Broadband Adapter [DOL-015]

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Broadband Adapter [DOL-015]

Post autor: Gimiak » 2007-10-06, 00:11

W dzisiejszym dniu dodalem kolejna nowosc do bazy, a jest nia Broadband Adapter [DOL-015], bedacy karta sieciowa do konsoli GameCube. Nie jest to koniec niespodzianek, dzieki mozolnej pracy Axiomata na retroage pojawil sie nowy dzial z grami na konsole Xbox. Zapraszam do zapoznania sie z nowym materialem.

Obrazek

PS: Czy nie ma ktos ochoty opracowac dzialu PS2? Zdjecia mam, jedynie na tekst nie mam czasu. Co wy na to leniwce? :(

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Broadband Adapter [DOL-015]

Post autor: Inlagd sill » 2007-10-06, 06:44

Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Broadband Adapter [DOL-015]

Post autor: Morden » 2007-10-06, 08:38

Broadband Adapter to nic innego jak karta sieciowa, ktora umieszcza sie od spodu konsoli Nintendo GameCube. Wyprodukowana zostala na przez firme Conexant.

Karta umozliwia gre przez Internet w cztery gry. Trzy z nich wyprodukowane zostaly przez firme Sega (Phantasy Star Online Episode I & II, Phantasy Star Online Episode I & II Plus oraz Phantasy Star Online Episode III C.A.R.D. Revolution), czwarta z gier jest stworzona przez Chunsoft i dostepna oficjalnie tylko w Japonii gra Homeland.
Adapter pozwala rowniez na gre po sieci lokalnej (LAN) w gry Mario Kart: Double Dash!! oraz 1080° Avalanche.
Po pierwsze, osoba ktora to napisala zapomniala o Kirby Air Ride. W tytul ten mozna grac lokalnie [LAN] a co za tym idzie puscic go przez Warp Pipe czy Xlink i grac po sieci tak jak we wspomniane Mario Kart czy 1080°. Zapomniano rowniez o Jikkyou Powerful Pro Yakyuu 10 [ 実況パワフルプロ野球10 ] w ktora co prawda grac po sieci nie mozna, ale mozna sciagac z netu dodatki.

Po drugie, do czasu pojawienia sie chipow, BBA byl jedynym urzadzeniem ktore pozwalalo nam na odpalanie homebrew. Dzieki exploit'owi PSO moglismy odpalac pliki *.dol. Przez BBA mozna tez w bardzo latwy sposob ripowac plyty GC. [PSO -> DOL -> GCOS]. Biorac pod uwage zalosne wsparcie internetowej zabawy ze strony Nintendo, to wlasnie homebrew powinien zostac opisany w pierwszej kolejnosci gdy omawiamy BBA.
Obrazek

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Broadband Adapter [DOL-015]

Post autor: ashka » 2007-10-06, 08:38

14 marca 2004 roku wydana zostala w Europie wersja Xbox Crystal Limited Edition, bedaca celebracja urodzin europejskie premiery konsoli Xbox.
Z tego co wiem, to polskiego slowa "celebrowac" uzywa sie, pomijajac nabozenstwa, w znaczeniu "robic cos z namaszczeniem" czy "delektowac sie", a nie, jak w angielskim, "obchodzic" (np. to celebrate (one's birthday))).
:undecided:

------ update:
Xbox ma wbudowany zasilacz? Moze wypadaloby o tym wspomniec? :wink:

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Broadband Adapter [DOL-015]

Post autor: Morden » 2007-10-07, 17:22

ashka pisze:(...) Xbox Crystal Limited Edition (...) Xbox ma wbudowany zasilacz? Moze wypadaloby o tym wspomniec? ...
Hmm. Skad sie to wzielo w temacie BBA dla GameCube, Ponury Krwiozerco? Hmm? HMMMM!?
Obrazek

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Broadband Adapter [DOL-015]

Post autor: ashka » 2007-10-07, 18:09

It's a mysssstery. :grin:

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Broadband Adapter [DOL-015]

Post autor: Morden » 2007-10-07, 18:13

ashka pisze:It's a mysssstery. :grin:
Na to by wygladalo. Zeby mi to bylo ostatni raz *キック* A wracajac do tematu BBA, nikt nie wspomnial nic na temat moich uwag. Chyba ze ten opis mial tak wygladac, choc moim zdaniem troche informacji w nim brakuje. Czytajac ten tekst wiem, ze nigdy przenigdy takie urzadzenie by mi sie nie przydalo.
Obrazek

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Broadband Adapter [DOL-015]

Post autor: Gimiak » 2007-10-07, 19:15

Morden pisze:Na to by wygladalo. Zeby mi to bylo ostatni raz *キック* A wracajac do tematu BBA, nikt nie wspomnial nic na temat moich uwag. Chyba ze ten opis mial tak wygladac, choc moim zdaniem troche informacji w nim brakuje. Czytajac ten tekst wiem, ze nigdy przenigdy takie urzadzenie by mi sie nie przydalo.
Cierpliwosci, poprawialem pewne elementy, ale to co napisales zamierzam jak najbardziej wykorzystac. :twisted:

ODPOWIEDZ