Donkey Kong Jungle Beat

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: Ukukuki » 2009-03-18, 12:52

Ja ukończyłem Half-Life 2 za pierwszym posiedzeniem , 12h :P .
Famicom!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: Axi0maT » 2009-03-18, 12:59

Ja m.in Area 51 tez zaliczylem za pierwszym podejsciem... w niecale 10h :)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: ramzes64 » 2009-03-19, 20:19

Właśnie zrobiłem ten drugi świat z tym morsem - ojojojjjj - tak sie chyba nigdy nie namachalem :D ... fajnie by bylo nakrecic jakis filmik jak tam napierdzielam w bebny ;D

w sumie pogralem 10minut (dwa razy, bo powtarzałem aby zdobyc zloto)... za pierwszym razem mialem cos ponad 800bananow ale jeszcze sie nie lapalem chyba ... a za drugim ponad 900 (kazda sesja po jakies niecale 5minut) - no i mi wystarczy grania na dzis :angel:

meczaca gra - ale fajna - na pewno lepsza dla mnie niz Donkey Konga (bo za grami muzycznymi nie przepadam - a tu jakis mini sens ta gra dla mnie ma)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: mrSin » 2009-03-19, 22:18

Również dziś zaliczyłem sesyjkę w DK, jestem nieco dalej gdyż odblokowałem trzecie królestwo. Generalnie póki co im dalej tym fajniejsze pomysły na nowe levele. Niestety ta uwaga nie tyczy się Bossów, którzy stworzeni są na podstawie zestawu schematów.

Zgadzam się z przedmówcą, Donky Konga do Jungle Beat'a nie ma startu. Warto było zaopatrzyć się swego czasu w Bongosy :smile:

Awatar użytkownika
Shadowpl
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 306
Rejestracja: 2008-12-22, 23:04
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: Shadowpl » 2009-03-30, 13:41

Orientujecie się ile było gier na gc na bongosy? I przy okazji czy gdzies można jeszcze dkjb dostac?
Dzis przyszły moje bongosiki, stan db(po prostu używane) plus gra donkey konga ale nie wiem czy na dlugo starczy;p 71zl za taki zestawik to chyba nie duzo

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: ramzes64 » 2009-03-30, 15:37

na bongosy sa chyba 4gry?
Donkey Konga
Donkey Konga 2
Donkey Konga 3 (ona chyba w europie juz nie byla wydana?)
Donkey Kong Jungle Beat

wiec w sumie nie uzo - tak mi sie wydaje ze to wszystko?

* ostatnio sobie myślałem, ze ludzie narzekają na takie WiiFit (balance board) ze malo gier bedzie to wykorzystywało, no ale przeciez jest juz wiecej gier wykorzystujacych wage niz te bebenki.

Wracajac do bongosów - gry muzyczne nie sa moimi ulubionymi - wiec Donkey Konga troche sie pobawilem i wystarczylo mi - w sumie moze gralem z 4h

Jesli chodzi o Jungle Beat - to jest to fajna gra - platformowka i mi lepiej sie gra na tych bebnach wlasnie w ta gre. Ciekawe sterowanie bebenkami.

Wczoraj przeszedlem juz czwarty level (na zlotka) dzis chyba odpale sobie piaty (razem jest chyba 8)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: mrSin » 2009-03-31, 07:20

Niestety faktycznie tylko cztery gry obsługują bongosy ( tylko 3 w PAL ), wielka szkoda. Bębenki mają potencjał tylko że nieco za późno pojawiły się na rynku aby coś zwojować. Pamiętam, że pod koniec życia GC zapowiedziano jeszcze jakieś tytuły ale niestety żaden z nich się nie pojawił.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: ramzes64 » 2009-03-31, 15:38

Wczoraj ukonczylem piaty level (na zloto) - jeszcze tylko trzy ... fajne są walki z bosem ... odpalilem sobie tez drugi level (ten zimowy co sie zaczyna na jakims morswinie czy czyms takim) - to jest chyba jak narazie najbardziej wymagajacy napierdzielania w bebny poziom - ale FAJNIE SIE TAK NAPIERDZIELA (jak najszybciej) ;) ahhh - wyzyc sie mozna

gre trzeba sobie dawkowac, jeden level w jeden dzien ... za pierwszym razem nie udaje mi sie uzyskac zlota, wiec powtarzam (dwie sesje po 6min) , ewentualnie jeszcze mozna odplic trzeci raz - a pozniej rece juz bola, albo sa takie nijakie (bo oklaskane).

Gra wydaje sie byc krotka - no ale fajna musze powiedziec i ciekawa.

