Artykuły Wystawa konsol w Koblenz [Niemcy]

Opis i zdjęcia najlepszej wystawy muzealnej jaką widziałem. W muzeum w Koblenz można przyjrzeć się, dotknąć, a nawet pograć na retro konsolach.

Gimiak 13 sierpnia 2006 brak komentarzy 3391 odsłon

Recenzje Wario Land 4

W dżungli została odnaleziona starożytną piramidę, nasz bohater Wario przeczuwając skarby, złotko, monety (...) postanowił się jej bliżej przyjżeć. Grę zaczynamy od planszy instruującej nas co Wario potrafi. Następnie do wyboru mamy 4 duże etapy po 5 plansz każdy. Na końcu każdego etapu czeka nas do pokonania boss.

Gimiak 08 sierpnia 2006 brak komentarzy 2751 odsłon

Recenzje Top Gear Rally

Wyścigi rajdowe to mój ulubiony typ ścigałek. Podczas gry ścigamy się na różnych trasach, w różnych warunkach pogodowych (deszcz, śnieg, upał słoneczny, chmurzyska itp.).

Gimiak 08 sierpnia 2006 brak komentarzy 1621 odsłon

Recenzje Advance Wars: Dual Strike

Po wojnach z Black Hole Army w Cosmo Land i Micro Land Andy, Nell i inni CO myśleli, że już więcej nie spotkają swojego wroga i ludzie w końcu będą mogli żyć w pokoju. Były to złudne marzenia gdyż Black Hole Army zaczęła swoją inwazję na kontynent Omega Land. Zdumieniem dla naszych bohaterów była bardzo szybka reaktywacja wojsk wroga.

Gimiak 22 lipca 2006 brak komentarzy 1978 odsłon

Recenzje Meteos

Dzięki współpracy Tetsuya Mizuguchi [twórcy Sega Rally, Space Channel 5 podczas pracy dla Segi] oraz Masahiro Sakurai [Kirby i Super Smash Bros. - Hal Laboratory Inc.] powstała świetna, między galaktyczna gra logiczna.

Gimiak 07 lipca 2006 brak komentarzy 1451 odsłon

Artykuły Nintendo Feel Tour 2006

1 i 2 lipca 2006 do Bochum w Niemczech zawitał truck Nintendo. Zaparkowany został w strategicznym miejscu czyli obok stadionu VfL.

Gimiak 05 lipca 2006 brak komentarzy 1699 odsłon

Recenzje Kirby Power Paintbrush

Gra znana jest także pod tytułami: Kirby: Cursed Canvas [US], Touch! Kirby Mahou no Efude (JPN), a takżeKirby Power Paintbrush [EU]. Jest to 3 odsłona Kirbiego w kulistej postaci. Poprzednio mogliśmy nim sterować w Kirby's Dream Course na konsoli Super NES i w Kirby Tilt 'N' Tumble na konsoli Game Boy Color.

Gimiak 30 czerwca 2006 brak komentarzy 1342 odsłon

Recenzje [Multi Screen] Donkey Kong

Naszym zadaniem jest uratowanie księżniczki, która została porwana przez niedobrego Donkey Kong'a. Aby go pokonać należy wspiąć się na sam szczyt, przeskakując nad beczkami i złapać wiszące na haku przedmioty. Gra nie ma końca, poziom trudności wzrasta wraz z każdym zdobytym przedmiotem.

Gimiak 11 czerwca 2006 2 komentarze 1952 odsłon

Recenzje Donkey Konga

Donkey Konga to pierwsza gra, która obsługuje Bongos Controller. Gra dostępna jest pojedynczo oraz w zestawie z bongosami. Do gry możemy użyć również normalnego pada, ale nie daje on tyle przyjemności co granie bongosami.

Gimiak 27 maja 2006 1 komentarz 2436 odsłon

Recenzje Kirby and the Amazing Mirror

Wysoko nad krainą Dream Land leży miejsce zwane "Mirror World". W tym dziwnym i pięknym miejscu lustra mają moc spełniania odbitych w nich marzeń. Niedawno, lustra zaczęły spełniać tylko te "złe rzeczy" i kraina Mirror World zmieniła się na złą. Kiedy Meta Knight spostrzegł co się stało, momentalnie ruszył na pomoc krainie luster.

Gimiak 25 maja 2006 brak komentarzy 1745 odsłon
Ładowanie