Wireless Kramer Striker Guitar Controller

PlayStation 2

Utworzono: 3 lutego 2008
Autor: Gimiak
Odsłon:

3753

W ostatnim czasie seria Guitar Hero cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Postanowiłem bliżej przyjrzeć się gitarze Kramer Striker, którą otrzymujemy wraz z zakupem gitary z grą. Guitar Hero III: Legends of Rock dostępny jest na konsole Wii, PlayStation2, PlayStation3 i Xbox360.
Strikera otrzymamy tylko przy zakupie GHIII na PS2, na pozostałe konsole w zestawie znajduje się wersja Gibson Les Paul.

Wireless Kramer Striker Guitar Controller to oficjalny kontroler do gry Guitar Hero III: Legends of Rock dostępnej m.in. na konsolę Sony PlayStation2. Bezprzewodowa gitara Gibson Les Paul przeznaczona jest dla konsol Wii, Xbox360 i PlayStation3, na które także dostępna jest gra Guitar Hero III w zestawie z kontrolerem.

Omawiany model jest kopią gitary Striker produkowanej przez firmę Kramer w okresie 1970 – 1990. Obecnie Kramer jest oddziałem Gibson Guitar Corporation.

Kupując zestaw gry z gitarą otrzymujesz następujące elementy:
- bezprzewodowa, składana (gryf i korpus) gitara Kramer Striker, będąca kontrolerem gry;
- pudełko z grą Guitar Hero 3: Legends of Rock;
- pasek do gitary;
- naklejki;
- 2 baterie – gitara zasilana jest dwoma paluszkami AA;
- nadajnik, umieszczany w konsoli.

Pierwsze co należy zrobić, to włożyć gryf w korpus. Kolejnym krokiem jest włożenie baterii, a następnie przestawienie włącznika na „1”. Pozostaje już tylko umieszczenie odbiornika w konsoli i wciśnięcie przycisku, który się na nim znajduje, w celu odnalezienia fal gitary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie