Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: M-Chan » 2018-04-23, 08:22

kolo pisze:
2018-04-20, 14:30
Poza tym nareszcie mam najnowszą Yakuzę! Niezbyt podoba mi się rozwiązanie zintegrowanego pudełka i fan-artbooka, które powodują że otrzymujemy pośledni artbook i niepraktyczne pudełko, no ale lepsze to niż standard, zwłaszcza że cena za to wydanie jest normalna (bo to zwykłe wydanie premierowe). Samej gry jeszcze nie sprawdzałem, mam dużo odsłon do nadrobienia (dwójka i piątka jeszcze nietknięte, do tego chciałbym ponownie przejść 3 i 4), miło by też było wreszcie kupić sobie 0, ale to może poczekać, na chwilę obecną traktuję ją jako spinoff.
Ja właśnie z powodu wydania czekam na wersję w standardowym boxie bo to do mnie nie przemawia, a chętnie bym zagrał w 6, bo ostatnio się przeprosiłem z serią i zaopatrzyłem się w 0, kiwami, 5 (cyfra ale w dobrej promocji) i nawet kenzan, ale tego ostatniego jeszcze nie zdążyłem ograć. Co do kiwami to moim zdaniem jest to tak dobry remake że kiwami 2 biorę bez zastanowienia. Ja przed 5 zastanawiałem się czy nie odświeżyć sobie 3 i 4 ale czasu brak na ponownie ogrywanie tak długich tytułów, więc poprzestałem na przypomnieniu sobie twistów fabuły za pomocą filmików z poprzednich części co i tak sporo zajmuje :wink:

Awatar użytkownika
adrek_zxc
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 170
Rejestracja: 2013-02-04, 22:53

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: adrek_zxc » 2018-04-28, 09:17

Obrazek

I jeszcze jeden exclusive na PS4, Zaginione Dziedzictwo to czysta uczta dla oczu, o ile Nathana Drake'a można mieć dość, to zagranie Panią Chloe Frazer jest lekko odświeżające, męska część graczy będzie napewno zadowolona.

Tetris, klasyk z lat 90-tych, wyświetlacz mimo lat nadal ładnie i wyraźnie wyświetla. Nie polecam tetrisa z marketu, można to kupić za 7-8zł, ale to istne badzewie - tandetny plastik, ekran przygasa w rytm dźwięku, ekran nie jest tak czytelny, jak włoży się baterie w których zostało 40-50% energii to już się nie uruchomi.

Awatar użytkownika
adrek_zxc
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 170
Rejestracja: 2013-02-04, 22:53

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: adrek_zxc » 2018-05-12, 07:20

Obrazek Obrazek

W wolnych chwilach postanowiłem poskładać swojego pierwszego kompa z 1998r. Na razie udało się zakupić kartę graficzną Intel i740 z 8MB, procesor AMD-K6-2 500MHz, oryginalnie był 300MHz (300MHz ustawię za pomocą mnożnika, a zapas mocy nie zaszkodzi), Win98 z kluczem. Win95 leży od kilkunastu lat w kącie, nigdy nie miałem styczności z tym systemem i ciekaw jestem jak to w praktyce działało.

Obrazek

Trochę demek z PS2.

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 731
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: tbxx » 2018-05-22, 09:51

U Admina zmiana pokoleniowa - tbxx jr. miał I Komunię Św.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Axi0maT » 2018-05-22, 09:53

No to teraz admin juz nic nie bedzie robil na stronce.... ;)

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Kiriki-kun » 2018-05-22, 11:49

Ale to junior dostał prezenty, czy ty? :)

alf
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 281
Rejestracja: 2017-07-14, 21:29

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: alf » 2018-05-22, 14:03

A kiedyś dostawało się rower na komunie :D
Bardzo bogate te prezenty, rozważ sprzedaż jednej z konsol i zakup roweru żeby jr jednak trochę się poruszał na świeżym powietrzu :)

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 731
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: tbxx » 2018-05-22, 14:51

Kiriki-kun pisze:
2018-05-22, 11:49
Ale to junior dostał prezenty, czy ty? :)
Oczywiście że junior - napisałem, że nastąpiła zmiana pokoleniowa i ja już konsol nie dostaję :/

