Super Mario All-Stars 25th Anniversary Edition (Wii)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Mario All-Stars 25th Anniversary Edition (Wii)

Post autor: Axi0maT » 2011-07-03, 13:42

chrno pisze:Ogólnie ta książeczka historii Mario to fajna, ciekawa?
Zdecydowanie najlepszy akcent calego takiego wydania. Chcialoby sie zeby byla z 10 razy wieksza i obszerniejsza. Swietnie zaprojektowane i jeszcze lepiej wydane!

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Mario All-Stars 25th Anniversary Edition (Wii)

Post autor: ramzes64 » 2011-07-03, 19:08

no ja mam na opchnięcie - ale niestety porysowana i jakieś plamki ma płyta - wszystko działa / ale to zewnętrzne pudełko jest tak sponiewierane, ze nawet zdjecia nie robiłem, pudelka od gier są w stanie BARDZO DOBRYM, książeczki tez - ale już płyty Dostateczny + ... spróbuje wystawić za 70zl - zobaczymy czy pójdzie - chce odzyskać pieniądze - ale pewnie stracę - niestety jest to pierwszy TYTUŁ który tak mnie rozczarował - pewnie 50% tego rozczarowania to stan wizualny
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: Super Mario All-Stars 25th Anniversary Edition (Wii)

Post autor: chrno » 2011-07-03, 23:48

Dobrze wiem co masz na myśli, ja zawsze jak kupuje na allegro czy ogólnie jeszcze w sklepach wysyłkowych gry na Game Boye czy N64, no praktycznie zawsze pały do lania w ciula robią człowieka i jak prosić ich aby wysłali w tekturowym pudełku to nie bo po co i przychodzi taki rasowy placek, fakt umiem sobie poradzić aby pudełka odzyskały swój dawny kształt, ale jednak jak widzę takowe zmarszczki i zdając sobie sprawę że nie po to płaciłem za grę 100zł żeby widzieć je w takowym stanie, no ale co się zrobi wtedy, to polska i tutaj rządzą gnidy i złodzieje, na allegro jak wystawisz komuś negatywa to ta osoba zrobi to samo, ba jak będziesz miał mniej komentarzy od niego to wyjdzie że to ty oszukujesz bo on może być "Super Sprzedawcą" (dlatego nigdy nie kupuje od takich osób niczego).

Kurde nakręcam się na tą książeczkę i gwiazdki bo w sumie też mi się nie widzi takie dymanie mnie że nawet z tego co wiem to gry nie są przystosowane do formatu 16:9 tylko dalej 4:3 itp. zresztą jak gdzieś już tu pisałem, jakoś klasyki z mario w 2D(i nie tylko)preferuje w kieszonkowym wydaniu na moje handheldy, może poczekam aż stanieje do rozsądnej ceny(ciekawe czy się doczekam? xD)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Mario All-Stars 25th Anniversary Edition (Wii)

Post autor: Axi0maT » 2011-07-04, 05:24

chrno pisze:może poczekam aż stanieje do rozsądnej ceny(ciekawe czy się doczekam? xD)
Moze uzywki odrobine, ale na nowki z gwiazdkami z Nintendo Club to bym nie liczyl jednak.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Mario All-Stars 25th Anniversary Edition (Wii)

Post autor: ramzes64 » 2011-07-04, 21:27

chrno pisze:...zresztą jak gdzieś już tu pisałem, jakoś klasyki z mario w 2D(i nie tylko)preferuje w kieszonkowym wydaniu na moje handheldy, może poczekam aż stanieje do rozsądnej ceny(ciekawe czy się doczekam? xD)
mi sie tez wydaje ze granie na handheldzie jest lepsze (no ale mam juz wszystkie na Wii).
Taki Super Mario Advance
http://www.retroage.net/index.php?optio ... Itemid=123

fajniej mi sie gralo - bo ulepszona grafika, bo dodane nowe elementy niz w pierwowzorze - bo jest to w FULL COLOR ... a ta sama gra, odswiezona w edycji na 25 rocznice, jest srednia. Gra sie na duzym ekranie, ale nie jest przystosowana do szerokich LCDkow, trzeba zajmowac TV - gdybym mogl - wolalbym kupic sobie kolejne czesci na GBA

dlugo na GBA gralkem, bo malo gram na handheldach - ale bylem bardzo zadowolony - po prostu gra byla na wyjazdy.

tez wole chyba na kieszonsolkach grac w klasyke, tym bardziej ze w 2D

EDIT
tak wygląda ta moja wersja
http://allegro.pl/super-mario-all-stars ... 22675.html
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: Super Mario All-Stars 25th Anniversary Edition (Wii)

Post autor: chrno » 2011-07-04, 21:43

Kuuurddde nie no te ryski są po prostu "olśniewające", naprawdę współczuje takiej sytuacji(gdyby nie te tekturowe pudełko to polecałbym ci regenerację płytek i po problemie).


Jak będę to kupował to naprawdę nie dam więcej jak 70zł jeśli mowa o komplet(już nie raz mi mówiono że ciężko jest takie coś znaleźć, ale naprawdę, jak się na allegro zagląda codziennie to można wylukać świetne ceny za nawet nowe egz.).

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Mario All-Stars 25th Anniversary Edition (Wii)

Post autor: ramzes64 » 2011-07-05, 23:04

w sumie zobaczymy - może ktos kupi.

miałem też raz New Super Mario Bros. Wii tez w stanie porysowanym / ale działalo i poszlo za dobra cene ... ewentualnie jeszcze sie zastanowie pozniej (jesli nie pojdzie) - czy sprzedawac taniej i aby odzyskac jakaś kase i zaliczyć strate/wtope - albo zachować taki stan jak ten - ale satysfakcja z posiadania żadna
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