Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Awatar użytkownika
jaruczek1
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 59
Rejestracja: 2006-11-30, 19:24
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Kontakt:

smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: jaruczek1 » 2007-02-23, 12:20

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=31673
Pozegnania nadszedl czas :( a ja i tak sprzedaje mojego :twisted:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: Axi0maT » 2007-02-23, 12:54

I bardzo dobrze ze zakonczono produkcje. W koncu konsola przeszla do Retro i moge spokojnie dorzucic ja do swojej kolekcji. Juz kilka dni temu doszly mnie sluchy o tej decyzji Nintendo wiec od razu z radoscia zakupilem GameCube :D Wlasnie czekam na paczuszke :evil:

Lien
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 271
Rejestracja: 2006-08-06, 13:18

Re: smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: Lien » 2007-02-23, 13:20

jaruczek1 pisze:http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=31673
Pozegnania nadszedl czas :( a ja i tak sprzedaje mojego :twisted:
Zaraz tam sprzedaje...
To, ze konsola juz nie jest produkowana wcale nie znaczy, ze nie beda na nia wychodzic gry, co prawda niewiele, ale zawsze..

Inna strona medalu jest to, ze wszystko bedzie taniec( tak jak juz to zostalo w tym linku napisane). GC moze nie posiada wielkiej biblioteki, ale wyszlo dosc sporo typowych 'musthave'
W ktore poprostu trzeba zagrac :P :P
Hell was full so I came back

Awatar użytkownika
jaruczek1
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 59
Rejestracja: 2006-11-30, 19:24
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Kontakt:

Re: smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: jaruczek1 » 2007-02-23, 13:41

Lien pisze: Zaraz tam sprzedaje...
/reklama mode on zerknij do dzialu GameCube podalem tam link do mojej aukcji /reklama mode off

:D

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: soberpl » 2007-02-23, 14:16

Tez slyszalem te 'rewelacje' kilka dni temu i szczerze mowiac nie przejmuje sie za bardzo. Jestem 'swiezym' posiadaczem GC i zostalo mi tyle swietnych gier do zaliczenia, ze na brak nie moge narzekac.

Lien
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 271
Rejestracja: 2006-08-06, 13:18

Re: smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: Lien » 2007-02-23, 15:25

jaruczek1 pisze:
Lien pisze: Zaraz tam sprzedaje...
/reklama mode on zerknij do dzialu GameCube podalem tam link do mojej aukcji /reklama mode off

:D
Chyba mnie nie zrozumiales, wiem dobrze, ze Twoj GC poszedl pod mlotek.
Napisalem, ze kiedy konsola "zdechnie" to nie nalezy jej sie od razu pozbywac..No, ale co kto woli..
Hell was full so I came back

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: Inlagd sill » 2007-02-23, 15:38

Czyli GameCube oficjalnie stal sie konsola retro. :wink:

Przy okazji: GBA (Micro, SP) jeszcze produkuja, prawda?
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Boodyn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-18, 23:38

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: Boodyn » 2007-02-23, 16:47

Zaluje troche ze nigdy nie mialem GC i juz pewnie nie bede mial bo co prawda na Wii nie ma problemu z grami od GC to i tak fajnie by bylo miec tosterek :D

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2007-02-23, 17:15

GC konsola retro? 'Retrem' pelnym jak dla mnie nawet PSX nie jest (middle-retro x). A co dopiero GameCube? Ze to staroc dla wyjadaczy to beda mogly powiedziec dopiero nasze dzieci... moze mam dziwne zdanie, albo po prostu inaczej rozumiem pojecie 'retro'.

W kazdym razie, GC jaral mnie od zawsze. Mialem go sobie kupic zamiast PS2, ale z racji na suppourt growy (brak GTA, tylko jeden Burnout na GC - wtedy nie mialem jakiegos wielkiego pojecia o konsolach, dopiero wchodzilem w temat, te gry byly dla mnie wrecz wyznacznikiem lajtowosci danego sprzetu) wybralem Czarnule. A i tak na niej nie gram, od ponad pol roku nawet jej na chacie nie mam...

