Red Dead Redemption

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Red Dead Redemption

Post autor: hat » 2010-05-09, 17:30

Zapowiada się prawdziwy killer :smile: . Poczytałem sobie w najnowszym N+ i mój apetyt na tą grę jeszcze bardziej się wyostrzył. Może być tytuł roku.
http://www.youtube.com/watch?v=zYfMQlCnns8
Obrazek

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Red Dead Redemption

Post autor: Ukukuki » 2010-05-09, 19:21

Pewnie kupie dopiero gdzieś na wakacjach albo pod koniec czerwca. Szykuje się nowa seria i dobrze bo czegoś takiego jeszcze nie było. Jeszcze proszę o coś w klimatach Fallouta albo średniowiecza :grin: . Nikt chyba nie robi tak dobrych gier typu sandbox jak goście ze studiów Rockstar Games.

O grze się dużo mówi i pisze ale szczerze zobaczyłem góra 3 filmiki i czytałem jakieś krótkie newsy ;p. Obrazków nie lubię oglądać a recenzje czytam dopiero jak grę mam w rękach i porównuje swoją opinie z innymi;p. Jakoś wole nie wiedzieć za dużo o danym tytule co by sobie zabawy nie psuć.
Famicom!

Arnie60
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 44
Rejestracja: 2010-04-22, 20:30

Re: Red Dead Redemption

Post autor: Arnie60 » 2010-05-27, 15:42

Faktycznie szum wokół tej gry jest dość spory;),oceny w recenzjach są dość wysokie więc na pewno w przyszłości trzeba będzie się w ten tytuł zaopatrzyć :wink:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Red Dead Redemption

Post autor: ramzes64 » 2010-05-27, 16:54

jesli uda mi sie kiedys skonczyc GTAIV (ktore po dwoch miesiacach grania odlozylem), a planuje kiedys skonczyc, ewentualnie dokupic w wersji pudelkowej dwa dodatki ... to moze kiedys - gra ciekawa ten western od Rockstar, przynajmniej ciekawie sie prezentuje, ale skoro jestem przyzwyczajony do jazdy samochodami, to nie wiem czy "zywy" rumak by mi odpowiadal ... duza zabawa w GTA wlasnie opiera sie na samym jezdzeniu
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Red Dead Redemption

Post autor: Ukukuki » 2010-05-27, 17:56

Recenzje zbiera dobre więc pewnie warto. Ja jeszcze tych dodatków nie zaliczyłem do GTA, Brutal Legend i Gears of War 2 kuszą więc akurat stanieje do 80 zł i kupie. Cieszy ,że zrobili coś nowego w klimatach GTA. Fajnie jakby się ta tendencja utrzymała.
Famicom!

ODPOWIEDZ