Twój nowy nabytek w kolekcji

Ogólna dyskusja o handlu.
Zablokowany
Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: artemis » 2010-06-21, 15:37

Zakładam temat po to aby każdy kto ma ochotę mógł się pochwalić dopiero co zakupionym "nowym" tytułem w waszej kolekcji. Myślę, że warto by było dołączać zdjęcie. Mile widziane pewnie będą także jakieś informacje o nabytku ( cena, żródło, co skłoniło do zakupu itp.) Jako, że rozpocząłem temat wklejam zdjęcie ostatniego zakupu czyli "Killer Instinct" na Snesa. Całość jest 3XA. Kartridż w stanie idealnym w fajnym czarnym kolorze :smile: . Do zakupu słoniły mnie dobre notki na gamespocie. 38 zł z wysyłką (allegro).
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-03-22, 16:43 przez artemis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: emde » 2010-06-21, 16:22

1. Fajny temat, przyda się, bo w "super okazjach" robi się zbyt ciasno. Nawet miałem gdzieś taki postulat, ale zdaje się, że ktoś mnie objechał ;)
2. Ciekawy zestaw! Czy "Killer Cuts Music CD" rzeczywiście jest dołączone? To by była niezła sprawa...

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: artemis » 2010-06-21, 16:34

Pierwotny nabywca na pewno takową płytkę otrzymał. Na ebay widziałem, że niektórzy razem z CD sprzedają, no ale to wyszłoby pewnie dwa razy tyle, więc sobie odpuściłem bo gierka jakaś genialna raczej nie jest :wink: ... W przyszłym miesiącu zapoluję na Mario Tennis na n64 :smile: .

PS. Widziałem, że Axiomat nie przejawiał zbytniego zachwytu, ale też myślę, że się przyda :smile:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Axi0maT » 2010-06-22, 04:43

artemis pisze:bo gierka jakaś genialna raczej nie jest :wink:
Killer Instinct to bardzo specyficzna giera. Trzeba ja masterowac na potege zeby sensownie pograc. Niestety ja osobiscie zawsze mialem problem ze znalezieniem osob ktore reprezentowalyby zblizony poziom. tu niestety nie da sie naciskac przyciskow na pale... W KI wygrywaja ci ktorzy trzaskaja 30hit combo i wiecej.
artemis pisze:Widziałem, że Axiomat nie przejawiał zbytniego zachwytu, ale też myślę, że się przyda :smile:
Dla mnie po prostu temat wydawal sie zbedny bo uwazam ze pochwalic warto sie czyms szczegolnym. Czyms co upolowalismy w dobrej cenie, albo jakims unikatem - a to sie lapie do mega okazji. Temat "Twoj nowy nabytek" sugeruje ze mam wrzucac tu wszystko co ostatnio zakupilem... I co, mam trzaskac fotki ISS2, Cameleon Twist czy Super Mario Bros. ktore ostatnio zakupilem? Po cholere jak wszyscy widzieli juz te gry milion razy wiec ani fotki nie beda nikogo jaraly, ani opisy... No ale temat ostatecznie powstal wiec widze ze jednak jest potrzeba wrzucania WSZYSTKIEGO co ostatnio kupilismy.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Ukukuki » 2010-06-22, 07:27

Zaraz tam wszystkiego, masz potrzebe pochwalić się czymś co kupiłeś a nie jest to okazja to czemu nie.


http://www.allegro.pl/item1076582364_ze ... tanio.html

Jak dla mnie dobra cena. Kocham ludzi którzy piszą ,że stan idealny i tak faktycznie jest. Mam nadzieje ,że teraz nie będę miał dziwnego problemu z najwyższym poziomem trudności w Gears of War. Ostatnio gdy miałem XO Arcade to po wyłączeniu konsoli znikał mi odblokowany najwyższy poziom trudności i za każdym razem musiałem ściągać od nowa łatkę. Teraz mam nadzieje ,że na dysku nie będę miał takiego problemu. Swoją drogą tryb Horda w GoW2 jest genialny, po egzaminach aż sobie kupie golda co by na kodach XL 48h nie siedzieć. Dawno tak dobrego trybu w multi nie spotkałem :grin:

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: artemis » 2010-06-22, 14:09

Ukukuki pisze:Kocham ludzi którzy piszą ,że stan idealny i tak faktycznie jest.
Ja też , ale niestety ostatnio trafiłem na takiego, który pisał że Gba SP noweczka, stan idealny, a obudowa konsoli w rzeczywistości dosyć mocno porysowana co nie było widoczne na zdjęciach... Wiem, że łatwo jest dosyć ja porysować, ale trzeba to opisać. Dobiło mnie to, że ładowarka była na angielskie gniazdo więc wystawiłem negatywa. Oczywiście dostałem odwetowego... Trudno, ale przynajmniej następni będą wiedzieć jaki to sprzedawca...

