Allegro - pakowanie

Ogólna dyskusja o handlu.
ODPOWIEDZ
Totoro
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-22, 10:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Allegro - pakowanie

Post autor: Totoro » 2010-10-05, 17:20

Witam , nie wiem czy jest to dobry dział na tego typu tematy, ale wydawał mi się najodpowiedniejszy.

Mam pewien problem i chciałbym poradzić się "specjalistów" xP... a mianowicie chcę w najbliższym czasie wystawić na Allezu0 Metroid Fusion (pełen komplet, platforma GBA gdyby ktoś nie wiedział ;P) i przechodząc już do sedna sprawy jak zapakować taką przesylkę ?

Z jednej strony można wysłać listem priorytetowym ,ale boję się że poczta może zmasakrować te tekturowe pudełko, czy jedynym wyjściem jest kartonik i porządna folia bąbelkowa, pytam gdyż zestaw jest w prawie idealnym stanie a gra nieczęsto pojawia się na aukcjach . Nigdy nie kupowałem/sprzedawałem gier GBA przez allegro, dlatego chcę przeczytać opinie ludzie którzy handlują takimi grami.

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: Allegro - pakowanie

Post autor: Keitaro » 2010-10-05, 17:36

Gra w kartonik, a kartonik w bąble i do listu priorytetowego z zadeklarowaną wartością. Koszt takiego cuda przy deklarowanej wartości 50zł to jakoś 1-2zł więcej niż zwykły priorytet. Jednak warto zauważyć iż kartonik jest dobry ale też nie da Ci całkowitej pewności. Drugą opcją jest rozłożenie pudełka GBA na płasko, ale to lepiej ustalić z kupującym by nie miał pretensji.

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Allegro - pakowanie

Post autor: Baieros » 2010-10-05, 21:54

A ja bym wysłał jako paczkę i do normalnego kartonowego pudełeczka włożył. Dostałem tak już parę gier w kartonach z wysp w nienaruszonym stanie. Jeśli ich poczta i nasza tego niezmasakrowały to musi być jedyny słuszny sposób ;)

Totoro
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-22, 10:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Allegro - pakowanie

Post autor: Totoro » 2010-10-10, 14:35

Baieros pisze:...Dostałem tak już parę gier w kartonach z wysp w nienaruszonym stanie...
O to mi chodziło ;)
hirikawa pisze:...Drugą opcją jest rozłożenie pudełka GBA na płasko...
To też jest dobry pomysł , ale myśle ze kartonik będzie lepszy rozwiązaniem.


Dzięki za sugestie, temat do zamknięcia :)

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Allegro - pakowanie

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-29, 19:01

Ja wysyłając GRE pakuję ją w mały kartonik i wypełniam w środku folią bąbelkową.
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