś scena homebrew ?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Axi0maT » 2018-02-22, 14:55

Przeniesmy dyskusje o Ouya do nowo zalozonego tematu. Chetnie troche o tym sprzecie pogadam i podziele sie swoimi wrazeniami na jego temat.
viewtopic.php?f=47&t=7477

Skyline
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 37
Rejestracja: 2016-08-09, 10:42

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Skyline » 2018-02-23, 02:07

Długi czas nic nie wrzucałem, a przez ostatnie 2 miesiące sporo się dodało do mojej kolekcji i to na różne konsole. Jedna dodatkowa konsola też wpadła i póki co myślę że m dosyć konsol...ciekawe na jak długo. Krótki opis każdej z gier:

NFS: Undergound 2 (PS2) - Czyli kiedy części do samochodu były darmowe. Gameplay się nie zestarzał, tuning tylko pod względem naklejania, bo nie można nic przesuwać. Dostałem od kumpla
Medal of Honor: Wojna w Europie (PS2) - Też dostałem od kumpla. Pozytywne zaskoczenie, gra jest dobra, nawet system celowania dobrze się trzyma jak na dzisiejsze standardy.

Burnout Revenge (PS2) - Tak. To wciąż najlepszy Burnout (nie tam paradise) i jedne z najlepszych wyścigów ever.
Split/second (PSP) - wierna konwersja z dużych konsol. Dobre sterowanie, robiące wrażenie demolki i iście niesamowita muzyka. NIESAMOWITA!
Mario+Rabbids - jako weteran xcoma bawiłem się świetnie i dostałem swoją głebie rozgrywki, tylko w inny unikalny sposób.
Splatoon 2 - mój główny powód do kupienia Switcha. Nie zawiodłem się, uwielbiam multi player. Brakuje tylko serwerów dedykowanych, a to przy Switchu robi wielką różnicę (nat i internet mobilny)
Snipperclips+ - Świetna gra na przełamanie lodów i łamigłówki powtarzane kilka razy nie nudzą. Z każdą osobą wyglądało to inaczej.
Rocket League Collector's Edition - Na ilu platformach można mieć jedną grę? No na ilu? Wersja na Switcha to moja trzecia posiadana wersja, ale pierwsza w pudełku. Uwielbiam gre, a teraz mogę grać wszędzie przez internet dzięki dedykom.
Super Mario Odyssey - Chyba nie muszę nic mówić. Pure fun
Stunt GP (DC) - gra dzieciństwa. Świetne wyścigi, przodek Trackmanii. Wbrew powszechnej opinii uważam system trików za wystarczająco satysfakcjonujący
V-Rally 2 Expert Edition (DC) - tu niestety nic nie powiem bo wtopa. Tanio wygrana na aukcji, jednak niedziałająca gra. Pomimo wszelkich prób nie odpala. Regeneracja nic nie pomogła. Konsola widzi płyte, ale za logo Segi nie ruszy dalej. Część utworów z poziomu odtwarzacza na Dreamcascie odtwarza się z dziurami. Po dogłebnej inspekcji obręcze z danymi na płycie wyglądają faliście w przeciwieństwie do innych płyt. Cóż, płyta martwa. Szkoda.


obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Axi0maT » 2018-02-23, 07:19

A ta dodatkowa konsola to gdzie? :D

Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ale zauwazylem ze bardzo duzo wyscigow na tej liscie zakupowej.

Awatar użytkownika
Quake96
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 229
Rejestracja: 2012-08-19, 15:19
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Quake96 » 2018-02-23, 09:57

Skyline pisze:Burnout Revenge (PS2) - Tak. To wciąż najlepszy Burnout (nie tam paradise) i jedne z najlepszych wyścigów ever.

Ja tam jednak myślę, że najlepszy to jest Takedown :)
PSX>PS2>PS3>PS4>PSP>PSV

XBOX>X360>XONE

SFC>NGC>GB>GBA

Skyline
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 37
Rejestracja: 2016-08-09, 10:42

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Skyline » 2018-02-23, 10:06

Axi0maT pisze:A ta dodatkowa konsola to gdzie? :D

Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ale zauwazylem ze bardzo duzo wyscigow na tej liscie zakupowej.
No jest to Switch. Myślałem że nie będzie trzeba pokazywać ^^

Wyścigi to drugi po shoot'em upach mój ulubiony gatunek gier, więc nie, to nie zbieg okoliczności.

ODPOWIEDZ