RetroAge Akcesorium, Game Boy Advance Dragon GBA SP Crystal Protect Case
AkcesoriumGame Boy Advance

Dragon GBA SP Crystal Protect Case

Loading

Zapewne każdy posiadacz konsoli Game Boy Advance SP zetknął się z problemem zadrapań powstających na obudowie jego konsolki. Jest to bodajże największa wada tego urządzenia i wydaje się oczywistym, że prędzej czy później każdy użytkownik który dba o swój sprzęt, zakupi dla swojego kieszonkowego gadżetu jakiś pokrowiec. Opisywany w tym artykule ochraniacz Crystal Protect Case jest z całą pewnością jednym z bardziej interesujących akcesoriów dla GBA SP .

Crystal Pocket Case jest w całości wykonany z przeźroczystego silikonowego tworzywa zapewniając bezpieczeństwo konsolce, jednocześnie nic nie ujmując jej z atrakcyjnego wyglądu. W przeciwieństwie do pokrowców, które służą do przechowywania konsoli, opisywany ochraniacz pozostaje na GBA SP przez cały czas jego użytkowania (nie ściąga się go kiedy chcemy zagrać). Crystal Pocket Case zakłada się na zewnętrzną część konsoli i do jego przytrzymania wykorzystywane są wcięcia w obudowie GBA SP (np. w miejscu gdzie wkręcane są śrubki) w które wtykane są mocowania. Warto zauważyć, że dzięki ochraniaczowi Game Boy Advance SP nabiera innego kształtu. Wiele osób które dotychczas narzekało na to, że konsolka jest za wąska lub zbyt cienka, co bywa męczące przy dłuższym graniu, teraz powinno być w pełni usatysfakcjonowanych. Crystal Pocket Case dla GBA SP posiada szereg wcięć umożliwiających łatwy dostęp do włącznika czy też regulatora głośności. Do pokrowca dołączana jest również niewielka smycz, która może przydać się potencjalnemu użytkownikowi jeśli tylko lubi takie dodatki przy swoim handheldzie. Jedyna wada jak nasuwa się na myśl to uniemożliwienie korzystania z niektórych akcesoriów zewnętrznych spowodowane zmiana kształtu obudowy samej konsolki. Większość nakładek jak lupki czy przystawki do wygodniejszego grania mogą być w tym momencie bezużyteczne.

Podsumowując ochraniacz Crystal Protect Case jest tani, solidnie wykonany i przede wszystkim wygodny. Warto wydać niecałe 10 pln na ten prosty ale jakże użyteczny gadżet, który zapewni naszemu Game Boy Advance SP „wieczną młodość”.

Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.