Kirby TV Channel

ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Kirby TV Channel

Post autor: ramzes64 » 2011-06-23, 22:48

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... a_Wii.html

dziś dostałem na Wii wiadomość od Nintendo, że moge zassać kanał z kreskówakmi Kirbiego.

a tu info na stronie Nintendo UK
http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/new ... 43546.html

Fajna sprawa- będzie można przez jakiś czas z poziomu konsoli oglądać (oczywiście w języku angielskim) - bajki z "różową kulka". Fajne wykorzystanie Wii - chce więcej takich bajerów.

zastanawiam się czy mnie zaciekawi kreskówka, no ale pierwszy odcinek sprawdze - a jak bedzie fajny, to i kolejne (ma ich być aż 51). Będą dodawane co kilka dni, i będą miały czasowe ograniczenie - później będa blokowane / lub kasowane.

w sumie - uważam to za promocję do gry Kirby Wii
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Y2K
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-02, 14:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Kirby TV Channel

Post autor: Y2K » 2011-06-23, 22:56

W tej chwili dostępne są 4 pierwsze odcinki. Jakość obrazu całkiem dobra na kablu component i 42' plaźmie. Co do samej bajki, to widziałem pierwszy odcinek i sam nie wiem. Muszę zobaczyć pozostałe, by trochę więcej powiedzieć na temat bajki. Aha, konto mam na UK. Podobno na Polskę nie chodzi - ale kto normalny ma Wii ustawioną Polskę??

BTW Wg wiki, odcinków było chyba 100. Nie wiem ile N zapowiedziało z nich na Wii?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bijman
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 608
Rejestracja: 2007-05-18, 22:07
Kontakt:

Re: Kirby TV Channel

Post autor: Bijman » 2011-06-24, 01:10

Niestety będzie tylko 51 odcinków, gdyż Nintendo zamyka kanał 1 grudnia. Nie wiem, czemu nie mogą dac wszystkich odcinków, ale cały serial można obejrzec na Youtube. Kiedyś dużo oglądałem to anime i moim zdaniem jest przyjemne i z lekkim poczuciem humoru, postacie nie są do końca płytkie i da się polubic. Anime jest skierowane do dzieci, ale dorośli też mogą się nieźle bawic, bo jest naspikowane parodiami pop-kultury, polityki, znanych książek i filmów.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kirby TV Channel

Post autor: ramzes64 » 2011-06-24, 16:56

pewnie promują now agre -Kirby Wii

a co do ustawien w konsoli - ja mam na Irlandie ustawione i dziala.

na Polygami napisali ze w polsce niebedzie dostepne - no ale to oczywiste ze Nintendo wymienilo tylko kraje w jakich jest usluga internetowa w Wii - wiec nie mogli wymienic Polski, bo nie ma nas w Wii oficjalnie jako kraj ktory ma sieciowe WFC

oczywiscie wczesniej myslalem ze nieda sie ogladac - tak samo jak bylo z BBC Channel - jednak ten Kirby działa - więc jest OK

* to teraz czekam na kanal, w ktorym bede mogl zamawiac Pizze przez Wii ;p
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: Kirby TV Channel

Post autor: chrno » 2011-07-02, 17:34

Kirby TV channel daje radę, już w pierwszym odcinku miałem bekę jak pojechano po Kirbym "Hero should be big and strong not pink and puffy" to już wiedziałem że mi się spodoba, szkoda tylko że nie ma możliwości obejrzenia ponownie starych odcinków, jedynie za pomocą uzyskanego do nich klucza, ale co tam lepsze to niż nic, tylko czemu tak olano tego typu kanały, kiedyś liczyłem że będzie więcej growo tematycznych jak to hamerykanie dostali np. taki przed premierą Metroid Prime 3: Corruption.

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kirby TV Channel

Post autor: Rafi » 2011-07-02, 17:43

Podczas gry w GH 5 czytnik nagle zaczął świecić na niebiesko i nie wiedziałem o co chodzi :P Potem dopiero zorientowałem się, że mam 3 nowe wiadomości. Pobrałem tego Kirbiego i uważam, że jest to całkiem dobra koncepcja. Dla dzieciaków jak znalazł. Ja i tak z tego nie będę korzystał, więc wywaliłem to tak szybko jak pobrałem.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kirby TV Channel

Post autor: ramzes64 » 2011-07-02, 18:38

a ja oglądam bajeczki z Kirbym - podobają mi sie, obejżałem już 4odcinki - wszystkie obejze.

fajna sprawa / gdyby jakas inną bajke puscili, moze Pokemony, albo coś z mario lub DK - to bym oglądał ... nawet takie Pokemony mógłbym ogladać z Wii - czekam na więcej kanałów... choć konsolka już będzie za rok/dwa kończyć pewnie żywot.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kirby TV Channel

Post autor: Axi0maT » 2011-07-02, 18:49

ramzes64 pisze:choć konsolka już będzie za rok/dwa kończyć pewnie żywot.
Zobaczymy, chodza sluchy ze nadal maja wspierac Wii jako platforme dla casuali. Jakby zeszli z cena nowki do 300 pln (idac sladami sony z ps2) to moglaby to byc ciekawa propozycja dla poczatkujacych graczy - jak sie komus spodoba i chce wiecej to kupi Wii U, a gry i kontrolery bedzie mial juz z Wii.

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: Kirby TV Channel

Post autor: chrno » 2011-07-02, 20:43

Raczej to jest pewne że trochę wycisną jeszcze kasy z ludzi, przecież jest właśnie masa party games itp. i jest to dobry wstęp do bawienia się kontrolerami ruchu(sorry ale Natalkę i Move'a nie zaliczam do tego bo to zwykła zżyna Eye Toya i Wiilota), na pewno właśnie lepszy niż u konkurencji ze względu na ilość gier, zresztą właśnie cena też swoje zrobi, zejdą do 300/400zł to ludzie na całym świecie się rzucą jak to było w przypadku ostatniej obniżki. Btw ciekawi mnie czy może oni ten Kirby TV channel podzielą, wiecie, najpierw do grudnia pierwsze 50 odcinków a na wiosnę lub lato wypuszczą drugą serię. i Ramzes zgadzam się z tobą, z chęcią obejrzałbym Poki w japońskiej wersji(z ang. napisami, lub nawet z angielskim dubbem) na Wii :D

ODPOWIEDZ