Świnka skarbonka dziękuje!

Utworzono: 7 maja 2018
Autor: tbxx
Odsłon:

71

Zaledwie tydzień temu rozpoczęliśmy coroczną zbiórkę na opłaty związane z utrzymaniem RetroAge. Mimo iż zakończenie zbiórki planowaliśmy na koniec miesiąca, nie będziemy trzymali Was w niepewności, ogłaszając wysokość zebranej kwoty już dziś.

Na chwilę obecną wpłat na konto dokonało 10 osób na łączną kwotę 561,94PLN. Do tego należy doliczyć jeszcze wpłaty przez serwis Patronite, na którym mamy już dwóch Patronów.

Zebrane w sumie środki pozwolą więc również na przyszłoroczne opłaty i/lub  rozwój serwisu - w okolicach wakacji postaram się wprowadzić kilka nowości.

 

Dziś wieczorem zostaną zaktualizowane konta sponsorskie na naszym forum.

Jeśli ktoś jeszcze chciałby wesprzeć serwis RetroAge -nadal można wpłacać dowolne kwoty na konto podane w skarbonce, lub za pośrednictwem Patronite. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć nas ofiarowując jakąś grę, konsolę lub akcesorium proszę o kontakt na adres redakcja@retroage.net

 

W imieniu Świnki skarbonki wszystkim serdecznie dziękujemy!

Jeden komentarz dla “Świnka skarbonka dziękuje!

  1. Szybko poszlo 🙂 Widac ze sa osoby ktorym zalezy na retroage. To cieszy i jasno pokazuje ze wbrew czarnym wizjom co niektorych, ta karuzela jeszcze dlugo bedzie sie krecic 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie