Recenzje Re-Volt

Re-Volt - wyścigi małych elektronicznych samochodzików sygnowane logiem Acclaim kojarzącym się chociażby z doskonałą serią Turok. Jak gra wypada na tle dość mocnej konkurencji - flagowych pozycji od Nintendo i Rareware jakimi są Mario Kart 64 oraz Diddy Kong Racing? Zapnijcie pasy - cofamy się do lat wczesnego dzieciństwa. Ok.... Co my tu mamy....

Q@sor 11 kwietnia 2021 8 komentarzy 158 odsłon

Newsy Złoty Pixel 2020

Z małym opóźnieniem startujemy z głosowaniem w plebiscycie "Złoty Pixel" za rok 2020.

Redakcja 10 kwietnia 2021 brak komentarzy 62 odsłon

Artykuły 5->10->15

"Że co? Że jak? No, właśnie, 5-10-15, zaraz się zacznie, zaraz się zacznie. Koty za płoty, kto nie ma ochoty. Już nie czekamy, już zaczynamy. Start, start, start!"

tbxx 10 kwietnia 2021 3 komentarze 74 odsłon

Recenzje Luigi's Mansion

Mario to postać kojarzona z branżą gier niemal światowo, nawet przez osoby nie interesujące się tą branżą rozrywki. Włodarze Nintendo zaczynając szóstą generacje konsol, postawili jednak na postać będącą dotychczas w cieniu tej ikony, na jego brata - Luigiego. Ten odziany dla odróżnienia w zielony strój, wąsaty bliski krewny miał od tej chwili szukać swojego brata w nawiedzonym domu. Przed wami recenzja Luigi’s Mansion na Nintendo Gamecube.

StormS 05 kwietnia 2021 6 komentarzy 219 odsłon

Recenzje 40 Winks

„Move over Mario…” Nintendo Official Magazine, June ’99 Published by EMAP. Pojawienie się pogromcy „Super Mario 64” na N64 nie powinno nikogo dziwić. Sęk w tym, że powyższy cytat ukazał się na okładce amerykańskiego wydania „40 Winks” – gry, która przez bardzo długi czas była pozycją ekskluzywną dla platformy Sony PlayStation.

tbxx 01 kwietnia 2021 5 komentarzy 104 odsłon

Recenzje Driver

Dobrych parę lat temu, kiedy nikt jeszcze nie słyszał o GameCube, PlayStation 2, czy tym bardziej o X-box, na dobrego poczciwego szaraka ukazał się tytuł pod jakże wiele mówiącą nazwą - Driver. Gra jak na tamte czasy wprowadzała mnóstwo innowacji – wielkie miasto w prawdziwym 3D (GTA2 mogło się schować), szaleńcze pościgi policyjne po zatłoczonych ulicach, wydawca mający na swoim koncie taką pozycję jak Destruction Derby – jednym słowem to nie mogło nie wypalić. Jakiś czas potem Infogrames rozpoczęło pracę nad konwersją Driver`a na przenośną konsolkę Nintendo. Przyznam osobiście, że gra z "dużej konsoli" wyrwała parę dni (i nocy) z mojego życiorysu, więc z ciekawością, i pewną obawą włączyłem gierę na moim przenośnym, zielonym cudeńku.

Q@sor 29 marca 2021 3 komentarze 92 odsłon

Recenzje Reunion

W XXVII wieku w wyniku dynamicznego rozwoju technologicznego, kolonizacja kosmosu jest na wyciągnięcie ręki. Na ziemi dochodzi jednak do zamieszek, a w wyniku buntu zostaje obalony rząd światowy. Wszechogarniający chaos i bezprawie dla wielu jest nie do zaakceptowania. Załoga nowoczesnego statku badawczego Explorer-2, wraz z grupą śmiałków wymyka się z zamieszania i wyrusza w kosmos. Po wielu latach podróży, gdzieś w odległym zakątku wszechświata, udaje się w końcu odnaleźć miejsce nadające się do życia. Uszkodzony statek resztką mocy dolatuje na miejsce i założona zostaje nowa kolonia. Rozpoczyna się walka osadników o przeżycie na Nowej Ziemi.

Axi0maT 20 lutego 2021 6 komentarzy 152 odsłon

Recenzje Limbo

Duńskie studio Playdead trzyma się zasady by wydawać gry stosunkowo rzadko, ale za to każda z nich ma stać się małym hitem. Tworząc swoją pierwszą grę - Limbo, weszli przebojem na rynek gier i za chwilę dzięki poniższej recenzji zrozumiecie na czym polega jej fenomen.

Axi0maT 25 stycznia 2021 4 komentarze 102 odsłon

Recenzje Vampyr

Fani wampirzego nie-życia nie mają lekko - kolejne gry w których wcielamy się w wampira nie wychodzą zbyt często, a gry do tego dodamy ambitniejszą fabułę wychodzi nam że pomiędzy Vampire The Masquerade: Bloodlines a Vampyr - obiektem tej recenzji minęło prawie piętnaście lat! Jak Vampyr sprawdza się na PlayStation 4? Tak sobie, a spragnionych szczegółów zapraszam głębiej.

kolo 13 grudnia 2020 2 komentarze 82 odsłon

Recenzje Tiny Troopers Joint Ops

Małe ludziki z karabinami w dłoniach, zostają wysłane na terytorium wroga gdzie muszą wykonać misję, której nie powstydziłby się sam John Rambo. Pomimo tego, że śmierć dosięga kolejnych rekrutów nader często to cała gra utrzymana jest w groteskowym stylu. Pewnie posiadaczom 16stu bitów klimat wydaje się znajomy. “War never been so much Fun”? No nie tak do końca…

Axi0maT 01 grudnia 2020 2 komentarze 117 odsłon
Ładowanie