A rower już ma... i hulajnogę... ruchu mu nie brakuje

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: PapaHerbal » 2018-05-22, 18:14

U mnie również Komunia. Z nowych technologii Juniorce wpadł iPad.
Powód do radości jest jednak inny:
Neo Geo is in da house!!! :D :D :D
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kolo » 2018-05-22, 18:47

Ja sobie kupiłem zestaw kilkudziesięciu tanich gier głównie z różnych czasopism od jakiegoś sklepu. Bieda, ale uzupełniłem sobie trochę interesujących mnie gier. Zdjęć nie będzie, ale wymienię parę: Age of Wonders 2 i Shadow Magic z KS Gry, tym samym skompletowałem starą trylogię Age of Wonders :) Poza tym Larry Reloaded, MDK2 HD, Outrun 2006 (zmasakrowany egzemplarz z Topsellera), Guilty Gear Isuka + X2 Reload, The House of The Dead (Click), Bloodrayne 2, Clive Barker's Jericho, Overlord RH, Dark Messiah of Might and Magic, Świątynia pierwotnego zła, XIII, Legacy of Kain: Defiance (premiera). Większość pochodzi z CD Action.
Zdjęć nie ma bo szkoda tego bajzlu nawet fotografować.
Sega, Sega über alles
Obrazek

alf
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 281
Rejestracja: 2017-07-14, 21:29

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: alf » 2018-05-23, 08:55

PapaHerbal widze ladny stan konsoli. Jestem mile zaskoczony ze wkreciles w to dzieciaki, mimo ze zapewne bardziej interesuje je gra na ps3 czy ps4 ktore tam widze pod telewizorem. Powiedz szczerze, zmusiles dzieci do meczenia sie na neo geo ? :D

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: PapaHerbal » 2018-05-23, 12:11

Nie, dziewczyny z retro gamingiem są za pan brat niemal od urodzenia. Najlepsze jest to, że nie liczy się dla nich oprawa graficzna tylko grywalność, a te arcadowe gry od SNK to w zasadzie czysty miód. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Axi0maT » 2018-05-23, 14:38

Gratulacje Papciu, w koncu i Ty sie doczekales! Widze ogolnie dosc dziwne zestawienie, bo arcade sticki masz dwa rozne, a na kolejnym zdjeciu tylko jeden ArcadeStick. Jest tez pudelko od CD? O co chodzi? Widze tez dwie gry, co tam kupies i ile te przyjemnosci?

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: PapaHerbal » 2018-05-23, 16:17

OK, Axi0, po kolei :)
Importy oczywiście dzięki uprzejmości naszego kolegi Mastera.
Neo AES - golasek w ślicznym stanie (praktycznie zero rys) + 2 sticki; pierwszy to Figting Stick Pro od SNK czyli tzw. "fasolka", drugi natomiast to Fighting Stick Neo od Hori (bardziej zbliżony gabarytami do tych klasycznych, które Ty masz).
Pudełko od Neo CD z właściwą sobie zawartością (pokusiłem się o oba systemy). Jest to Neo Geo CD Toploader, ale uruchomiłem go dopiero dziś bo mój transformator odmówił posłuszeństwa, a dziś dotarł do mnie konkretny 1000 Watowy.
Na AES-a mam 2 gry Samurai Spirits i Art of Fighting (komplety w boxach) kupione już jakiś czas temu, również od naszego Kolegi. :D
Na CD mam 6 gier: KOF 94, KOF 95, Real Bout, Samurai Shodown III, Fatal Fury 3 i Samurai Spirits. To również zakupy głównie od kolegów z forum.
A ile te przyjemności? Cóż...nie mało. Oba systemy z akcesoriami i jedna grą na CD prawie 2k...
Przyjemności niestety kosztują. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Axi0maT » 2018-05-23, 22:51

Tez myslalem o Neo Geo CD bo ceny gier na kartridzach sa okrutne. Niemniej czas loadingow z CD w mojej opinii czyni gry kompletnie niegrywalnymi. Chetnie jednak zapoznam sie z opinia z pierwszej reki. Masz kilka gier na CD wiec masz porownanie i mozesz sie wypowiedziec pewnie bardziej obiektywnie i konkretnie na ten temat.

PS arcade sticka od Hori faktycznie nie rozpoznalem.

ODPOWIEDZ