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: hat » 2010-06-23, 11:33

Udało mi się kupić Headhuntera na DC. Długo polowałem na ten tytuł, cena całkiem znośna 41 zł. Stan to standardowo wyłamane ząbki w pudełku, ale pudełek na dawcę organów u mnie dostatek :smile: . Tak że jestem zadowolony :smile:
Obrazek

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Spyro1993 » 2010-06-23, 11:55

A oto mój nowy nabytek - Kirby Power Paintbrush. Zakupiłem tą grę, bo:
a) podobała mi się gra Kirby Squaek Squad (jak ktoś zainteresowany to pisać na PW - mam na sprzedaż)
b) Kirby Power Paintbrush na różnych serwisach miał dobre opinie użytkowników
c) wcześniej (tydzień - dwa tygodnie temu) widziałem tą grę jak chodziła w granicach 70-80 zł. 8)
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: stoodio » 2010-06-23, 15:33

Spyro1993 pisze:A oto mój nowy nabytek - Kirby Power Paintbrush.
Będziesz zadowolony z zakupu - wczoraj otrzymałem 3 gry od tego gościa:
- New Super Mario Bros,
- Pokemon Diamond,
- Super Princess Peach
Wszystko komplety w bardzo dobrym stanie - za lekko ponad stówkę :)

A oto mój nowy nabytek, imponujący poradnik za śmieszne pieniądze :grin:
Obrazek

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: emde » 2010-06-25, 11:29

Okazyjnie kupiłem dziś oryginalnego pada do pierwszego PlayStation. Wygrzebałem go w jakiejś stercie rzeczy w lumpeksie. Po przyniesieniu do domu wszystko okazało się sprawne. A kosztował mnie on zaledwie złotówkę!

Awatar użytkownika
Shadowpl
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 306
Rejestracja: 2008-12-22, 23:04
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Shadowpl » 2010-06-25, 12:51

Dualshock? jeżeli tak to rzeczywiście okazja
<PSX> <GBA> <PS2> <XBOX> <NGC> <PSP> <NDS> <WII> <X360> <3DS>
Obrazek

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Spyro1993 » 2010-06-25, 12:59

Shadowpl pisze:Dualshock? jeżeli tak to rzeczywiście okazja
Nawet jeśli nie jest to Dualshock to i tak jest okazja. Sądzę, że jednak jest to zwykły, standardowy pad. :P
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: emde » 2010-06-25, 13:05

Spyro1993 pisze:Sądzę, że jednak jest to zwykły, standardowy pad. :P
True, zwykły pad. Ale i tak się cieszę, bo potrzebowałem jakiegokolwiek drugiego kontrolera.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: hat » 2010-07-09, 10:59

Mój ostatni nabytek to Mass Effect 2 na iksklocka w polskiej wersji za jedyne 50 zł.
Obrazek

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Rafi » 2010-07-09, 11:23

Dzisiaj doszły do mnie trzy paczki. W pierwszych dwóch były gry na Snesa, które zamówiłem:

1. Mortal Kombat II
2. Super Mario World .

Po chwili od odebrania gier przyszedł inny gość z nowym Snesem zakupionym od Tigi. Pewnie zastanawiacie się po co mi drugi Snes?? Odpowiedź jest prosta. W mojej pierwszej konsolce były widoczne fioletowe i zielone paski na ekranie, które były dosyć wkurzające:

1. TV CRT
2. Konsola podłączona do marnego tunera TV .

W nowej konsoli nie ma żadnego problemu z wyświetlanym obrazem i oprócz tego zyskałem dwie nowe gry i pada. Do tego konsola w porównaniu do poprzedniej jest w owiele lepszym stanie. Po prostu nie jest pożółkła. Teraz czas na zdjęcia nowej konsoli:

1. Zdjęcia

Wraz z konsolą były też dwie gry:

1. Super Soccer
2. Spectre .

To by było na tyle :D . Zapraszam do mojej kolekcji: Klik

Zablokowany