Luftrausers (PSN)

Luftrausers (PSN)

El Presidente, to ja twój uniżony sługa Penultimo. Przybyłem aby przedstawić ci raport bojowy od Helgi z pokładu U-Boota matki PlayStation 3 w sprawie projektu Luftrausers. Viva Tropico!

Anime Gaming Corner - Hi Score Girl

Anime Gaming Corner – Hi Score Girl

Ciekawy materiał video o chińskich bajkach (takich na "A") mających coś wspólnego z grami - nasz emerytowany redaktor "A" powinien być wniebowzięty (to pisałem Ja - Admin).

Ball Jacks

Ball Jacks

Była już kiedyś video recenzja na RetroAge? Nie było? No to już jest!

Obywatelu zrób sobie dobrze sam - część pierwsza

Obywatelu zrób sobie dobrze sam – część pierwsza

Jeśli chcesz robić w życiu „wielkie rzeczy” musisz zacząć robić „wielkie rzeczy” – o retro graniu i dzieleniu się pasją słów kilka…

Złoty Pixel 2020

Złoty Pixel 2018 – głosowanie

Wracając do tradycji z dawnych czasów, przywracamy nagrodę "Złoty Pixel".

Noworoczny Retro-kalendarz

Kalendarz Noworoczny 2019

Dawno, dawno temu, pewną tradycją na RetroAge było Noworoczne publikowania retro-growego kalendarza. Po dłuższej i nieplanowanej przerwie, z małym poślizgiem powracamy do tej tradycji, tym razem publikując aż dwa (ale niepełne) kalendarze.

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych, oraz wymarzonych retro-prezentów pod choinką życzy Redakcja RetroAge.

Hardware Pushers #2 - Strefa Mega Drive

Hardware Pushers #2 – Strefa Mega Drive

Spełniając jeden z postulatów RetroAge+ prezentujemy pierwszy materiał video o efektach graficznych, które teoretycznie nie powinny działać na Sega MegaDrive.

Shin Megami Tensei: Devil Summoner – Soul Hackers

Shin Megami Tensei: Devil Summoner – Soul Hackers

Fani uniwersum Megami Tensei nie mają łatwego życia - nie dość, że sama seria rozdzieliła się na tyle odnóg, że sam Atlus chyba się już we wszystkim pogubił to jeszcze dochodzi rozbicie na różne platformy, nie wspominając nawet o tym, że wiele starszych odsłon prawdopodobnie nigdy nie doczeka się tłumaczenia z języka japońskiego. Tym szczęśliwszy byłem, gdy okazało się że Shin Megami Tensei: Devil Summoner – Soul Hackers doczeka się wydania w USA na Nintendo 3DS.