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: Inlagd sill » 2007-02-23, 19:33

Oldschoolowy dziad pisze:GC konsola retro? 'Retrem' pelnym jak dla mnie nawet PSX nie jest (middle-retro x). A co dopiero GameCube? Ze to staroc dla wyjadaczy to beda mogly powiedziec dopiero nasze dzieci... moze mam dziwne zdanie, albo po prostu inaczej rozumiem pojecie 'retro'.
Wydaje mi sie, ze problem lezy nie w czyimkolwiek zdaniu, tylko w braku jasnego i rozumianego w ten sam sposob przez wszystkich pojecia retro. Ja rozumiem je w prosty sposob: wszystko, co nie jest current (czytaj: nie jest juz produkowane), jest mniej lub bardziej retro. Kazdy inny podzial mowiacy o liczbie lat lub minionych generacji konsol wydaje mi sie zbyt sztuczny, zeby mnie do siebie przekonal.

Ciekawym glosem w tej sprawie jest artykul Setezera na Pantherze, z ktorym czesciowo sie zgadzam, a czesciowo nie, bo w pewnych miejscach probuje do zdefiniowania pojecia retro wyznaczyc owe sztuczne granice.

Artykul ten znajdziecie pod adresem: http://www.panthergames.ys.pl/readartic ... cle_id=266.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: froger3 » 2007-02-24, 06:24


Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: setezer » 2007-02-24, 08:58

Ciekawym glosem w tej sprawie jest artykul Setezera na Pantherze, z ktorym czesciowo sie zgadzam, a czesciowo nie, bo w pewnych miejscach probuje do zdefiniowania pojecia retro wyznaczyc owe sztuczne granice.
No i ostatecznie stwierdzilem, ze wybieram te "sztuczne granice", jednak absolutnie nic nie mam do "zdechla konsola? no to retro", to jest nawet duzo bardziej rozsadne i latwiejsze do okreslenia. Troche jednak dziwnie sie czuje, gdy pomysle, ze GameCube jest retro, przeciez dokladnie pamietam jak czytalem w gazetach zapowiedzi, potem pierwsze recenzje, czekanie na Zelde, Metroida, no i oczywiscie bieg z paczka z GameCube do domu z biura, jakies 500 metrow sprintu.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: Morden » 2007-02-24, 10:03

Zaraz zaraz. O czym tak dokladnie jest ten temat? O tym ze GameCube nie bedzie juz produkowane czy o ustalaniu czu wstrzymanie produkcji oznacza iz konsola jest "retro" czy tez nie?

Po pierwsze, nie widze absolutnie zadnych negatywnych skutkow tego, iz Nintendo wstrzymuje produkcje. W sklepach nadal konsol jest tyle, ze starczy dla wszystkich ktorzy beda chcieli sie zdecydowac w przeciagu najblizszych trzech lat.

Poza tym watpie by to wplynelo na jakakolwiek drastyczna obnizke cen. Sega Saturn od lat jest oficjalnie martwa platforma a ja po dzis dzien gonie tytuly ktorych jeszcze nie mam placac za nie czesto dosc slono. Konsole mozna za to na np Allegro dostac za grosze.
Obrazek

wakos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2007-06-30, 22:52

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: wakos » 2007-06-30, 23:14

Niestety smutna prawda juz nie mam gdzie kupowac gier na gc oprucz allegro.
Napisze mi ktos gdzie mozna kupic gry orginalne lub nie org. na gacka na terenie warszawy.Bo niestety tych miejsc jest nieduzo.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Smierc Gacka oficjalnie potwierdzona

Post autor: soberpl » 2007-06-30, 23:16

"oprocz" hmm Empik, MM, Real lub ultima.pl i kilka innych sklepow. Nie jest tak zle, wiec glowa do gory :P

ODPOWIEDZ