Mario Party 2

Mario Party 2

Oto przed wami druga część znakomitej gry Mario Party zapewniającej rozrywkę całym rodzinom na długie zimowe wieczory. Ponieważ zasady gry nie uległy jakimś drastycznym zmianom w stosunku do części poprzedniej dlatego w opisie skupię się głównie na różnicach pomiędzy tymi grami.

Loading

Mario Party 3

Mario Party 3

Przedstawiam wam trzecią i ostatnią część trylogii Mario Party która ukazała się na konsolę Nintendo 64. Zasady są identyczne jak w dwóch poprzednich częściach, więc tych którzy nie wiedzą o co chodzi zapraszam do recenzji Mario Party , a w poniższym opisie skupię się głównie na różnicach pomiędzy grami.

Loading

Jak rozpoznawać gry - część 1 (GBA)

Jak rozpoznawać gry – część 1 (GBA)

Czy wiesz jak rozpoznać piracki kartridż od oryginału? Artykuł zawiera informacje o podziałach regionalnych gier, a także dokładne porównanie kartridży oryginalnych i pirackich.

Loading

Super Mario Land 2: 6 Golden Coins

Super Mario Land 2: 6 Golden Coins

W 3 lata po wydaniu świetnej platformówki jaką jest Super Mario Land Nintendo pokazało światu drugą odsłonę Mario na konsoli Game Boy.

Loading

Super Mario Land

Super Mario Land

Super Mario Land to jedna z pierwszych platformówek, która dostępna była na konsolę Game Boy. W grze wcielamy się w rolę tytułowego bohatera czyli Mario, a naszym zadaniem jest uratowanie porwanej księżniczki Daisy.

Loading

Mario Party

Mario Party

Mario Party to pierwsza gra z serii, która wzbudziła na Nintendo 64 najwięcej emocji w kategorii rozgrywki multiplayer. Wydawać by się mogło, że nie trzeba jej nikomu przedstawiać, ponieważ posiadanie przynajmniej jednej gry z tej serii jest niemal obowiązkiem dla każdego prawdziwego fana N64, jednak ostatnio otrzymałem kilka maili z zapytaniami o tą właśnie grę. Z uwagi na wielu świeżo upieczonych posiadaczy Nintendo 64, którzy szukają porządnych gier postanowiłem dokładniej opisać całą serię Mario Party.

Loading

Kirby's Dream Land

Kirby’s Dream Land

Kirby's Dream Land to pierwszy tytuł serii gier z unikalną postacią posiadającą zdolności latania i wciągania przeciwników. W odsłonie na konsolę Game Boy nie posiada jeszcze zdolności przejmowania umiejętności po połknięciu swoich wrogów. Postać przypomina kulkę z przyczepionymi dodatkowymi kończynami, która po wciągnięciu przeciwnika lub podczas latania zwiększa swoją objętość.

Loading

Kung'Fu Master

Kung’Fu Master

Kung'Fu Master to jedna z niewielu gier, którą mam od ponad 13 lat. Jest to także jeden z pierwszych tytułów, na którym udało mi się grać zanim kupiłem swojego pierwszego Game Boy'a. Może właśnie dlatego dostała takie noty a nie niższe.

Loading

Dexter's Laboratory: Robot Rampage

Dexter’s Laboratory: Robot Rampage

Mandark czyli odwieczny rywal Dextera, pragnąc zniszczyć naszemu bohaterowi jego laboratorium w perfidny sposób przeprogramował wszystkie roboty Dextera przeciwko niemu. Ich celem jest zniszczenie laboratorium i unicestwienie samego Dextera.

Loading

Happy Feet

Happy Feet

Happy Feet gra na Nintendo DS i na tym właściwie mógłbym zakończyć pisanie recenzji... no, ale pomału i od początku. Jest to gra, jak nie trudno się domyśleć na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule, który w polskich kinach premierę miał 1 grudnia 2006 r. Przyznam szczerze, że włączając tę grę nie spodziewałem się fajerwerków, ale liczyłem przynajmniej na dobrą zabawę. Fabuła gry jest oparta na podstawie wydarzeń mających miejsce w kreskówce, co doskonale obrazują nam wstawki filmowe między rozgrywkami. Są to wycięte sceny z filmu zawierające krótkie dialogi, które układają się w jedną całość.

Loading

Najnowsze galerie: