Twój nowy nabytek w kolekcji

Ogólna dyskusja o handlu.
DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: DizzyX » 2011-08-22, 14:58

kolo, jak za te kase to świetna opcja z tunerem, fajnie że ma wejście cinch :) mój niestety tylko antenowe i jakość mizerna :/

ping
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1551
Rejestracja: 2009-08-29, 12:00

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: ping » 2011-08-22, 15:05

Kupiłem dzisiaj NDS Lite za stówkę + 10zł wysyłka. Jakiś cart do piracenia w komplecie + Golden Sun z GBA. Konsola ponoć ma folię na dolnym ekranie, jeden hot pixel na górnym ekranie i pęknięty zawias. Jeśli Golden Sun nie będzie bootlegiem, a do zestawu będzie dołączona ładowarka (nic o niej sprzedawca nie pisał), to w sumie dobry zakup. Jak nie to pchnę dalej.
Obrazek

Hayabusa
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 692
Rejestracja: 2011-07-28, 14:03
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Hayabusa » 2011-08-22, 18:25

Syndicate na Segę Genesis i Gobliiins 4 z biedronki :p
Pamiętam że Gobliny były jedną z moich ulubionych gier na Amidze. Dziś byłem niemało zdziwiony, gdy odpaliłem pierwszą część i zobaczyłem, że twórcy całkowicie zmienili odgłosy w intrze, które jak dla mnie w oryginalnej wersji było genialne, z kolei ta nowa wersja może possać batona~! :<

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Velsu » 2011-08-22, 18:37

A ja przez ostatnie dni zaszalalem i zrobilem nie male zakupy powiekszajac moja kolekcje,niektore to niezla okazja a niektore ceny zaporowe lub szalone ;P

Zjechalem pol warszawy i swtwierdzam ze niekiedy w takich przybytkach jak Games World czy swiat gier mozna znalezc cos rzadkiego za dobra cene,trzeba jednak uwazac na stan gry nawet nowej w folii,czesto sa pogniecione/porwane itp.

Hyperdimension Neptunia,nowa w folii
Xenoblade wersja z padem
Wild Arms 3 - 20zl (!!!),stan co prawda dostateczny ale za taka cene warto
Mana Khemia 2 premium - 75zl stan pudelka tekturowego dostateczny no ale to jest trudno dostepne;/
Shining Tears na ps2 za 30zl (moim zdaniem swietny interes:) )
valkyrie profile 2 silmeria - 20zl
project zero 1+2+3 za 90zl wszystkie 3 czesci
legend of heroes na psp za 19zl
Tactics Ogre:Let us cling together nowa folia premium edition - 59zl (!!!)
Tales of Eternia psp
Generation of chaos psp
Catherine deluxe edition
Blue Dragon nowa folia - 19zl (!!!)
Magna Carta 2


uff...zaszalalem i moj budzet zamarznie na dobre kilka miesiecy :( Glownie jrpgi ktorych z tego co slyszalem malo kto na tym forum lubi ;D
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: kolo » 2011-08-22, 18:42

Chciałeś powiedzieć "mało kto z kolorowych / gwardii N".

Większości gier co wymieniłeś nawet nie kojarzę ale Valkyrie Profile 2 sam próbuję dorwać w sensownej cenie, a dowolne Ogre (nie żeby tego dużo było) łyknąłbym z czystej zasady, pomimo że tacticsy są dla mnie katorgą.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Velsu » 2011-08-22, 19:20

Z tego co widzialem to valkyrie profile 2 bylo( lub nadal jest) na allegro za 25zl chyba,dla mnie bardziej przyzwoitej ceny juz nie bedzie ;)
Obrazek

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: bono » 2011-08-22, 19:23

W tych twoich nabytkach brakuje jeszcze Tales of Vesperia na xa360. Magne carte 2 to kupiles nowke?

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Velsu » 2011-08-22, 19:36

Tales of Vesperia juz mam od dnia jej premiery;p. Kupowalem dawno temu,a ze nie moglem jej nigdzie znalezc porwalem sie na nowke folie bez upewnienia sie o jezyk okladki i zostalem z 1xA i 2xNiemiec,no ale zadnej gry z serii tales nigdy nie sprzedam wiec mi to tak nie przeszkadza.

Tak Magna Carta 2 nowke w folii,wlasnie w wyzej wymienionym games world (co mnie zdziwilo bo nigdzie nie moglem tego znalezc w necie).
Obrazek

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: bono » 2011-08-22, 19:40

Ja mam Vesperie i na xa 360 i na ps3 i bardziej ci polecam wersjse na ps3,JA Magne carte mam ale szukam nowki nalgika w foli do kolekcji czy ten sklep ma jeszcze z jedan sztuke ? akurat w czwartek bede w Warszawie i ile dales?

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: kolo » 2011-08-22, 19:44

Dokładnie tą VP2 o której mówisz licytuję od kilku dni, co prawda dzisiaj mnie ktoś przebił, ale jeszcze jutro powalczę (mam za co, bo przebili mnie też z czegoś innego), z tym że jak cena powędruje trochę wyżej to sobie odpuszczę.
Tyle na temat mojego oszczędzania...
Sega, Sega über alles
Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Velsu » 2011-08-22, 19:49

O ile wiem na ps3 vesperia jest tylko po japonsku wiec w moim przypadku odpada,potrafie tylko wymowic i rozpoznac kilka podstawowych slow/komend jeszcze z czasow nes'a.

