Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: Gimiak » 2007-10-02, 11:13

http://www.wiatrak.art.pl/blitz07.htm
VADER na trasie BLITZKRIEG 4 TOUR 2007
Jest to druga czesc trasy promujacej ostatni album VADER zatytulowany "Impressions in Blood" wydany w ubieglym roku. VADER zagra w towarzystwie zagranicznych gosci, trzech zespolow o ustalonej reputacji na swiatowej scenie ekstremalnego grania: brazylijskiego death metalowego commando KRISIUN (www.krisiun.com.br) , greckich bogow ROTTING CHRIST (www.rotting-christ.com), legendarnego amerykanskiego INCANTATION (www.incantation.com) oraz FUNERUS www.funerus.com) , w ktorym udzielaja sie m.in. muzycy INCANTATION oraz zona Johna McEntee - Jill (bass,vocal)! VADER bedzie promowal rowniez swoje najnowsze wydawnictwo czyli DVD "...and blood was shed in Warsaw" (Metal Mind), ktore powinno byc juz dostepne podczas koncertow.
VADER szykuje dla swoich fanow wiele koncertowych niespodzianek, miedzy innymi premierowy utwor "Sword of the Witcher" nagrany do gry komputerowej "The Witcher" (CD-Projekt RED/Atari), kilka zaskakujacych coverow oraz rozne sety koncertowe! Nie zabraknie nowych wzorow koszulek i bluz, plyt CD i DVD. Pozostale zespoly beda rowniez oferowac swoje wydawnictwa i merchandise.
Wszystkie koncerty rozpoczynaja sie o godz. 18:30, bramy otwieramy o godz. 18:00. Ceny biletow jak na taki zestaw sa skandalicznie niskie: 35zl (przedsprzedaz), 45zl (w dniu koncertu). Bilety beda do nabycia w sklepach muzycznych oraz droga internetowa. Szczegolow szukajcie na stronach internetowych klubow.

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2007-10-02, 15:14

O wlasnie. Co bardziej rozgarnietych w kwestii wydarzen kulturalnych bardzo prosilbym o podrzucenie linkow do stron o tej tematyce. Interesuje mnie wylacznie Warszawa. Nie ciezko znalezc takie, ale zazwyczaj sa duze braki, chodzi mi o koncerty glosnych grup ale i tych zupelnie niszowych.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: ashka » 2007-10-02, 16:11

Wrzuc sobie do zakladek strone Progresji, a jeszcze lepiej: zaloz konto na last.fm i newsy bedziesz dostawal na maila.
Ja wiekszosci rzeczy dowiaduje sie z last'a ;)

BTW wybieram sie na Theriona (Adulruna Rediviva) do Krakowa. Ktos idzie?

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: Ukukuki » 2012-07-15, 18:48

Na Jarocin ktoś się wybiera?
Famicom!

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: Rafi » 2012-07-15, 19:15

Nawet nie wiedziałem, że taki temat istnieje :D

* 21 lipca w Świeciu odbywa się "X festiwal mocnych brzmień" Plakat: http://img17.imageshack.us/img17/9674/xfmb.jpg
* 7 sierpnia w Warszawie będzie 20 lecie AMON AMARTH. Mój bilet już czeka. Wybiera się ktoś ?

Awatar użytkownika
Eru
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 102
Rejestracja: 2012-02-05, 21:57
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków
Kontakt:

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: Eru » 2012-10-22, 21:16

Heidenfest już za niecały tydzień, wybiera się ktoś z forum?

w tym roku zagrają:
WINTERSUN
KORPIKLAANI
VARG
TROLLFEST
KRAMPUS

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: Damjen » 2012-10-25, 13:19

Eru jak nie jak tak! :D
3 days left! :D
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: DizzyX » 2012-10-25, 16:20

Opowiedzcie tylko później jak na Wintersunie było ;) ja nie dam rady :(

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: mentor93 » 2013-03-26, 00:04

Paul McCartney w czerwcu w Warszawie ;) Bilety w sumie nie są drogie (spodziewałem się większych cen), wybiera się ktoś?

http://www.livenation.pl/event/406537/p ... ey-tickets
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Post autor: frodo666 » 2013-06-01, 01:47

