Liroy "L Nino vol. 1"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Liroy "L Nino vol. 1"

Post autor: barman » 2006-11-27, 13:34

Button do strony "o mnie" umieszczony na stronie glownej allegro od dluzszego czasu. Wystep u Kuby na godzine przed startem aukcji - kawalek L Niño jest git - zobaczcie efekty :o To sie nazywa marketing.
http://allegro.pl/item145594345_liroy_l ... ol_1_.html
Zastanawiam sie ilu ludzi kupilo te plyte pod wplywem programu. Plyte kupilem jako 32, z tym ze ja planowalem to od dluzszego czasu :evil:

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liroy "L Nino vol. 1"

Post autor: Gimiak » 2006-11-27, 13:40

Co za debilizm, kolesie wystawili juz mu 34 komentarze mimo iz nie dostali jeszcze towaru. Co za barany!
Ten jest w tym momencie najlepszy:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=591 ... _recvd_neu

Jezeli chodzi o samego L to jego osoba mnie smieszy co nie oznacza, ze go nie lubie ale wypowiedzi mial na poziomie dziecka z podstawowki, ktory nauczyl sie kilku brzydkich wyrazow i chcial zaszpanowac. Plusem jest to co robi dla dzieciakow. :|

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Liroy "L Nino vol. 1"

Post autor: barman » 2006-11-27, 14:05

Mi podoba sie w nim to ze mowi to co mysli. Kuba mowil wczoraj, ze zna chlopakow z Molesty i oni "dalej siedza na lawce i w tych samych klubach" - :x Ci sami kolesie zbijaja teraz kokosy na bluzach i koszulkach z napisem "MOLESTA" (ceny 79 i 199) - ale im nie chodzi o pieniadze :o To przez takich jak oni - siedzacych na lawce i rapujacych "jak im jest zle" (mimo ze wydali juz kilka plyt) ludzie nalewaja sie z hiphopu. Liroy sie wybil i nie owija w bawelne - nie udaje, ze z tego nie ma pieniedzy :? Z urwami przesadza ale gdyby do mnie sie tak "Powiatowy" odzywal to pewnie zachowywal bym sie podobnie. Jak przyszlo to kurwiszcze umalowane jak ruska dziwka to myslalem ze padne. Kolejna piosenka w stylu "widzialam ptaka cien" :x

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Liroy "L Nino vol. 1"

Post autor: froger3 » 2006-12-03, 15:22

"kokosy na bluzach i koszulkach z napisem "MOLESTA" (ceny 79 i 199)"

LOL? Ty zartujesz czy serio z tymi cenami bluz?

Co do liroya to smieszny koles, z jednej strony wyklety przez inne legendy polskiego HH(DJ600v dla przykladu), ale czesto wspolpracujacy z gwiazdami "z zewnatrz". O ile kiedys jego piosenki mnie bawily to teraz jakos mniej. Ale akcja na allegro chlubna, fajna cena i tak powinno byc.
Pozatym kiedys mieszkal w moim miescie. Wiec szacun dla niego:)

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Liroy "L Nino vol. 1"

Post autor: barman » 2006-12-03, 18:14

LOL? Ty zartujesz czy serio z tymi cenami bluz?
Sama zobacz: http://allegro.pl/my_page.php?uid=5033705

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liroy "L Nino vol. 1"

Post autor: Gimiak » 2006-12-03, 18:25

froger3 pisze:"kokosy na bluzach i koszulkach z napisem "MOLESTA" (ceny 79 i 199)"
LOL? Ty zartujesz czy serio z tymi cenami bluz?
Sie dziwisz, przeciez od dawna w amercyce raperzy maja swoje marki, Diddy, Jay-Z itp one takze nie sa tanie.

Kod: Zaznacz cały

Co do liroya to smieszny koles, z jednej strony wyklety przez inne legendy polskiego HH(DJ600v dla przykladu), ale czesto wspolpracujacy z gwiazdami "z zewnatrz". O ile kiedys jego piosenki mnie bawily to teraz jakos mniej. Ale akcja na allegro chlubna, fajna cena i tak powinno byc. 
Pozatym kiedys mieszkal w moim miescie. Wiec szacun dla niego:)[
smieszny? Ten koles jest jak dla mnie zalosny, chodz nie ukrywam, ze zakupilem jego plytke poniewaz byla tania. Fajnie zaczal, totalny oldschool po czym zaimplementowal nowe elementy robiac siebie swiatowa roz'gwiazde'. Komentujac poprzedni album to slowa ma puste, jezeli rapuje o tym co robi to jaki sens maja piosenki Hallo i (kwiatuszek) mi sie chce? Wg mnie sa one dla siebie kontrastowe, czyli wcale nie robi tego co mowi w mediach. Chodzi tylko o kase. A zdanie, ze zaba masz dla niego szacunek bo mieszkal w 3city jest stwierdzeniem smiesznym. To co jakby mieszkal na wiosce to mialabys mniej?
W kilku piosenkach na Alboomie pokazal prawdziwe oblicze Polski, kolejne albumy pokazywaly juz go coraz mniej. Zreszta 'za duzo (kwiatuszek)! (kwiatuszek)'. Takich slow uzywaja dzieciaki, co drugie slowo im sie cos urywa. Zalosne. Mozna gadac i spiewac/rapowac uzywajac tych slow mniej lub wcale.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Liroy "L Nino vol. 1"

Post autor: froger3 » 2006-12-03, 18:27

pomijam ceny, ale smieszy mnie to ze "biedne" dzieci z "biednych" blokowisk i "syfu" to kupuja. A potem sie skarza ze nie maja na plyty po 20 zl. No ja pier....

Nie dziwie sie ze maja swoj "brand" bo o tym ze rapperzy maja swoje firmy odziezowe(jak np. sean John P.Diddieg'o) to wiem. Dziwi mnie zdupy cena. Co d oreszty wypowiedzi: widze ze obcym jest ci slowo ironia.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liroy "L Nino vol. 1"

Post autor: Gimiak » 2006-12-03, 18:43

froger3 pisze: Co d oreszty wypowiedzi: widze ze obcym jest ci slowo ironia.
Ty, bo juz zaczynasz pisac jak nie powiem kto! :evil: Tak, nie znam jezeli usatysfakcjonuje cie ta wypowiedz.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liroy "L Nino vol. 1"

Post autor: Gimiak » 2006-12-18, 18:59

Jak PH to PH.

Kod: Zaznacz cały

Witam
Liroy z tej strony.
Przepraszam za brak kontaktu z naszej strony, korespondencje  osobiscie moglem przejzec dopiero przed chwila.
Przebywam niestety do jutra tj.19.11 za granica i w zwiazku z tym moj  kontakt z krajem jest ograniczony tym bardziej, ze tu gdzie jestem  internet ciagle jest ciekawostka i jest trudno dostepny tak jak  telefony.
Jestem zalamany obsluga jaka Ciebie spotkala!!! :-(
Rozmawialem juz z ludzmi za to odpowiedzialnymi i obiecuje, ze  wyciagne odpowiednie konsekwencje.
We wtorek prosto po przylocie do kraju jade do biura i wyjasnie Twoja  sprawe w ciagu 24 godzin.
Z mojej strony moge tylko przeprosic za ta cala sytuacje, jestem tak  samo wkurwiony jak Ty bo czekalem na ta plyte tak dlugo, a ta aukcja  miala byc milym uklonem w strone moich sluchaczy, a jak sie okazuje  dla niektorych z nich, w tym i Ciebie jest jakas farsa ;-(
Jest mi BARDZO glupio i przepraszam za zaisniala sytuacje!
Pozdrawiam
Liroy 

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Liroy "L Nino vol. 1"

Post autor: barman » 2006-12-18, 20:48

Szczery :mrgreen:

ODPOWIEDZ