O ile pamietam to byla ostatnia sztuka wtedy ale mozliwe ze moga Ci sciagnac skads,ewentualnie mozna sprawdzic inne jego filie w wawie (sa 3,zlote tarasy,arkadia i CHYBA blue city),czesto roznia sie asortymentem i cenami. Ja dalem 139zl,troche drogo ale ta gre i tak trudno zdobyc wiec sie dlugo nie zastanawialem.

Czyzbys zbieral gry tylko w folii z zamiarem nie otwierania ich czy to taki pojedynczy przypadek?:)
Obrazek

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: bono » 2011-08-22, 19:52

Normalnie to kupuje gry i w mnie gram ale jak jakas gra szczegolnie mi sie podoba chce miec zawsze drugi egzemplarz w foli

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Velsu » 2011-08-22, 19:55

kolo pisze:Dokładnie tą VP2 o której mówisz licytuję od kilku dni, co prawda dzisiaj mnie ktoś przebił, ale jeszcze jutro powalczę (mam za co, bo przebili mnie też z czegoś innego), z tym że jak cena powędruje trochę wyżej to sobie odpuszczę.
Tyle na temat mojego oszczędzania...
Ale ja nie mowilem o tej VP2. Dzisiaj na allegro byla vp2 stan bdb za 25zl kup teraz,jeszcze kolo 12-13 dzis patrzylem to byla,teraz nie moge znalezc wiec przypuszczam ze poszla.

@bono heh to tak jak ja,z tym ze u mnie cienko z kasa i nie zawsze moge sobie na to pozwolic

yrkill
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 452
Rejestracja: 2011-07-28, 23:58
Lokalizacja: Łódź

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: yrkill » 2011-08-22, 19:58

Velsu pisze:Hyperdimension Neptunia,nowa w folii
Xenoblade wersja z padem
Wild Arms 3 - 20zl (!!!),stan co prawda dostateczny ale za taka cene warto
Mana Khemia 2 premium - 75zl stan pudelka tekturowego dostateczny no ale to jest trudno dostepne;/
Shining Tears na ps2 za 30zl (moim zdaniem swietny interes:) )
valkyrie profile 2 silmeria - 20zl
project zero 1+2+3 za 90zl wszystkie 3 czesci
legend of heroes na psp za 19zl
Tactics Ogre:Let us cling together nowa folia premium edition - 59zl (!!!)
Tales of Eternia psp
Generation of chaos psp
Catherine deluxe edition
Blue Dragon nowa folia - 19zl (!!!)
Magna Carta 2
Świetne tytuły, fantastyczne ceny. Chyba przy okazji najblizszej wizyty w Wawie też zrobie takie zakupy. Ile żeś na wszystko wydał? Bo sama Kaśka to pewnie ponad 2 stówki?
n3ds, amiga1200, amiga cdtv, ds lite, n64, ps2, ps3, ps4, psp, smd2, snes, wii, wii u, vita

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji

Post autor: Velsu » 2011-08-22, 20:08

yrkill pisze:
Velsu pisze:Hyperdimension Neptunia,nowa w folii
Xenoblade wersja z padem
Wild Arms 3 - 20zl (!!!),stan co prawda dostateczny ale za taka cene warto
Mana Khemia 2 premium - 75zl stan pudelka tekturowego dostateczny no ale to jest trudno dostepne;/
Shining Tears na ps2 za 30zl (moim zdaniem swietny interes:) )
valkyrie profile 2 silmeria - 20zl
project zero 1+2+3 za 90zl wszystkie 3 czesci
legend of heroes na psp za 19zl
Tactics Ogre:Let us cling together nowa folia premium edition - 59zl (!!!)
Tales of Eternia psp
Generation of chaos psp
Catherine deluxe edition
Blue Dragon nowa folia - 19zl (!!!)
Magna Carta 2
Świetne tytuły, fantastyczne ceny. Chyba przy okazji najblizszej wizyty w Wawie też zrobie takie zakupy. Ile żeś na wszystko wydał? Bo sama Kaśka to pewnie ponad 2 stówki?
Nie wszystko z tego bylo kupione w wawie,na wakacjach na komorce sobie latalem po aukcjach i sklepach i co lepsza okazje wyciagalem.
Kaska zamawiana ze sklepu w USA 269zl z wliczona wysylka,nowa folia oczywiscie wiec imo niezle.

Gry ktore wyrwalem w wawie to:
Neptunia (150zl nowa folia)
generation of chaos (49zl nowa folia)
Xenoblade chronicles z padem - 219 tu cena sklepowa bo ultima,wkoncu pre order
Magna carta 2 nowa folia - 139
blue dragon nowa folia -19 (nadal mnie to smieszy)
Tactics ogre

Na wszystko pewnie z tysia...ale mam tez troche rzeczy do opchniecia wiec sie troche pieniedzy zwroci.

Najlepiej odwiedzac w wawie przybytki takie jak games world,robson,swiat gier,mad games bo tam prowadza wymiane gier i czasami ktos przyniesie jakiegos rarytasa i zamieni to cudo za call of duty czy inne gears of war.

Zablokowany