RecenzjeFolklore

„Folklore” to jedna z wczesnych propozycji serwowanych przez nową wówczas konsole Sony Playstation 3. Jej bohaterowie będąc na tropie morderstw będą musieli szukać śladów nawet w zaświatach.

StormS 09 lipca 2019 1 komentarz 59 odsłon

NewsyRaport z pola boju - Luty - Czerwiec 2019

Ha! Nikt nie spodziewał się raportu z placu boju! A to nie jedyna niespodzianka w tym wpisie, więcej w rozwinięciu...

kolo 02 lipca 2019 brak komentarzy 34 odsłon

ArtykułyResident Evil Sega Mega Drive demake - wywiad

Zapraszam na wywiad z jednym z twórców demake Resident Evil 1 na Sega Mega Drive. To może być całkiem spory hit dla posiadaczy tej konsoli. Osobiście liczę, że Capcom da studiu zielone światło i pozwoli wydać „Bio Evil” w przyszłości w formie fizycznych kartridży. Obecnie chłopaki ruszyli z kampanią gry „Foxyland” na Indiegogo.

Snow8lind 30 czerwca 2019 1 komentarz 206 odsłon

RecenzjeGalaxian

Dawno, dawno temu w nie tak odległej galaktyce, bo naszej, żył sobie nijaki Tomohiro Nishikado. Ów pan w 1978 roku stworzył dzieło, które całkowicie zrewolucjonizowało rynek gier wideo. Tytuł wyprodukowany na zlecenie firmy Taito będący jednym z największych dzieł w historii elektronicznej rozrywki. Mowa o Space Invaders, grze, w której sterując naziemnym działem, strzelało się do zbliżających się ku Ziemi kolejnych fal złowrogich obcych. Tytuł osiągnął sukces dzięki nowatorskiej mechanice (był między innymi pierwszą grą, której celem było zdobycie możliwie jak największego wyniku punktowego) i świetnej, jak na swoje czasy, oprawie graficznej.

Jedah 25 czerwca 2019 5 komentarzy 86 odsłon

RecenzjeBetrayer

Recenzje tej gry zacznę od postawienia bardzo prozaicznego pytania: Jak w ogóle sklasyfikować ten tytuł? Czy jest to typowa gra z gatunku FPS, czy może raczej gra przygodowa z elementami strzelanki, a może idąc dalej w gdybaniach, może to survival horror. Odpowiedź nie jest jednoznaczna i to od Nas, czyli graczy, zależy do jakiego gatunku przypiszemy tą grę, ponieważ ważne będzie nasze podejście do tego tytułu. Co i jak dokładnie... jeśli Was interesuje drodzy Czytelnicy to zapraszam do recenzji.

Misza 03 czerwca 2019 1 komentarz 64 odsłon

RecenzjeWWF WrestleMania Challenge

Panie i Panowie!!! Przed nami walka wieczoru!!! W lewym narożniku recenzent ze stajni Retroage, pogromca wielu starych gier, Jedah!!! Jego przeciwnikiem będzie pochodzący prosto z Ljn, tytuł wydany na konsolę NES, WWF Wrestlemania Challenge!!! Llleeeet’s get ready to ruuuumbleeeeeeeeeeee!!!!

Jedah 28 maja 2019 brak komentarzy 50 odsłon

RecenzjeDonkey Kong

   Donkey Kong to postać, której chyba żadnemu fanowi gier wideo nie jest obca. Na początku lat 80 – tych była prawdziwym hitem salonów gier. Nic więc dziwnego, że wraz ze wzrostem popularności konsol i komputerów domowych, niesforny goryl został przeportowany na niezliczone ilości maszyn do grania. Jedną z nich był, mający premierę w 1983 roku, Famicom. Właśnie ta wersja Donkey Konga będzie tematem mojej recenzji.

Jedah 28 kwietnia 2019 3 komentarze 81 odsłon

RecenzjeBlack Knight Sword (PSN)

Choć na PlayStation 3 wbrew pozorom nie brakuje platformerów to bardzo niewielu twórców zdecydowało się na przygotowanie gry z wymagającym poziomem trudności. Tym bardziej zapraszam do recenzji najbardziej zwariowanej gry w tym elitarnym gronie. Proszę państwa, oto Black Knight Sword.

kolo 28 kwietnia 2019 2 komentarze 50 odsłon

RecenzjePinball

Pinballe zawsze cieszyły się sporą popularnością w salonach gier. Nic więc dziwnego, że z czasem przeniesiono je do domów w formie gier wideo. Oczywiście nie mogą się one mierzyć z prawdziwymi maszynami ale ciągle potrafią wspaniale bawić na swój sposób.

Jedah 28 kwietnia 2019 3 komentarze 55 odsłon

ArtykułyPanowie (i Panie)! Pijemy trzynasty raz.

O pechowej trzynastce, zwijaniu interesu, kolegach oraz prosiakach słów admina kilka.

tbxx 10 kwietnia 2019 9 komentarzy 170 odsłon
Ładowanie