Vampyr

Vampyr

Fani wampirzego nie-życia nie mają lekko - kolejne gry w których wcielamy się w wampira nie wychodzą zbyt często, a gry do tego dodamy ambitniejszą fabułę wychodzi nam że pomiędzy Vampire The Masquerade: Bloodlines a Vampyr - obiektem tej recenzji minęło prawie piętnaście lat! Jak Vampyr sprawdza się na PlayStation 4? Tak sobie, a spragnionych szczegółów zapraszam głębiej.
2 komentarze do Vampyr

Loading

Tiny Troopers Joint Ops

Tiny Troopers Joint Ops

Małe ludziki z karabinami w dłoniach, zostają wysłane na terytorium wroga gdzie muszą wykonać misję, której nie powstydziłby się sam John Rambo. Pomimo tego, że śmierć dosięga kolejnych rekrutów nader często to cała gra utrzymana jest w groteskowym stylu. Pewnie posiadaczom 16stu bitów klimat wydaje się znajomy. “War never been so much Fun”? No nie tak do końca…

Loading

Shin Megami Tensei: Persona 4

Shin Megami Tensei: Persona 4

Shin Megami Tensei: Persona 3 była jedną z gier które mocno zamieszały na amerykańskim i europejskim rynku gier jRPG w czasach PlayStation 2. Czy kontynuacja na tym samym sprzęcie jedynie odcina kupony czy jednak zdołała podnieść poprzeczkę konkurencji? Zapraszam do recenzji.

Loading

Double Dragon III

Double Dragon III

Bimmy. Jeśli jest coś, co ludzie wiedzą o Double Dragon III: The Sacred Stones, to Bimmy-literówka podczas wprowadzenia do gry (dla wielu graczy), która humorystycznie zmienia imię głównego bohatera. Trzecia część na NES serii Double Dragon jest jednak czymś więcej niż tylko małym chichotem. Jest to pełna wyzwań przygoda z podróżowaniem po świecie, w której znajdziesz kilka fajnie wyglądających elementów. Nastąpiły pewne zmiany w porównaniu do poprzednich gier, ale nadal sprowadzają się one do uderzenia wielu ludzi w twarz.

Loading

Super Trench Attack

Super Trench Attack

Zdradziecka Czarna armia dokonała desantu na piękne plaże kontrolowane przez naszą dzielną Zieloną armię, niestety heroiczny wysiłek obrońców nie zdołał powstrzymać straszliwej machiny wojennej Czarnych. Dołącz do armii już dziś i pomóż chronić nasz piękny kraj!

Loading

Double Dragon

Double Dragon

Zajmująca się swoimi sprawami Marion, zostaję zaatakowana i porwana przez zbirów. Może jednak zachować spokój. Jednak nie dlatego, że kreskówkowe elementy wizualne nadają uprowadzeniu klimat Donkey Konga (nawet z ciosem w brzuch) – lecz dlatego, że jej chłopak jest zawodowym mistrzem sztuk walki, Billym Lee. Double Dragon jest portem gry z automatów o tej samej nazwie, w której nasz bohater wędruje przez cztery poziomy pełne zbirów, by uratować swoją ukochaną.

Loading

BomberMan

BomberMan

Bomberman w wersji NES jest znacznie ulepszonym portem oryginalnej gry z MSX i zasadniczo punktem wyjścia dla jednej z najbardziej klasycznych serii gier.

Loading

Deszczownik

Deszczownik na salonach

Większość czasu w 2019r. poświęciłem na kodowanie gry "Deszczownik", która właśnie rozpoczyna międzynarodową karierę…

Loading

Tecmo Bowl

Tecmo Bowl

W miarę jak Madden z każdym rokiem staje się coraz bardziej skomplikowany, nierzadko słyszy się starszych graczy tęskniących za dawnymi czasami, kiedy gry sportowe miały tylko kilka przycisków, ale wciąż były fajne. Jedną z takich gier była Tecmo Bowl, która wydaje się dziś absurdalnie prosta, ale imponująca jak na swój czas, ze względu na wciągającą rozgrywkę i oryginalne imiona zawodników i zespołów.

Loading

Najnowsze galerie: