GoldenEye 007 - Wii !!

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: Storms » 2011-07-27, 12:08

Wieść może sprzed tygodnia ale dopiero teraz na nią natrafiłem. Activision zdecydowało się wydać grę na konsole XBOX360 i PS3 pod nazwą Goldeneye 007 Reloaded gra ma być dostosowana do HD. Tym samym Wii straciło exclusiva.

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: Baieros » 2011-07-27, 12:10

To już nie pierwszy raz jak tam dymają N....

SroQ
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-14, 20:21
Lokalizacja: Malbork/Toruń
Kontakt:

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: SroQ » 2011-07-27, 12:29

Naturalna kolej rzeczy, jesli wpakowało sie sporo kasy w potencjalny hit, który jednak jako exclusive się nie sprzedał.
See you, space cowboy...
PSX, PSP, GBC, GBA, 3DS, Dreamcast, Saturn

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: BigBoss » 2011-07-27, 14:39

Myślę, że na na X360 i PS3 nie sprzeda się za dobrze. Zginie w zalewie innych bardziej popularnych FPSów no i na grafikę też pewnie będą narzekać.
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

wolny
Sponsor
Sponsor
Posty: 227
Rejestracja: 2010-12-11, 22:45

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: wolny » 2011-07-27, 20:00

Bardzo chętnie zagrałbym w tą grę na PS3, ewentualnie na Xboxie, bo takowego też posiadam. Uważam, że to dobry pomysł aby wydać tą grę na te platformy. Nie mam w planie zakupu Wii a chętnie zagrałbym w remake GoldenEye'a.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: Ukukuki » 2011-07-27, 20:13

Mnie ten tytuł nie grzeje. Za to nie wiem dlaczego na klocku i PS3 nie ma jeszcze World of Goo:P
Famicom!

Master
Redaktor
Redaktor
Posty: 790
Rejestracja: 2007-01-13, 08:55
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: Master » 2011-07-27, 20:33

Jaka świetna wiadomość :) Goldeneye powinno tylko na Sony się ukazać :twisted:

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: Dred » 2011-07-27, 21:01

A Sega płacze w związku z faktem, iż już nie jest na rynku konsolowym i na jej konsolę nie zostanie wydany Goldeneye:]

mca64
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 659
Rejestracja: 2010-02-06, 15:18

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: mca64 » 2011-07-27, 21:32

wolny pisze:Bardzo chętnie zagrałbym w tą grę na PS3, ewentualnie na Xboxie, bo takowego też posiadam. Uważam, że to dobry pomysł aby wydać tą grę na te platformy. Nie mam w planie zakupu Wii a chętnie zagrałbym w remake GoldenEye'a.
to nie jest remake goldeneye. Jest to zupelnie inna gra

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: chrno » 2011-07-28, 00:03

To jest remake a w zasadzie jego reedycja, są stare miejscówy z oryginalnej wersji z N64 ale jest też parę nowych, główną różnicą jest to że aktorzy którzy grali w filmie i w w wersji na N64 nie są obecni gdyż zostali zastąpieni nową kadrą(w tym Daniel Craig)

Awatar użytkownika
whiskas
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 7
Rejestracja: 2011-07-26, 17:29

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: whiskas » 2011-07-28, 13:21

Jako gracz ciężko być mi zwolennikiem exclusive'ów. Jeśli gra jest dobra, czego jeszcze nie miałem okazji sprawdzić, to cieszę się, że więcej ludzi będzie miało okazję w nią zagrać.
Jednocześnie żałuję, że w sytuacji takiej, a nie innej, gra ominie chyba jedyną platformę, na której gra mi się przyjemnie w FPS-y. Czyli tę, z której piszę tego posta.

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: chrno » 2011-07-28, 13:42

Dla mnie osobiście jeżeli konsola nie ma Exclusive'ów to nie ma prawa bytu, bo sorry może i lubię jakieś serie które aktualnie przemieniły się w tytuły multiplatformowe(seria Metal Gear Solid, niby głównie są na platformy Sony ale i tak wychodzą na platformy Ninny i MS'a, nie mówię że to źle, jeżeli jest to np. remake jak Twin Snakes czy wersja z bonusami i polepszoną trochę grafą - MGS 3 3D, gorzej jak wychodzą takie wersje HD Classics).

Wiadomo że to pieniądz rządzi światem, ale jednak uważam osobiście że jak zabraknie prawdziwych ex'ów od wydawców third party to konsole zatracą swój charakter, gdyż wszystkie będą takie same, będą posiadały to samo(już tak praktycznie dzisiaj jest), dlatego osobiście nie dziwie się że Nintendo kombinuje ze sterowaniem, bo to pozwala na stworzeni odmiennej konsoli która ma coś innego od dwóch pozostałych.

A dodatkowe usługi? na każdej stacjonarce jest chyba Netflix, coraz większy dostęp do innych kanałów typowo telewizyjnych(np. Angielski Sky na X360) czy społecznościowych jak Facebook etc. a gry? Sony się opamiętało i trzaska teraz ex'ami, wykorzystuje to że w Japonii platformy MS'a się nie sprzedają, to Japońscy dev. z chęcią dla PS3 piszą gry(lub PSP) bo wiedzą że przynajmniej u nich się sprzedadzą.

MS poszedł na łatwiznę idąc w Kinecta bo tak łatwiej i mniejsze ryzyko stracenia grubej kasy. Nintendo się opamiętało z samymi Casualowymi grami za co im chwała(gorzej że gry na 3DS'a łapią wieczne obsuwy, ale chociaż Wii pożegnają jak należy świetnymi jRPG'ami oraz Zeldą SS), mam tylko nadzieje że z WII U nie pokpią sprawy.

A takie firmy jak Activision? gdzie oni by wydali ex'a na jakąś platformę, tym bardziej skoro właśnie GoldenEye na Wii niezbyt zdumiewająco się sprzedał, to wrzucą go do ubrania zwanego "styl CoD" walną dużą kampanie reklamową jako "Better, Bigger and more Badass" i opchną przynajmniej kilka milionów na oby dwie konkurencyjne platformy. Bo jak niby rzeczywiście sterowanie na Wii do typowych shooterów jest bardziej intyuicyjne, tak jednak moc konsoli zrobiła swoje i firmy third party ją olały bo po co się męczyć skoro i tak się nie sprzeda w takiej samej ilości jak na PS3 i X360, dobrym przykładem jest właśnie WII U, tylko konsola zyskała na mocy a już firmy jak Epic Games, Bethesda, Id Software są zainteresowanie pisaniem gier na tą platformę.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: Axi0maT » 2011-07-28, 15:11

chrno pisze:walną dużą kampanie reklamową jako "Better, Bigger and more Badass" i opchną przynajmniej kilka milionów na oby dwie konkurencyjne platformy.
Nie zgodze sie ze sprzedadza duzo wiecej - juz to przerabialismy z kilkoma innymi grami i wyszlo na to ze tak naprawde na Wii sprzedalo sie wiecej niz na ps3 i xbox360 razem wzietych.

SroQ
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-14, 20:21
Lokalizacja: Malbork/Toruń
Kontakt:

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: SroQ » 2011-07-28, 16:47

Z tym, że oni mają gotową grę, którą wystarczy przeportować (oczywiscie, to tez robota, ale znacznie szybsza i tańsza od pisania gry od zera) - a w takim wypadku nawet mniejsza sprzedaż może oznaczać większe zyski.
See you, space cowboy...
PSX, PSP, GBC, GBA, 3DS, Dreamcast, Saturn

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: GoldenEye 007 - Wii !!

Post autor: chrno » 2011-07-28, 20:55

Axi0maT pisze:
chrno pisze:walną dużą kampanie reklamową jako "Better, Bigger and more Badass" i opchną przynajmniej kilka milionów na oby dwie konkurencyjne platformy.
Nie zgodze sie ze sprzedadza duzo wiecej - juz to przerabialismy z kilkoma innymi grami i wyszlo na to ze tak naprawde na Wii sprzedalo sie wiecej niz na ps3 i xbox360 razem wzietych.

No wiesz porównując tutaj nie mam na myśli House of the Dead Overkill czy Dead Space Extraction, bo w tym przypadku nie mamy zdojonego celowniczka który swoją drogą jako gatunek jest dość niszowy tylko mamy tutaj raczej normalny shooter FPP gdzie na X360 i PS3 rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Choć nie mówię że racji nie możecie mieć, bo jak pokazało już nie raz to i tak wersje na Wii ogólnikowo sprzedały się lepiej niż te super hiper wersje w HD.

Ale nie powiem że jak w przypadku tych wyżej wymienionych produkcji to i tak te gry wyglądały przeciętnie na konkurencyjne platformy tak tutaj owy GoldenEye prezentuje się naprawdę dobrze no i dorzucają stuff do multi to kto wie, no zresztą poczekamy zobaczymy wyniki NPD same pokażą czy im się to opłaciło.

ODPOWIEDZ