Ten zimowy level wymaga MEGA klepania jak najszybciej w bebny ... a pozniej to juz takie lazenie (mozna powiedziec ze strategiczne troche, aby jak najwiecej bananow uzyskac combo'sami). W piatym swiecie jest chyba tez zimowy level i kawalek znow na tym zwierzaku.

w sumie jak narazie - to najbardziej podoba mi sie ten moment na tym czyms - napierdzielam z calych sil w prawy beben, jak chem skoczyc to w oba, a jak zrobic "fale uderzeniową" to klaszcze - to polaczenie najbardziej mi sie podoba ;D
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: Axi0maT » 2009-03-31, 20:19

ramzes64 pisze:Donkey Konga 3 (ona chyba w europie juz nie byla wydana?)
Tylko w Japonii zostal wydany, wiec nawet amerykanie musieli obejsc sie ze smakiem .

Awatar użytkownika
NeYo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2009-03-01, 20:52

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: NeYo » 2009-04-02, 23:13

Da się grać w tą platformówkę bez bongosów ??

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: ramzes64 » 2009-04-02, 23:47

w sumie nie sprawdzalem - jak nie zapomne to w weekend dopiero sprawdze (dobre pytanie) ... w Donkey Konga dalo sie grac na padzie, wiec moze i tu tez - ALE JAKOS NIE WIDZI MI SIE TO.

Ta gra jest do KLEPANIA W BEBNY ... jesli mialbym grac przechylając galke - to caly urok pryska, podskok walac w oba bebny musialbym wcisnac dwa przyciski naraz? ... a klaskanie ze niby jak? - hmmm
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: Axi0maT » 2009-04-03, 06:35

NeYo pisze:Da się grać w tą platformówkę bez bongosów ??
Dokladnie tak jak pisze ramzes.
ramzes64 pisze:Ta gra jest do KLEPANIA W BEBNY ... jesli mialbym grac przechylając galke - to caly urok pryska
Nawet jesli da sie grac w ta gre za pomoca pada to zepsujesz sobie w ten sposob klimat. Ja czasem tak pogrywam w Donkey Konga jak jest u mnie imprezka - 3 osoby na bebnach, a ja na padziku... zero przyjemnosci. Granie raczej tylko dla samego faktu ze gra 4 graczy. Zabawa = 0.

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: tbxx » 2009-04-03, 07:04

Da się grać w tą platformówkę bez bongosów ??
Tak, da się. Min. tak powstał filmik z Jungle Beat na stronie. Ale nie polecam, gra sie bardzo niewygodnie i zatraca się cały klimat gry.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: ramzes64 » 2009-05-04, 17:04

zostal mi jeszcze ostatni level GRAPE KINGDOM (no chyba ze odblokuje sie cos jeszcze) ... narazie robie wszystko na zlote-Crest.

kazdy level praktycznie juz za drugim podejsciem da sie zaliczyc na zloto (wiecej od siebie nie wymagam)

* za cholere nie moge sobie wyobrazic sterowania na Wii - caly urok pryska (jesli dobrze widze po zamieszczonych nizej filmikach - to sterowanie wyglada tak, ze przyciskiem A sie skacze, gałką sie porusza DK'em, a machanie wiilotem służy tylko do walenia jak w bebny (jeszcze tylko klaskanie musze wylapac w jaki sposob rozwiazali)

http://www.youtube.com/watch?v=3YeuIJ8F ... PL&index=8

http://www.youtube.com/watch?v=sA5MvQ6_YSo - na Wii dodali jakies levele - bo wielu miejsc nie kojarze ;/ ...

gra wyglada fajnie, gdyby zrobili cos podobnego jak te stare Donkey Kong Country, ale teraz w tym wykonaniu (graficznym - cos ala Yoshi Story z N64) - to bylaby ciekawa gra 2D ... bo i DK'ej wajnie wyglada, tla sa ciekawe - gdyby tylko dluzsza byla, lub sterowanie odbywaloby sie normalnie na padzie (jak skoncze cala gre - wtedy sprawdze jak samym padem sie gra)

* bo czasem lepiej wyglada, niz sie gra, no i krotko niestety

EDIT: 2009.05.04 - 18:05

kurde - myslalem ze 8 level to ostatni, a jednak nie - odblokowaly mi sie kolejne - wiec juz 12 bedzie - a coś przypuszczam, że później jeszcze coś sie odblokuje - a więc myślałem że już koniec, a gram dalej :)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Jungle Beat

Post autor: ramzes64 » 2009-10-01, 17:13

recenzja: Donkey Kong Jungle Beat - dla zainteresowanych
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