Recenzje Reunion

W XXVII wieku w wyniku dynamicznego rozwoju technologicznego, kolonizacja kosmosu jest na wyciągnięcie ręki. Na ziemi dochodzi jednak do zamieszek, a w wyniku buntu zostaje obalony rząd światowy. Wszechogarniający chaos i bezprawie dla wielu jest nie do zaakceptowania. Załoga nowoczesnego statku badawczego Explorer-2, wraz z grupą śmiałków wymyka się z zamieszania i wyrusza w kosmos. Po wielu latach podróży, gdzieś w odległym zakątku wszechświata, udaje się w końcu odnaleźć miejsce nadające się do życia. Uszkodzony statek resztką mocy dolatuje na miejsce i założona zostaje nowa kolonia. Rozpoczyna się walka osadników o przeżycie na Nowej Ziemi.

Axi0maT 20 lutego 2021 6 komentarzy 149 odsłon

Recenzje Limbo

Duńskie studio Playdead trzyma się zasady by wydawać gry stosunkowo rzadko, ale za to każda z nich ma stać się małym hitem. Tworząc swoją pierwszą grę - Limbo, weszli przebojem na rynek gier i za chwilę dzięki poniższej recenzji zrozumiecie na czym polega jej fenomen.

Axi0maT 25 stycznia 2021 4 komentarze 100 odsłon

Recenzje Vampyr

Fani wampirzego nie-życia nie mają lekko - kolejne gry w których wcielamy się w wampira nie wychodzą zbyt często, a gry do tego dodamy ambitniejszą fabułę wychodzi nam że pomiędzy Vampire The Masquerade: Bloodlines a Vampyr - obiektem tej recenzji minęło prawie piętnaście lat! Jak Vampyr sprawdza się na PlayStation 4? Tak sobie, a spragnionych szczegółów zapraszam głębiej.

kolo 13 grudnia 2020 2 komentarze 78 odsłon

Recenzje Tiny Troopers Joint Ops

Małe ludziki z karabinami w dłoniach, zostają wysłane na terytorium wroga gdzie muszą wykonać misję, której nie powstydziłby się sam John Rambo. Pomimo tego, że śmierć dosięga kolejnych rekrutów nader często to cała gra utrzymana jest w groteskowym stylu. Pewnie posiadaczom 16stu bitów klimat wydaje się znajomy. “War never been so much Fun”? No nie tak do końca…

Axi0maT 01 grudnia 2020 2 komentarze 115 odsłon

Recenzje Shin Megami Tensei: Persona 4

Shin Megami Tensei: Persona 3 była jedną z gier które mocno zamieszały na amerykańskim i europejskim rynku gier jRPG w czasach PlayStation 2. Czy kontynuacja na tym samym sprzęcie jedynie odcina kupony czy jednak zdołała podnieść poprzeczkę konkurencji? Zapraszam do recenzji.

kolo 19 października 2020 brak komentarzy 81 odsłon

Recenzje Double Dragon III

Bimmy. Jeśli jest coś, co ludzie wiedzą o Double Dragon III: The Sacred Stones, to Bimmy-literówka podczas wprowadzenia do gry (dla wielu graczy), która humorystycznie zmienia imię głównego bohatera. Trzecia część na NES serii Double Dragon jest jednak czymś więcej niż tylko małym chichotem. Jest to pełna wyzwań przygoda z podróżowaniem po świecie, w której znajdziesz kilka fajnie wyglądających elementów. Nastąpiły pewne zmiany w porównaniu do poprzednich gier, ale nadal sprowadzają się one do uderzenia wielu ludzi w twarz.

Jedah 22 września 2020 2 komentarze 114 odsłon

Recenzje Super Trench Attack

Zdradziecka Czarna armia dokonała desantu na piękne plaże kontrolowane przez naszą dzielną Zieloną armię, niestety heroiczny wysiłek obrońców nie zdołał powstrzymać straszliwej machiny wojennej Czarnych. Dołącz do armii już dziś i pomóż chronić nasz piękny kraj!

kolo 17 września 2020 2 komentarze 68 odsłon

Recenzje Double Dragon

Zajmująca się swoimi sprawami Marion, zostaję zaatakowana i porwana przez zbirów. Może jednak zachować spokój. Jednak nie dlatego, że kreskówkowe elementy wizualne nadają uprowadzeniu klimat Donkey Konga (nawet z ciosem w brzuch) – lecz dlatego, że jej chłopak jest zawodowym mistrzem sztuk walki, Billym Lee. Double Dragon jest portem gry z automatów o tej samej nazwie, w której nasz bohater wędruje przez cztery poziomy pełne zbirów, by uratować swoją ukochaną.

Jedah 07 sierpnia 2020 2 komentarze 98 odsłon

Recenzje Bomberman

Bomberman w wersji NES jest znacznie ulepszonym portem oryginalnej gry z MSX i zasadniczo punktem wyjścia dla jednej z najbardziej klasycznych serii gier.

Jedah 18 lipca 2020 5 komentarzy 151 odsłon

Newsy Deszczownik na salonach

Większość czasu w 2019r. poświęciłem na kodowanie gry "Deszczownik", która właśnie rozpoczyna międzynarodową karierę...

tbxx 16 lipca 2020 brak komentarzy 125 odsłon
Ładowanie