Ursynalia! Tak z ciekawości zapytam czy ktoś z forum wybiera się jutro na koncert ][-][ ][ ][v]['a? Dzisiaj zakupiłem bilety. Warto, bo to dopiero drugi koncert w PL i nie wiadomo czy nie ostatni (pierwszy był w 2001) ponieważ kapela już tak od bidy wydaje słabe albumy. Mam jedynie nadzieję, że Ville będzie grał więcej klasyków niż niu ejdży.

edit. to już nie jutro tylko dzisiaj ;)
Obrazek

mcfly12
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 781
Rejestracja: 2011-01-02, 22:19

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: mcfly12 » 2013-06-17, 17:17

Ja może trochę odkopię temat. Tak z ciekawości wybiera się ktoś na Rock na Bagnie? Będzie dużo dobrego punk'owego grania - Armia, Deuter, Moskwa i wiele innych. Karnety są mega tanie - 35PLNów za dwa dni... Jak ktoś jedzie to można się ze mną umówić na piwo czy pięć bo będę ;)

Jeśli ktoś jest zainteresowany to na stronie jest więcej szczegółów, line-up itd. http://rocknabagnie.com.pl/
Cycki i Heavy metal to dwie najlepsze rzeczy jakie przytrafiły się ludzkości.

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: mentor93 » 2013-08-03, 23:30

Dopiero się dowiedziałem, że Rod Stewart wystąpi we wrześniu :/ Trochę za późno, bo nie zdążyłbym sobie zorganizować wyjazdu. Może ktoś z forum się wybiera?
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Ciekawe Koncerty i Festiwale!

Post autor: kolo » 2017-09-25, 22:48

Podepnę się pod ten temat bo nie widzę sensu zakładać nowego a ten się raczej zgadza.
Właśnie wróciłem z koncertu Percival - Wild Hunt Live, czyli koncertu współtwórców soundtracku do Wiedźmina 3 i dodatków w Rzeszowskiej Filharmonii Podkarpackiej. Muzykę większość z was już pewnie zna i ma o niej wyrobione zdanie, więc nie będę w tej kwestii smęcił i podzielę się moimi wrażeniami (nie jestem na tyle ogarnięty w temacie żeby móc uznać to za recenzję).
Sam zespół Percival grał moim zdaniem naprawdę dobrze i jestem pod tym większym wrażeniem że chyba wszyscy mieli do ogarnięcia na zmianę kilka ról i instrumentów, które jednak nie zawsze były odpowiednio nagłośnione, w każdym razie w tylnych rzędach niezbyt je słyszałem. Tak sobie wyszła niestety treść z rzutnika (oświetlenie było w porządku), która obok kilku niezłych teledysków z aktorami w większości składała się z fragmentów cutscenek i trailerów z Wiedźmina 3, co moim zdaniem poza paroma przypadkami niezbyt nadawało się na tło do koncertu. Nie sposób natomiast złego słowa powiedzieć o inscenizacjach wykonywanych na żywo przez Teatr Avatar, nie pojawiali się może bardzo często, ale za każdym razem mieli coś ciekawego do zaprezentowania.
Ogólnie koncert uważam za całkiem udany, ciekawie było zobaczyć jak wygląda muzyka w Wiedźminie 3, a obecność Teatru Avatar była świetnym urozmaiceniem. Jeszcze jednym, ostatnim ale jest to że Percival naprawdę mógł zagrać choć kilka utworów niezwiązanych z Wiedźminem, bo trwającym niemal dwie godziny seans spowodował że nieco go przedawkowałem.

Jeśli jesteście zainteresowani to listę przyszłych koncertów (obecnie jest mniej więcej połowa trasy) znajdziecie tutaj: http://www.percivalwhl.com/concert/
Tylko moja drobna uwaga żeby dokładnie sprawdzić czy da się kupić bilety bezpośrednio od lokalu gdzie koncert się odbędzie, w przypadku Rzeszowa pośrednik (129zł) z oficjalnego linka miał naprawdę srogą przebitkę w stosunku do samej Filharmonii (69zł).
Sega, Sega über alles
Obrazek

ODPOWIEDZ